Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kalecgos

Baalzebub

Öne çıkan mesajlar

selamlar,
aranızda kalecgos kesen vardır düşüncesiyle açtım başlığı. bizimkiler bugun denedi (bende daha önce denedim ama %70 den öteye gidememiştik), ben olmadığım için taktik vs dinlemedim. taktikleri de okudum internetten ama daha çok denenerek öğrenilecek bir boss'a benziyor. bende denemiş olanlar varsa sorup bilgi almak istedim.

bu realmlara giriş olayını nasıl yapıyoruz? bir de bugun oynayan arkadaşla konuştum, dedi normal boss %48, demon %40. bu nasıl oluyor? kesmiş olan varsa kaba taslak anlatırsa sevinirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde %65 e getirebildik anca, demon ile dragon un ayrı ayrı hp'leri var çünkü sen dragon u tamamen öldürmeye değil demondan kurtarmaya uğraşıyorsun. Eğer demon world e geçtiğinizde demon, human'ı öldürürse otomatik savaşı kaybediyorsunuz. Boss direk resetleniyor yani =P

Bütün taktikler için bu siteyi öneririm, çok yararlı =)

http://www.bosskillers.com/cgi-bin/bbguild/index.cgi?action=view_guide&guide_id=341
Sosyal ağlarda paylaş

3 Grup yapmanız lazım, Tank, Healer, Decurser olacak içinde.

Tanklar Kalecgos(Dragon)'dan debuff yediğinde portala girecekler, partileri de onunla beraber. Sathavarr ile kapışırken decurse baya önemli yanlış hatırlamıyorsam.

3 Tank grubu sürekli rotation içinde olacak, Kalecgos(Dragon) üzerinde 2 tank olacak, debufflı olan Demon tanklicak.

Rotationı beceremezseniz wipe :p
Sosyal ağlarda paylaş

bizim setup el vermior acayip garip bi setup ı var guildin adamlar resto drod kullanmıor heaların coğunluk paladin mage maxi 1 tane alıolar oda arcane falan... bosslarda bize immo bile attırmıolar yok debuff slotları doluymus :P sb spamlamaktan bıktım :( setup biraz dps e dayalı o yüzden biz % 45 de fail
Sosyal ağlarda paylaş

G1: Warrior Warrior Warrior Hunter Druid
G2: Mage Warlock Shadow-Priest Paladin Shaman
G3: Warlock Mage Shadow-Priest Paladin Priest
G4: Priest Druid Warlock Warlock Shadow-Priest
G5: Shaman Druid Rogue Rogue Rogue
en son kestiğimiz raid setup buydu.

1st portal (8 ppl in):
2nd portal (14 ppl in)
3rd portal (12 ppl in)
4th portal (11 ppl in)
5th portal (13 ppl in)
6th portal etc: continue from 2nd portal

flm filan aynen c/p ettim g.forumdan =p

Sosyal ağlarda paylaş

%40 a kadar indirebildik dün gece. portal olayı sandığım kadar zor değilmiş, çok kolay geldi bana boss. birkaç denemeden sonra keseriz sanıyorum. healerlar portal olayını tam çözemedi, arkada sürekli az healer kalınca main tank öldü her denemede. o sorunu atlatırsak kolay geçilecek bir boss.
Sosyal ağlarda paylaş

Baalzebub said:
%40 a kadar indirebildik dün gece. portal olayı sandığım kadar zor değilmiş, çok kolay geldi bana boss. birkaç denemeden sonra keseriz sanıyorum. healerlar portal olayını tam çözemedi, arkada sürekli az healer kalınca main tank öldü her denemede. o sorunu atlatırsak kolay geçilecek bir boss.

Ya hacım moralini bozmak gibi olmasında, o kadar kolay değil o boss.%10 dan sonra enrage oluyor dragon.Tank SW açmazsa oneshot yiyor direk.Zor kısım %10 dan sonra anlıcağın.%1-%2 wipelerına hazır ol sen :)
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
keldron said:
Nit said:
en kolayi da brutallus bence.

Yandık o zaman sunwell'de xD

Nefret ettirdi kalec cidden. Brutallus kolay değil ama sunwell'deki en zevkli boss gördüklerim kadarı ile.

Buda benim geçen hafta çektiğim ilk video :)

http://files.filefront.com/Doomed+Brutalluswmv/;10007626;/fileinfo.html

en kolayı kalecgos bence. brutallus ondan daha zor. felmyst bela ama uzun zamandır ilk kez bir bossu kesince oh be falan dedim..
Sosyal ağlarda paylaş

Kalec çok güzel bir giriş bossu bence. İki ayrı realm falan olması çok hoş olmuş. Biraz cthun phase 2 yi hatırlattı bana iç dış muhabbeti.

Brutallus rogue için en keyifli bosslardan biri. Uyuz blizzard bossun armorunu hyjal bossları gibi tutsaydı çok daha eğlenceli olucaktı ama. Healer'ların anası ağlıyordur ama kesin. Bir de millette ne dps var yahu. Biz ancak 6 dakikada zar zor keserken herifler 5.20 de kesiyorlar.

Felmyst de heiganı hatırlatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...