Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Codename

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Başka topic göremeyince ben açayım dedim bunu da.

Bugün TVde tesadüfen rastladım. Başrolünü Jennifer Garner'ın oynadığı bir başka aksiyon dizisi. Genel olarak öyle başında kalınacak, saati heyecanla beklenecek birşey (bkz. 24) gibi değil ama vakit geçirmek için iyiydi. Konuyu gaz yapmışlar falan. Fakat ciddi anlamda çok kötü olduğu bir yan varsa o da soundtrack seçimiydi. En aksiyon dolu zamanlarda tam gaz müzikler çalınacağı yerde neşeli müzikler çalınınca atmosfer zaten 0lanıyor dizinin ciddiyeti kalmıyordu. Yine de dediğim gibi vakit geçirmek için fena değil. İzleyen var mı?[signature][hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

ilerde bu dizi çok sürükleyi olacak yannız dizinin adı codename deil "alias" daha önce cine5 1. sezonunu vermişti.
dizi daha sonra çok karmaşık oluo sonlara dogru dagitmiştim bende, ama 24ten önce izledigim en iyi ajanli diziydi.aksiyon sahneleri fln çok başarılı[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm Alias mı bilmiyorum ama "Kod adı" diye çevirmişler türkçeye ben de bu yüzden Codename dedim, aslında ben de aceleyle hata etmişim.. Lütfen alan yetkilisi arkadaş konu ismini Alias diye değiştirsin.Bilemiyorum birkaç bölüm daha izleyip öyle daha sağlam bi yorum yaparım ama müzik seçimi çok kötüydü ve göze çarpıyordu. Onu da düzeltirler umarım.[signature][hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..

[Bu mesaj Rewendor tarafından 04 February 2004 01:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla genel olarak müzikleri beğendm de aksiyonlarda haklısın biraz sırıttı,
birde jeniffer garner kırmızı tuvaletle yakalanan kız mı? değilse bayağı benziyorlar , işkence için dişleri çekilen kız vardı ya bir tane.
Oralar biraz atlamışlar sanki karışık geldi.

Genelde iyi dizi
promotheus deception - promotheus'un ihaneti Robert Ludlum ın yazdığı kitabı hatırlattı ilk bölümü ikili oynamalar filan[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 04 February 2004 01:05 tarihinde demiş ki:
ilerde bu dizi çok sürükleyi olacak yannız dizinin adı codename deil "alias" daha önce cine5 1. sezonunu vermişti.
dizi daha sonra çok karmaşık oluo sonlara dogru dagitmiştim bende, ama 24ten önce izledigim en iyi ajanli diziydi.aksiyon sahneleri fln çok başarılı

hah bende bunu dicektim bu o cine5 teki dizi mi die ok örendim saol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...