Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

t4 mü spellstrike mı?

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Samah said:
Zergling said:
spellstrike kullanan mageleri leotharas blind yada morogrimde görmek lazim ^^ bakalim stamina nasıl bişimiz anlarlar.

Leotharas ta tek fıske bile yemeyen bi mage olarak soruyorum,senmi tanklıyorsun leo yuda stamına kullanıyorsun?

leo da hatta fazla stamina bi yerden sonra sacmalık ve aptallık.
inner demon muydu neydi bayadır girmiyorum ssc ye. inner demonu aldığında staminan fazlaysa daha cok ugrasırsın demonunla. o yüzden staminan sürünmedikçe problem yok. leonun ww sinden de damage yiyorsan harbi sen de var problem.
uzun lafın kısası t4 bi kenara t5le kıyaslıyalım spelstrikeları..
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
Samah said:
Zergling said:
spellstrike kullanan mageleri leotharas blind yada morogrimde görmek lazim ^^ bakalim stamina nasıl bişimiz anlarlar.

Leotharas ta tek fıske bile yemeyen bi mage olarak soruyorum,senmi tanklıyorsun leo yuda stamına kullanıyorsun?

inner demon muydu neydi bayadır girmiyorum ssc ye. inner demonu aldığında staminan fazlaysa daha cok ugrasırsın demonunla. o yüzden staminan sürünmedikçe problem yok. leonun ww sinden de damage yiyorsan harbi sen de var problem.

dps kesip yemedikden sonra bi manası yok dps kesip saga sola kaçarsan tabi yemezsin. l2p
Sosyal ağlarda paylaş

Zergling said:
geffen said:
Samah said:
Zergling said:

dps kesip yemedikden sonra bi manası yok dps kesip saga sola kaçarsan tabi yemezsin. l2p

Leo ww yapnaya başlarken sen dps kesmeyip abanmaya dewam ediosan sana demek l2p ama neyse yaw banane ne yapıosanız yapın.ben daha full t6 olamadım ama hala spellstrik erobe kullanıyorum,konuyu saptırmaya gerek yok.Sizede başarılar bol staminalı gearlarınızla kkthnxbyecyu
Sosyal ağlarda paylaş

Zergling said:

şaka mısın abim sen? dps kesmeyip aralıksız nukeliyorsun sanırım, hani bunu yapan adama ben anca gülerim. ww sırasında milletin dps yapmasını değil hayatta kalmasını beklerdi bizim guild, emin ol ki bizim guildden senin guildinden 3 tane çıkar.. imzana bakıyorum da temet nosceyi kuranlar arasında ben de varım ve grim batolda bulunan bütün guildleri biliyorum, çoğunda bulundum o yüzden sakın karşındakini bilmeden ona l2p falan yazma gülerler sana..
Sosyal ağlarda paylaş

Samah said:
leo ucarcasına mekanın once bi ucuna sonra diğer ucuna giderken nasıl dps yapıosan artık sende :) masallah ne range varmıs

ya ice lancele ve scorchla dürtersin fazlasını yaparsan artık saçmalıyorsundur raidde, önce hayatta kalman gerekiyor ölüyken hiç dps yapamıyorsun sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

HP onemli oldugunda ve raid damage oldugu fightlarda T4 gitmen faydalı olur, keza eger spell pushback varsa encounter ında 2 t4 bonusu imba,

Spellstrike ve Spellfire set dps acısından T4 un otesindeler T5 le kıyaslanabilirler.

eger Boss Tank and spank ve diger butun damage ler avoidable ise Spellstrike kullan degilse fightına gore takıl,

2/48/11 talent buildin olmalı ve spell hit in cap de olmalı o yuzden her slota +9 damage gemi bana pek manalı gelmiyor o yuzden hit cap e gelene kadar her slota +4 hit +5 damage gem, kullan eger soket bonus ise yarar birsey degilse,

SSC de eger Hp/int in cok dusukse ve synergy bir grubun yoksa (shadow pri ve Elem shaman) mana bitebilir ve veya olebilirsin,

Hydros da random damage alacaksın,
Lurkerda sorun olmaz
Leo da sorun olmaması lazım,
Tidewalker da mana sorunu olur,bazen Ice tomb+tidal wawe es zamanlı gelirse gg olur o yuzden sıkıntılı olaiblir.
FLK da dusuk HP buyuk ihtimal sorun olur, cok fazla raid damage var.
Vashj da cok onemli degil HP,DPS onemli o yuzden SS

TK da A'lar da Flame patch vs sıkıntı yaratabilir, T4 tavsiye,
Void reaver da kafana gore takılabilirsin,
Solarian da hem aoe yaparken hemde magic missile yerken HP onemli
Kael dede HP cok onemli degil olası butun raid damage den avoid edeceksin vsvs ...

Kısaca dead mage = 0 Dps cogunlukla senin survival yetenegine ve healerların reflexlerine baglı olarak bazı seyleri daha kolay bazı seyleri daha zor yaparsınız, eger iyi bir kadro iseniz,Spellstrike+Spellfire 2/48/11 ve +4hit+5damage gemleriyle FTW ama ölüp duruyosan encounterlarda T4 ftw ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...