Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Castin Dambılzade ve Cenıt Ceksın

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Amerikan futbolu liginin final macında mac sonrası konsere cıkıyorlar. Once Janet Jackson soyluyor. Sonra Justin Zimbırleyk geliyor ve duet yapıyorlar ... $arkı sırasında Sapıq Justin "seni bu $arkı sonunda cırılcıbıldak yapcam" diyor .. Tam $arkı bittiiinde Janet Jacksonun tuhaf elbisesinin sag gogus tarafını kopartıyorr vee Janet Jacksonun sag memesi ortaya cıkıveriyor .. .Janet Jackson $okta , Justin Dumdumtıs Ise sapıklıının keyfini cıkarıyor ...

onemli not : Janet Jackson hanfendinin memesi cok cekiciymi$ orenmi$ ve gormu$ olduk ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ne ki bu? Nerde gösterildi?[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

hehe goren gormu$.. Walla butun kanallar verdi sırayla once kanal d verdi orda sansur de yoktu ... Sonra Show ve Star verdi onnarda sansur vardı ama ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Peh, zenci kadınları çekici bulmam ben zaten
(Şimdi birisi çıkıp, "ırkçı" falan derse dalarım ona göre)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ırkcııııııı :-P ya oyle deme gogus gogustur yani kadın zaten estetik manyaa ama i$te abasayıs abasa ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 02 February 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
ırkcııııııı :-P ya oyle deme gogus gogustur yani kadın zaten estetik manyaa ama i$te abasayıs abasa ...

Yapmayın etmeyin arkidişler, bu kadar da açıktan abasanlık etmeyiverin.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe yok be $aka bi yana bu castin Hedehödö'nun ilk yaptıı p.clik diil yani bi de kyle Minogue yi m.kiyodu konserde o derece dokandı felan ... Sapık i$te ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya i$te çekilçoçuk'un verdii yerden uyarlarsak .. O resmin akabininde Castin Timbıldak sol eliylen Janet hanımın sol gogus kapakcıgına bir hamle yapıp cekiveriyor ... O kadar iste artık gerisini hayal gucu halletsin ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Resim bugünki Vatan Gazaetisi'nin arka sayfasında gayet büyükce bir şekilde yer alıyor. Justin ve MTV olayın bilmeden olduğunu idda edip duruyormuş. Ama eleman bildiğin çekti yırttı nasıl bilmeden oluyo anlamadım. Bu arada Amerikan aileleri bu işe çok kızmış. Çocuklarımız ekran başındayken olurmu böyle terbiyesizlik ayıptır MTV ayıptır Justin diyip duruyormuş. Hatta bu olay yüzünden gelecek senelerdeki organizasyonlarda MTV nin görev alabilmesi çok zormuş. Ha birde maçtan önce iç çamaşırlı ahatunlar mini amerikan futbolu maçı yaptılar. Ayrıca birde iç çamaşırı defilesi olmdu. Burdan anlıyoruz ki amerikan aileleri absürttür iç çamaşırlı kızların birbiri üzerine atlamasına laf etmez de kadının göğsünün görünmesi laf eder. Süper.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...