Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANADOLU`DA RUMLARA SOYKIRIM YAPILMIŞ!!!

hasansemre

Öne çıkan mesajlar

said:
unity100, 27 January 2004 17:42 tarihinde demiş ki:
sen tutup saf saf bu tur filancanin hedehododan baska dostu yoktur propagandasina kanarsan, senin yasinda bir yunanli genc kanarsa, romanyali, ukraynali, kazak kanarsa, 10 yil icerisinde cephelerde birbirinizi kursunluyor olursunuz. bok yoluna.

misal bir örneği bunun alman rus cephesi. o kadar çok adam tanışıp beraberce savaşmayı bıraktı ki. bir sürüsü de bunu yapmaya çalışırken öldü.[signature][hline]If there were in the world today a large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım saat geç oldu benim mantık dışı kaldığım saat dilimindeyiz.
Valla kafam karıştı ama ben o bahsettiğim grubun içinde mükemmel insanlar olduğunu biliyorum Türkler'in içinde berbat insanlar olduğunuda biliyorum ama Türkler'in içinde berbatlar azınlıkta o bahsettiğim grupta mükemmeller azınlıkta istisnalar kaideyi bozmazdan yola çıkıyorum ve eylemi birey yapsada onu o eyleme yapmaya bulunduğu ortam ve toplum iter yani o gruba mensup yankesicinin yaptığı o dahil olduğu toplumun suçudur ve eylemleri bu durumda birey değil toplum yapmış olur.
Her zaman genel görüntü önemlidir.
Senin bütün derslerin iyi iken beden dersinden 2 alınca bu senin yetersiz olduğun anlamına gelmez(Türkler için örnek!)
Senin bütün derslerin 0 iken 2 dersten 4-5 aldın diye bu senin iyi bi öğrenci olduğun anlamına gelmez(O etnik grup için örnek!)[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 27 January 2004 17:46 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 27 January 2004 17:42 tarihinde demiş ki:
sen tutup saf saf bu tur filancanin hedehododan baska dostu yoktur propagandasina kanarsan, senin yasinda bir yunanli genc kanarsa, romanyali, ukraynali, kazak kanarsa, 10 yil icerisinde cephelerde birbirinizi kursunluyor olursunuz. bok yoluna.

misal bir örneği bunun alman rus cephesi. o kadar çok adam tanışıp beraberce savaşmayı bıraktı ki. bir sürüsü de bunu yapmaya çalışırken öldü.

Dediğiniz gibi ben buna kandım ve kanıyorum hangi cephedeyim hangi rumu ermeniyi rusu öldürdüm hangine silah doğrulttum hanginin canına kasttetim demek ki mantık çerçevesi içinde kalabiliyorsan hiç bişey olmuyor.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 27 January 2004 17:54 tarihinde demiş ki:
Valla kafam karıştı ama ben o bahsettiğim grubun içinde mükemmel insanlar olduğunu biliyorum Türkler'in içinde berbat insanlar olduğunuda biliyorum ama Türkler'in içinde berbatlar azınlıkta o bahsettiğim grupta mükemmeller azınlıkta istisnalar kaideyi bozmazdan yola çıkıyorum ve eylemi birey yapsada onu o eyleme yapmaya bulunduğu ortam ve toplum iter yani o gruba mensup yankesicinin yaptığı o dahil olduğu toplumun suçudur ve eylemleri bu durumda birey değil toplum yapmış olur.
Senin bütün derslerin iyi iken beden dersinden 2 alınca bu senin yetersiz olduğun anlamına gelmez(Türkler için örnek!)
Senin bütün derslerin 0 iken 2 dersten 4-5 aldın diye bu senin iyi bi öğrenci olduğun anlamına gelmez(O etnik grup için örnek!)

tamam senin yolundan gideyim. nası bir etki o insanları işe yaramaz hale getiriyor acaba? genetik mi? coğrafi konum mu? ne?[signature][hline]If there were in the world today a large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım zamanında dedelerinin yaptıkları yanlışlar izledikleri yanlış politikalar ve onlar gibi yetişen evlatlar gen ile hiç alakası yok.
Tabi siz benim burdaki Türklük kavramımı bilimsel algılamaya çalışırsanız bi sonuca varamazsınız.
Ben tarihimde yapılmış güzel bişeyi öğrendiğimde tüylerim diken diken olur tarihimde veya şimdi ülkeme gelmiş olan ve gelen zararları gördüğümde okuduğumda ve duyduğumda da tüylerim diken diken olur ve sorumlularının elime düşmesi için dua ederim.
Buda genetik kısmı için pek mantıklı olmasada bi açıklama bende bu duygular oluşuyor bi başkasında nedir bilemem.
Ben bunu Türk olmak olarak algılıyorum.
Sizde biliyorsunuz doğada birçok olay var bilimin müdahele edemediği sadece izlediği buda onun gibi bir şey olsa gerek.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 27 January 2004 17:54 tarihinde demiş ki Türkler'in içinde berbat insanlar olduğunuda biliyorum ama Türkler'in içinde berbatlar azınlıkta o bahsettiğim grupta mükemmeller azınlıkta

nasıl bu yoruma ulaştın?teker teker saydınmı?[signature][hline][b]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 27 January 2004 17:54 tarihinde demiş ki:
Senin bütün derslerin 0 iken 2 dersten 4-5 aldın diye bu senin iyi bi öğrenci olduğun anlamına gelmez(O etnik grup için örnek!)

bak, tarih boyu HER TOPLUMUN icinde iyi insanlar oldu, kotu insanlar oldu.

baska gruplara - ister millet ister etnik - karsi dusmanlik propagandasi toplumlar icerisindeki kotu insanlarin tum toplumu avuclarina almak icin kullandigi birkac yontemden biridir.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 27 January 2004 18:20 tarihinde demiş ki:
said:
hasansemre, 27 January 2004 17:54 tarihinde demiş ki Türkler'in içinde berbat insanlar olduğunuda biliyorum ama Türkler'in içinde berbatlar azınlıkta o bahsettiğim grupta mükemmeller azınlıkta

nasıl bu yoruma ulaştın?teker teker saydınmı?

teker teker zor olur diye çıktım bulutların üstüne 5'er 5'er saydım.[signature][hline][b]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 27 January 2004 18:25 tarihinde demiş ki:
hasansemre arkadaşım. bana türk olma özelliği nedir söyler misin? sonra devam edelim.

Daha önce de sordun bende bilimsel bir şey değil dedim.
Ben doğdum ve büyüdüm aklımın erdiği yaşta Türksün dediler ben her sabah Türküm Doğruyum Çalışkanım diyerek güne başladım ve bundan gurur duydum dedelerin Türk dediler yaptıklarını anlattılar gurur duydum tarih derslerinde osmanlı zamanında atalarım olduğu söylenen kişilerin yaptıklarını duydukça göğsüm kabardı ben Türk olduğumu benimsedim içime iyice yerleşti.
Benim Türküm dememin nedeni budur.
Buna göre kendini Türk kabul edenin Türk kabul edenden başka dostu yoktur.
Böyle hissedemeyenler ya Türk değildir yada Atatürkçü değildir.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 28 January 2004 10:20 tarihinde demiş ki:
said:
said:

teker teker zor olur diye çıktım bulutların üstüne 5'er 5'er saydım.

aferin sana,ama hala cevap alabilmiş deilim,zaten almayıda beklermiyodum ama neyse,daha kolay bir şekilde soruyorum:nasıl olurda miyonlarca bireyden oluşan bir millete bunların hepsi dötoğlanı,alayını tanırım bunların türü bir yaklaşım sergiliyebiliyorsun?ırklar arasında farklılıklar olduğunumu savunuyosun?[signature][hline][b]I don't discriminate, I hate everyone!
Sosyal ağlarda paylaş

Deprem bir işe yaradıysa o da bu salakça Türkün Türkten başka dostu zırvalığının ne derece hatalı olduğu hatta tam tersi türkün türkten başka düşmanı yoktur sözünün daha bile anlamlı olduğunu göstermesiydi. Ancak depremin üstünde demekki uzunca bir süre geçmiş ve alınan bütün dersler unutulmuş, yazık...[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 28 January 2004 13:03 tarihinde demiş ki:
said:
hasansemre, 28 January 2004 10:20 tarihinde demiş ki:
said:
said:

teker teker zor olur diye çıktım bulutların üstüne 5'er 5'er saydım.

aferin sana,ama hala cevap alabilmiş deilim,zaten almayıda beklermiyodum ama neyse,daha kolay bir şekilde soruyorum:nasıl olurda miyonlarca bireyden oluşan bir millete bunların hepsi dötoğlanı,alayını tanırım bunların türü bir yaklaşım sergiliyebiliyorsun?ırklar arasında farklılıklar olduğunumu savunuyosun?

Bunu yüz kere sordular yüz kere örnek verdim.
Bizim burda kaçak cd'leri "KÜRTLER" satar,korsan kasetleri "KÜRTLER",minibüs şöförleri "KÜRTLER"(Trafiğin anasını belliyorlar müşteri ile kavga edip arabadan indiriyorlar),bursa'da girilemeyen mahalleler olarak bilinen emek,vatan,arabayatağı gibi mahalleler Kürt mahallesidir(Bi mahalleye neden giremezsin ki?).
Bunlar batıdaki halleri doğudaki durumlarınıda pkk adı altında gördük.
Bu hiç bir zaman demek değildir bütün Kürtler kötüdür diye ama çoğunluk kötüdür.
Sanırım 3'er 5'er saymaya gerek yoktur.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

hala komik örnekler veriyorsun,dünyada kaç kürt var biliyormsun?ve sn yukarıdaki örneket kaç kişiden bahsediyorsun biliyormusun.ben istanbulda oturuyorum,üstüğne üstelik kürtein yoğunlukta oluğu smetlere yakın bir yerde,ama bven senin dediklerinne benzer olaylara hiç rastlamadım,ee neolacak şimdi?[signature][hline]I don't discriminate, I hate everyone!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 28 January 2004 10:26 tarihinde demiş ki:
Böyle hissedemeyenler ya Türk değildir yada Atatürkçü değildir.

sacmasapan ne idugu belirsiz fanatik radikallerin sacmaliklarini ataturkle bagdastirmaya calisma.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 28 January 2004 13:30 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 27 January 2004 18:23 tarihinde demiş ki:
baska gruplara - ister millet ister etnik - karsi dusmanlik propagandasi toplumlar icerisindeki kotu insanlarin tum toplumu avuclarina almak icin ....

lol
Hasta oldum anlatıma =]

abicim ne yapalim bir turlu olayin ozune indiremiyoruz. yakinda benzetme vermeye basliycam lord of the ringsten falan.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

hasansemre verdiğin türklük tanımı üzerinden şunu söyleyebilirim. amerikada doğmuş olsaydın da amerikan fanatiği olacaktın demek ki. türkleri pek sallamıycaktın heralde. vay ne kahraman milletmiş filan diye. senin gibi insanlar oldukça toplumlararası ilişkilerde aksilik çıkacağı kesin.[signature][hline]En son insan yapısı olmayan neye hayranlık duydun. Bir çiçeği ne zaman kokladın en son. Gökyüzüne ne zaman baktın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 28 January 2004 10:26 tarihinde demiş ki:
Böyle hissedemeyenler ya Türk değildir yada Atatürkçü değildir.

Öyle hissedemeyenlere "mantıklı insan" diyoruz biz. Mantıklı insan olmanın gereği olarak Atatürkçü olmaları da muhtemel tabii ki, ama konu ırkçılık; Atatürkle ilişkilendirilebilecek bir konu değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok Nefr biz bunlara İP'li, kemalizmin faşist kanadı yani ırkçı sol :D (nasıl bir tanımlamaysa hastası oldum) diyoruz ve en ufak sallayıp cevap verme isteği duymuyoruz.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Buna Türk olmak deniyor!
Herhangi bi başka ülkenin her yaptığını beğenmemek bana zarar veren ırklar hakkında kötü düşünmek size göre mantıksızlıkta olsa bana göre tamamen Türk ve milliyetçi olmak deniyor.
Sosyalizmin de kenarından geçmem.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 30 January 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
Sosyalizmin de kenarından geçmem.

sosyalizmin kenarindan gecmiyceksen, ne issizlik ne saglik sigortasi ne de asgari ucreti kabul edicen, bunlarsiz yasiycan emmi. cunku butun bunlar sosyalist akimlarin medeniyete kazandirdigi seylerdendir.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...