Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AoS ve 55i scriptleri

Dracon

Öne çıkan mesajlar

said:
Aidoness, 04 February 2004 20:01 tarihinde demiş ki:
Bende transparan özelliği olan 55i var ama client daki crypt sorununu aşamadığım için kullanamıyorum.Ayrıca 2.0.3 ile de bağlanamıyorsunuz.

wildgenie becermi$ti onu quaxis 1'de. zor olmasa gerek. 55i'ye 3.0.6j client ile baglaniyordu. transparan menude vardi.[signature][hline]- never too old to learn!
Sosyal ağlarda paylaş

30x clientlarda bildigim kadarıyla transparan menu yok. verdata editle bu iş yapıldı. transparanlık 4xx serisinde geldi. verdata ile transparan menuler yapmayı artık herkes biliyor, ben en az 2 kere yazdığımı hatırlıyorum. herkesin dilinde...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Size 2.0.3 Client te Yada İstediğiniz Her Client te Transparan Menü Yaparım Hatta Lost Land da Açılınca Olacak Transparan Menünün Client la Uzaktan Yakında Hiç Bir Alakası Yoktur Ayrıca Tazmanyak Transparan Menü Bir Scp Değil Bunu Bir Daha Düşünürsen Sevinirim .... Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Özel..[signature][hline]Lost Land Owner .
Bullet Proof Lost Land
www.Lostland.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xheana, 05 February 2004 02:12 tarihinde demiş ki:
Ben Size 2.0.3 Client te Yada İstediğiniz Her Client te Transparan Menü Yaparım Hatta Lost Land da Açılınca Olacak Transparan Menünün Client la Uzaktan Yakında Hiç Bir Alakası Yoktur Ayrıca Tazmanyak Transparan Menü Bir Scp Değil Bunu Bir Daha Düşünürsen Sevinirim .... Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Özel..

way be. biz susalım büyük üstat konuşsun.
bak kardeşim, 4xx clientlarla birlikte patch yaptıgında otomatik transparan verdatalar yüklenmeye basladı. 203 e yapamazsın demiyorum. yaptım, kaç kere de anlattım. ayrıca menu script değil demişsin ne peki? hayal ürünü mü?! verdataya koyarsın scriptini yazarsın olur yani? hani yanlıssam söyleyin de öğreneyim beni bilgisiz bırakmayın ÜHÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ *!ağlar*
Sosyal ağlarda paylaş

Peki 3D girebiliyormusun Yeni yaratiklari gorebiliyormusun yeni mapleri gorup gezebiliyormusun ?[signature][hline]www.elanrealms.com No Speed, No Inj.
A tale that goes on. Become a part of it.

[Bu mesaj jonq tarafından 05 February 2004 17:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar son kez söylüyorum.Benim bahsettiğim transparan menü sizin yaptığınız gibi verdata editlemek ile ilgili değil.O şekilde yapılan editleme ile sadece 2 3 tane resizepic koyarsınız gerisi verdatayı şişirir.Tamamiyle 55i ve Client 3.0.0 üstü clientlarla ilgili.Yapmanız gereken sadece gerekli 55i exe ve dialoglara checkertran komutunu koymak.İstediğiniz gump transparan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaZmAnYaK, 05 February 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
said:
xheana, 05 February 2004 02:12 tarihinde demiş ki:
Ben Size 2.0.3 Client te Yada İstediğiniz Her Client te Transparan Menü Yaparım Hatta Lost Land da Açılınca Olacak Transparan Menünün Client la Uzaktan Yakında Hiç Bir Alakası Yoktur Ayrıca Tazmanyak Transparan Menü Bir Scp Değil Bunu Bir Daha Düşünürsen Sevinirim .... Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Özel..

way be. biz susalım büyük üstat konuşsun.
bak kardeşim, 4xx clientlarla birlikte patch yaptıgında otomatik transparan verdatalar yüklenmeye basladı. 203 e yapamazsın demiyorum. yaptım, kaç kere de anlattım. ayrıca menu script değil demişsin ne peki? hayal ürünü mü?! verdataya koyarsın scriptini yazarsın olur yani? hani yanlıssam söyleyin de öğreneyim beni bilgisiz bırakmayın ÜHÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ *!ağlar*

gel şöle degajeme anlatayım sana oglucum bak şimdi.......
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jonq, 05 February 2004 15:12 tarihinde demiş ki:
sphere 55i de AOS calismaz.AOS icin yazilan scriptlerde sphere55i de calismaz.

Aos calistirmak icin stable olarak sphere 99z+ sürümleri kullanman gerekiyor.

anlasamıyoruz :) senin aostan kastın 3d'yse giremezsin tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...