Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Dawn of War 2

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:
Valla onu bunu bilmem adam 7 scout (sniper) ile haritada adam bırakmadı hepsini sildi, o kadar bastığınız squadlar 1 saniyyede gidiyor (geri bile çekemiyorsunuz) okadar oyun oynadım ama bu kadar 'hayda ne yapacağım şimdi' dediğim bir oun olmadı =p mech gönderiyorum masus alsın sniperları diye eldar anti tank ile onları duman ediyor, eh zaten infantry basamıyorsunuz , kaldım öyle =p

iyi de abi 3v3 te olabilir öyle şeyler. 1v1 de pek mantikli gelmiyor bas rangeri koy adam dolansin dursun.veya guardianla shield falan dene ama 1v1 de yok olmaz o kadar. gerçi dün gece nette dolanirken eldar vs sm için birisi de aynısını demişti adam full scout sniper basti QQ diye
Sosyal ağlarda paylaş

dün geceden beri oturmuş neyi yanlış yaptık diye düşünüyorum ama birşey bulamıyorum herşeyi doğru yaptık normal şartlarda çok rahat oyunu almamız gerekirdi zira 3 vp yide aldık oyun ondan sonra biranda döndü özellikle zerg halinde giden orclarımın biranda kuşa döndüğü anlar dahada güzeldi :(

bizi scoutlar bitirmedi scoutları ve onun yanına çıktıkları razorları rahat hallederdik elimizde imkan vardı bizi eldar bitirdi meka basıp scoutların üstüne yürüyünce adam iki adım geri gidiyor hop eldarın anti-tankları her köşe başında daha aman anti tank demeden 5 tanesi ortaya alıyor hop hoşçakal.

bu akşam kesin scout taktiğini deneriz zaten hepimizin içinde kaldıda dediğim gibi ben bilgisayara karşıda denedim inanılmaz etkili bir süre zevkten dört köşe oluyorsun ama ne zaman ki bilgisayar mekayı çıktı oyun tatsız oldu.Sonuç itibariyle bu bir grup taktiği ve bence bütün yük eldarda
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:
Cuce said:
microyla ilgisi ne onu anlamadım ben ama olsun, sonucta carnifex'ın attack cycle'ı energy regene imkan tanıyor.

Carnifex in her vuruşunun aralığında shield i açmak en basitinden hero micro örneği

ya ama bence iyi bir mikro değil özellikle anhilate oynanmiyorsa zira sen o mikro peşinde koşarken harita ne hale gelir allah bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
bikere konuyu iki taraflı düşünmek lazım.

defans yapan adamın fex çıktığını hiç görmedim daha çok karşı tarafın defansını yarmak için kullanılıyor (genellikle benimkini :) ) bu durumda asıl fex çıkan adam başka bir şeye bakmaya zaman ayırmıyor.

adam saldiriyor senin birime. sen kalkan aç kapa yapiyorsun.adam ne yapiyor? sen onla uğraşirken ben onu soruyorum adam her seferinde senin birime atak verecek değil ya
mikroysa evet mikro ama makrodan ediyor adamı ok.
Sosyal ağlarda paylaş

7 sniper'li scout cok iyiymis :) Fiyatı cok iyi ama düsünüyorum da deger ya. Ravener alpha is yapabilir o scout spamlayan arkadasa karsi belki, hani adamları tunnelerde saklayıp da son anda AVlerin ya da scoutların arasına çıkarmak denenebilir. E tabi denemek lazım, söylemesi kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

inan olacak gibi değil adamlar helal olsun çok güzel organize olmuşlar bütün hadiseleri o yoksa scout filan fasa fiso

replay seyrediyoruz adam 5. dakika razor çıkıyor o arada bende feci infantry var dümdüz geçiyorum üstlerinde scout vs fasa fiso işte o razorla adam bizi ittirdi benim tankbusterlar baseden geldi o arada biz meka bastık vs adamlar öyle bir savunma kurduki ne denesek olmadı

bide şuda çok önemli mesela benim herom normalde çok iş yapar adamların 50 tane invis gören uniti olduğu için hero kitlendi gladmirin heroya amansızca saldırdılar yerinden kaldırmadı vs bir yere replay uploadlayım daha iyi anlıyacaksınız hadise tamamen temaplay üzerine
Sosyal ağlarda paylaş

Venator said:
Ya iyi oynayan bir takıma karşı ne yapsan yalan zaten. Tek çaresi, daha organize olacan, zira her savunma ne kadar saglam olursa olsun çözülebilir ( en azından teoride hehe ).

abi ya oyunu iyi takip edeceksin hızlı anti çıkacaksın. ya da direk bir üst seviyeden ünit getirceksin ama. 3v3 lerde işler karişabiliyor 7 scout olayı cok abarti yani demek ki neymiş anti falan bir yana bazi şeyleri rakibe yaptırmamakta lasımmış hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:
1v1 3v3 500v500, oldu zaten? olanı anlatıp üzerine yorum yapıyoruz. Yaptırmasaydınız diyerek nasıl bir katkıda bulunuyorsun?

Oyun oynamanın adam gibisi ?

vs. vs. vs.

adamı başka ünit basmaya zorlicaksın. oyunun başından itibaren. elini kolunu rahat bırakırsan her türlü oynar adam. sc 2 yi de bu tayfa oynicaksa şimdiden gg no re leri kopyalayayim bir yere.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:
Çok merak ettim aynı taktikle oynayan adamlar çıksa ne yapacaksın, söylemesi kolay yok efendim bastırtmayacaksın vs =p

abicim 3v3 te normal olabilir öyle şeyler dedim. 1v1 de adamın ne getireceğinin kararını verdirtebiliyorsun çokta uç bir olay değil dediğim şey.

yalnız az önce bir team match'te levitate ile telef olan warlock'umun şokunu yaşiyorum üstüme gelmeyin fazla.

yalnız cidden 1v1 de dediğim gibi bastırmamak senin elinde. ha öyle değil olsaydı şimdi herkes 7 scout basar mapte sağa sola atak çekerdi zaten hii 3v3 te taktik istiyorsanız içinizden birisi tam tamına 8 scout bassın.aşlsdja
Sosyal ağlarda paylaş

İyide zaten 1v1 yapan yok sanırım 3v3 den bahsediyor herkez, zaten o taktiği ilk kez geçen gün adamın biri yapınca görme fırsatımız oldu, aklıma gelmezdi yoksa =p 1-2 heavy plazma atabilsem hepsi geberirdi muhtemelen ama gel görki adam 2 saniyede duman ediyor, stealth den çıktığında benim heavy plazma ateş edecekte ohooo =P

Ha ayrıca denedik scout basmayı hehe o adam kadar iyi olmasada bayağı iyi temizlendi ortalık. Bende arkadan roketatarlarla destek verdim belki mech felan çıkar diye ama cık!
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
Gladmir said:
1v1 3v3 500v500, oldu zaten? olanı anlatıp üzerine yorum yapıyoruz. Yaptırmasaydınız diyerek nasıl bir katkıda bulunuyorsun?

Oyun oynamanın adam gibisi ?

vs. vs. vs.

adamı başka ünit basmaya zorlicaksın. oyunun başından itibaren. elini kolunu rahat bırakırsan her türlü oynar adam. sc 2 yi de bu tayfa oynicaksa şimdiden gg no re leri kopyalayayim bir yere.

Ne sc 2 si, ne diyosun arkadaşım.

Mighty yazmış gerekeni
Sosyal ağlarda paylaş

aferim size adam gibi bu oyunun ladderi var mi ranked sistemi hariç hani başka bir serverla falan oynanabilen ranked maç beklciez diye ömrümüz gidiyor bir de kaybedince de puan aliyorsun saçma.

ciddi diyorum ranked sisteminde oyun bekleyene kadar kirk tane custum>public oyun atiliyor. araştirmasi falan olan var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinal aldğımdan beri campaign oynamamıştım (orjinali beklerken kopyayı bitirdim mecburen =p ) update ile felan capgain bayağı değişmiş yanlız. Daha zorlu olmuş, combat sonu gelen bosslarda değişiklik gösteriyor nihayet, bana savunurken hep tank geliyordu (looted tank, prism tank vs).
Sosyal ağlarda paylaş

Hikaye, ideal felan diye birşey yok, bizim ranklar düşşükken (ki random takımlarlada takıldığımız için kazanma oranımızda o kadar iyi değil) karşımıza rank 30 %90 kazanma oranı olan adamları çıkartıyordu, halada öyle, ben matchmaking in bir sistemi dahi olmadığını düşünüyorum , rasgele kim varsa yapıştırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...