Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Engineering ile para kazanılır mı?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Primal olayı gerçekten güzel yaw, primal toplamanın en zevkli yolu =D Onun yanında bir ihtimal de olsa resurrect yapabilmeni sağlayan kablolar, teleporterlar, portatif mail kutusu, paraşüt pelerin, sualtı şapkası, potion enjektörler, helikopter, kilitli chestleri falan patlatabilmek ve daha birçok zımbırtısı sana karakterini özel hissetiriyor :P

Yine de para getirmez, yani primallar dışında engineeringle elde edip satılabilcek pek bişey yok bildiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

T5 ayarı olan headleri train olarak alıyorsun =) her class için mevcut bildiğim kadarı ile, matleri biraz tuzlu ancak :)

edit: Rogue helm: http://thottbot.com/i32478
Caster dps helm: http://thottbot.com/i32476

gibi.

bu da tanking gun; http://thottbot.com/i32756

sanırım BT'ye kadar tanklar için en iyi range slot item
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane said:
engineering le para kazanilmaz diyenlere gulup geciyorum sadece. benim bildigim butun engineerlar mote extractor ile nagrandta air farmlayip saatte 250-300g yapabiliyolar ki baska farmlayan yoksa daha da artar.

bizim realmde 3-4 kişi sürekli onların peşinde koşturuyor. 25 daily questi hızlı hızlı yapıp, parasıyla ihtiyacı olunan şeyi almak daha mantıklı geliyor bana farmingden
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
bizim realmde 3-4 kişi sürekli onların peşinde koşturuyor. 25 daily questi hızlı hızlı yapıp, parasıyla ihtiyacı olunan şeyi almak daha mantıklı geliyor bana farmingden

Katılıyorum. O gazların peişnden koşturacağınıza daily yapmak çok daha mantıklı. Üstelik yeni daily questler de aşırı derecede kolay. Gerçi yenilerin epic binek isteyip istemediğini bilemiyorum.

Buarada para kazandıran meslek arıyorsanız, benim gördüklerim şunlar;
alchemy+herb, herb+skining veya mining+skining. Engineering pek para getiren bir meslek değil. İyi itemlar var gibi gözüküyor ama onlar da okadar iyi veya kullanışlı değil. Trinketlerin hemen hemen hepsinin elinizde patlama olasığığı yüksek. WoW pvp'si(bence) dandik olduğu için pvp desteklediği söylenen bu mesleğin itemları da dandik.

Tabi illa ben mühendis olacam diyorsan gnomeu pek tavsiye etmem. Goblin ol itemları daha avantajlı. TBC öncesinde gnome birazdaha iyi gözüküyordu ama şimdi pek iyi değil. En azından hunter için.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Mote extractor oyundaki en sağlam para getiren şeylerden biri. Yalnız saatte 250-300g'nin mümkün olduğunu sanmıyorum, en azından benim sunucumda. Mining ile birlikte saatte 100+ diyelim.

valla servera gore degisir. saatte 10 primal toparlaniyo genelde ve bizim serverda min 30g ye satiliyo bi primal air.
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane said:
arcane said:
Mote extractor oyundaki en sağlam para getiren şeylerden biri. Yalnız saatte 250-300g'nin mümkün olduğunu sanmıyorum, en azından benim sunucumda. Mining ile birlikte saatte 100+ diyelim.

valla servera gore degisir. saatte 10 primal toparlaniyo genelde ve bizim serverda min 30g ye satiliyo bi primal air.

Oha :D Hangi realmde oynuyosun X(

Free server, fake realm? :p
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
BloodBane said:
arcane said:

Oha :D Hangi realmde oynuyosun X(

Free server, fake realm? :p

Hangi realm'da oynuyosun diyince aklıma geldi ..

BG'lerde cross server olayı ilk çıktığında trade fln açıktı .. gidiyodum o server'larda acıyodum orc orgrimmar ah'ye yardırıyodum .. fiyatları bizim serverla karşılaştırıp mal satıyodum bg'lerde :D Fazla uzun sürmedi gerçi bu sevdam trade'i kapattılar bi fix'le ama ii para götürmüştüm :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...