Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutlaka deneyin..

dogan-slx

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bir yerde okudum ve denedim oluyo. Deneyin gözlerinize inanamıyacaksınız.. Hazır gece iken daha raht konsantre olursunuz..

Şimdi saçınız uzunsa kendinizden değilse annenizden bir saç teli alın düzgün olmasına dikkat edin kıvırcık olmasın(bunlar benim önerilerim)
Sonra bantla çok küçük bi topak oluşturun o topağın ortasına kılı yapıştırmaya çalışın kılın diğer ucunuda bir bardağın(bence şu uzun bardaklar olursa daha iyi oluo hassaslaşıyo ben ancak uzun rakı bardağında yapabildim) dibine tam ortasına yapıştırın. Sonra bardağı ters çevirin ve düz bi zemine koyun.. Sonra iyice konsantre olup hareket ettirmeye çalışın. (Ben bi önceki topicddeki sesleri dinleyerek yapabildimm diğer türlü olmadı konsantre olamadım).

Çok ama çok bariz bi şekilde sallandırabiliyosunuz. Öyle böyle milim milim değil cm cm hareket edio..
Sosyal ağlarda paylaş

yok len ben konsantre olmucam konyada yıkılan bına benım yuzumden yıkıldı bınaya bıraz baktım fazla konsantre olmusum bına yıkıldı

alla alla aksam aksam hıc ısın yokmu olm senın[signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 06 February 2004 03:30 tarihinde demiş ki:
lol rex..

valla doğan görünümlü şahin kardeşim benim...

:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

yahu şimdi yaptımda bakıom konstanre olamıyom:)
esası benim öyle bi inancım vardır
yani telekinesis felan yapılabilir
çünkü sonuçta beyin dalgaları diye birşey var
bunları yoğunlaştırarak ortamda küçük değişiklikler yapılabilmesi(bina yıkmak felan değilde kılı oynatmak) mantıklı geliyor[signature][hline]İmza Yarışmaları:
Türkce yazışş olayı: Siyenbisiey Normali:?
(Bunun ne olduğunu ömsden yollayın çokonat hadi)

Sosyal ağlarda paylaş

OO herkes buradan jedi olup çıkacak ya.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca tavsiyem en azından sitedeki bütün deneyimleri okuyup sonra bu işe soyunmaktır.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...