Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Hevestir Gider...

guardteam

Öne çıkan mesajlar

2 yıl oldu sanırım ultima online sphere runuo derken kendime bir baktım ben deliyim dedim (lafım kendime alınmayın)

Ya kardeşim online gaming den kim kazanmış ki sen kazanasın dedim ulan bir server kurdun 1 yıl emek verdin şimdi vazgeçilirmi dedim düşündüm evet vazgeçilir zevk için server açılmaz dedim...

Benden paso artık server açmak istmiyorum arkadaslarımdan biri istedi sphere yi ona vericem

giden birinden son sözler
Bir Hevestir server kurmak..
Ama Buna emek verip elinizde kalacagına
hiç başlamayın der bu yolcu

Tamamen kimse kopamaz tabiki buraları ziyaret edicem ama bundan sonra yoqum bu işlerde elveda...[signature][hline]İmza bilmem ağa parmak bassam olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Utimayı bilgisayarımdan kaldırdım. Rahatladm be kardeşim.Zaten fazlalık olmaya başlamıştı mp3 yükleyemiyordum bilgisayara bir işede yaramıyordu. Sphere ile uğraşmayı bırakalı 1 ay olmuştur tamamen ilişkimi bitirdim artık beraber değiliz. :D aklımda kalanlarla buradakilere yardım etmeye çalışıyoruz artık. burada güle güle yolun açık olsun :)[signature][hline]Icq : 162015742
Sosyal ağlarda paylaş

bence %90 ı zevk icin baslıyor bakıyorki iyice gelismis ve guzel server yapmıs bakıyor sponsora bulamıyor o guzel kabılıyet boguluyor gıdıyor sonrada cıvıgı cıkıyor dusunuyor ben ne kadar zaman kaybı yapmısım 4 senedır dıyor ve can sıkıntısından kafayı yastıga gomuyor ...

Şekil A Örnek 1 : Ben...[signature][hline]:rock: Kolayoyun UO Developer :rock:
:rock: Etheria UO Webmaster :rock:
:rock: Lothlann UO Owner :rock:

Sosyal ağlarda paylaş

ulkemizde sunucu acmak bir dert, yonetmek bir dert. ilk olarak player'lar sizi asla anlamak istemez (genelleme olarak), ikinci olarak her zaman staff'lari denetleme kontrol etme derdiniz olur, staff arasinda problemler cikar onunla ugra$irsiniz, bir yandan birakanlar, katilanlar olur kadro degi$ir. obur taraftan bir bug cikar butun gununuzu ona ayirirsiniz. account problemleri olur onunla bogu$ursunuz vs. vs. ancak kazandiginiz $ey 0'dir. ilk ba$larda guzel gelir size. ancak ba$ladin mi icinden cikmakta imkansizdir, sorumluluktan dolayi, ah ulan ben bu i$e nerden girdim dersin. yani kisacasi gecici bir sevdadir bu. tavsiye etmem. ne developer'lik ne staff'lik ne admin'lik ne owner'lik. hepsi gelip gecici $eyler. birakin hayatinizi kole etmeyide, hayattan zevk almaya bakin.[signature][hline]- never too old to learn!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 02 February 2004 21:38 tarihinde demiş ki:
Ultima Online.......dersler offline
Ultima Online.......kızlar offline
Ultima Online.......real life offline......

He valla yarama parmak bastın ben de bırakıcam iice ot oldum makina başında...Bundan 2 sene önce bi arkım göstermişti uo yu onun yüzünden bulaştım bu illete o bıraktı 1 hafta sora, ben bırakamadım yaktı beniiiiiiii yaktııııı ahh ahh :D[signature][hline]---------------------
Dw Strong Life Admin
---------------------

[Bu mesaj DIEMASTER tarafından 05 February 2004 03:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazık.. bu sizin idaresizliginizden sırf ultimadan degil yani kendi kişiliginizden kaynaklanıyor ne kadarda ultima oynasam hicte arkadaslarıma aram acılmadı hep iyiydi hatta daha geyikler oldu kızlarla da iyi ve sosyal yaşamım bayagı ıyı size birşey onerıyım eyer hala cıkmıyorsanız sosyal deıglsınızdır Sly-One ın dedıgı gıbı telefonu eline alınca arıyacak 1 arkadasın kalmadıysa Asosyalsındır..
Sosyal ağlarda paylaş

smeal haklı
ben de o kdr sosyal hayattan kopmadım baya arkadaşım war hatta arkadaşım arttı
gerçi dışarı daa az çıkıom o dooru
ama hiç bir zaman tamamen kopamıorum uo dan[signature][hline]Forumlara bir şey yazmadan önce dur iki kere düşün sonra da tıkla
-----------
We are following the will of the one
Through the dark age
And in to the storm
Lord I'm mean
-----------

Ardenia FRP Sitesi|Sözlükçe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smeal, 05 February 2004 11:19 tarihinde demiş ki:
yazık.. bu sizin idaresizliginizden sırf ultimadan degil yani kendi kişiliginizden kaynaklanıyor ne kadarda ultima oynasam hicte arkadaslarıma aram acılmadı hep iyiydi hatta daha geyikler oldu kızlarla da iyi ve sosyal yaşamım bayagı ıyı size birşey onerıyım eyer hala cıkmıyorsanız sosyal deıglsınızdır Sly-One ın dedıgı gıbı telefonu eline alınca arıyacak 1 arkadasın kalmadıysa Asosyalsındır..

Bak güsel kardeşim ii laf etmişsin ama sanırım sen bizim kadar yogun degilsin eger uo dünyasında player dan ibaretsen zaten beni ve diger arkdasları anlamanı beklemem senden, çünkü bunu anlatmakla seni ikna edemem ancak böle bir yükümlügün alltına girmen gerekir.Uzun lafın kısası PLayer olmakla çalışan olmak farklı player iken o anda çeker çıkarsın ama staff isen o anda çekip çıkamassın.

Senin bu söledigin laflardan kendimi yargılıcak olursam birinicis bu uo yüzünden hiç bir arkımla aram açılmadı 2 cisi hayat offline derken biras a normal yorumladın sanırım çünkü eger makina başında isen bu saydıklarımız offline son olarak ta burdakilere yazık diyecegine biras kendini yargıla sen neden burdasın ?

Son olarak (kişiliginizden kaynaklanıyor) sölemeni anlamadım sanki burdaki insanların doktorluk hali varmış gibi bi a normal yazı...

[Bu mesaj DIEMASTER tarafından 06 February 2004 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DIEMASTER tarafından 06 February 2004 11:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...