Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Castin Dambılzade ve Cenıt Ceksın

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

said:
Deep-Night, 02 February 2004 22:12 tarihinde demiş ki:
Resmin olduu link isteriz

bugunku gazatelerı alsa ıdın[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

oyle diyosun ramses ama eleman malı goturuyo ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de nası öle bi saçmalık oluo ki? şarkıda seni soyucam diyo cenıt ceksın da oley mi diyo? yani ok iyi tamam saolasın diye de geçecek deil? eğer gerçekten rahatsız olsa zaten deli misin beah veyahut ne bileyim aaa sapık şeklinde laflar ederdi.

Justin: Seni soyucam
Jannet: Oley!![signature][hline]Gitar Nubisi
------------
Catdog, 01 January 2004 13:15 tarihinde pazar alanında demiş ki:
burası satış sitesi değil yanlış yerde ilan vermişsin
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi.. belki sizin görüşlerinize baya ters düşücek ama bu olay bana sizin yazdığınız çizdiğiniz kadar garip ve ayıp gelmedi.. özellikle ayıp gelmedi.. Bu olaya tepki gösteriosunuz ama gidip de bi filmde Halle Berry s.kişirken mis gibi de izliosunuz.. (zenci olduğu için söyledim) şimdi o da insan değil mi? onun da annesi babası abisi kardeşi yok mu? ona neden aynı tepkiyi göstermiosunuz? Bence bazı şeyleri aşmalıyız artık. Böyle şeyler belki Türkiye'de ayıp olarak görülebilir fakat İstanbul Türkiye'nin modern şehridir.. Gerek zihin olarak gerek teknoloji olarak modern olmalıyız. ve böyle basit olayları gelip de forumlara taşıyıp üzerine tartışıp eleştirmemeliyiz. Size ters geliosa affola ama benim fikrim bu..[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Oy asiye asiye tütün koydum kesiye...
Sosyal ağlarda paylaş

bende aynısı diyorum Aloneheart cım..bncede öyle büyütülecek bir olay değil..
Ha bide ayrıca demin mtv de rtl vardı orda dikkatimi çekti konuklar ve sunucu kızın giyimi gayet normaldi.ama bizde böyle bi program olduğunda afedersiniz k.çına kadar açık etekler,aşırı açık dekolte kıyafetler fln oluyor..[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardeşim sen bir kadın olsan ve gelip adamın teki kim olursa olsun castin tımbırlek miş. gelip memişlerini açarsa kızmazmısın . patlatırım tokatı . bak burda Elcia anlatıyor okulda oglanın birisi bunun eteğini acmış elcia kolunu mu ne kırmış işte :) [signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal

[Bu mesaj Deli333 tarafından 04 February 2004 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre Hiiiiiiiii karıya bak memişini açmış yuuuuh büüüühh!!
çüş terbiyesiz! budur bence yozlaşma.. global olmalıyız.. yoksa hep dışlanan ülke olmalıyız.. herşeyin iyisini biz bilmioruz.. hep kendi bildiimizi doğru kabul edip kendimizi dış görüşlere kapatıyoruz..[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Sosyal ağlarda paylaş

Hiiiiiiiii karıya bak memişini açmış yuuuuh büüüühh!!

Bunu yapan biz diiliz ki tam tersine uygar gördüğümüz ülkeler yaptı bu davranışı :D :lol:[signature][hline]The Holyman
Ben, 05 January 2004 18:32 tarihinde Pklar hakkında demişim ki:
Ben gördüm kel gibiler ama değil gibilerde sanki?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaer_Aloneheart, 04 February 2004 22:15 tarihinde demiş ki:
bana göre Hiiiiiiiii karıya bak memişini açmış yuuuuh büüüühh!!
çüş terbiyesiz! budur bence yozlaşma.. global olmalıyız.. yoksa hep dışlanan ülke olmalıyız.. herşeyin iyisini biz bilmioruz.. hep kendi bildiimizi doğru kabul edip kendimizi dış görüşlere kapatıyoruz..

Bizde mi acalım? Hİİİ diye bişey dememiş. Senın kızın cıksa oraya Castin denen lamerin tekı gelip kızının memeleriyle oynasa hoşnut olurmusun?[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Deli333 bu yaptığın geri kafalılığa kaçıyor biraz.
O adamın orda kimsenin bişeyiyle oynadığı yok sadece şov için yapılmış ordaki olay. O zaman kliplerde bayanların oynatılması yasaklansın. Bikiniyle denize girilmesin çarşaflarla girilsin. Maazallah balıklar falan oynaşır kızlarımızın memeleriyle[signature][hline]The Holyman
Ben, 05 January 2004 18:32 tarihinde Pklar hakkında demişim ki:
Ben gördüm kel gibiler ama değil gibilerde sanki?

Sosyal ağlarda paylaş

Balık mı? Yanı yine kızdırdınız diyeceğim lafı tahmın ediyorsunuz direk yazmıyorum .

Olm şimdi orda ŞOV mu değil mi diye tartışıyoruz biz zaten . Sen cıkmış ne diyorsun. Yanı ben iyi iyi yapsınlar memelerini acsın oda oynasın gibisinden bişey diyince İLERİ kafalımı oluyorum[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bravecik, 04 February 2004 22:42 tarihinde demiş ki:
ya olay direk şov ya orası yırtılan kadın ole dans mı eder ya karı saten manyak mı göğüs ucuna durmadan o şeyi mi takcak

Ahaha baran :)[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Hİİİ diye bişey dememiş diosun ya gelmiş bana..

ben orda biraz abartarak yazdım takdir edersin ki.. Ama gerçektne gerikafalı veya yobaz yaklaşım bu.. Amerika'da doğup büyümüş olsak bunlar bize çok normal gelio.. Türk gelenek ve görenekleriyle büyüdüğümüz için ayıplıyoruz..

Amerikada bu kadar tepki görmesinin sebebi şovdan kimsenin haberinin olmaması. Janet Jackson özür diledi çünkü o maça bütün Amerika kilitleniyor. ve biranda olan o olayı küçük çocuklar da izlio.. Filmde bi sex sahnesi olucak olursa çocuunu götürmemezlik edebilirsin ama o anı engelleyemezsin.[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...