Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

conan ın meşhur sözü

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

savaş narası diil o zaten. "et ve kandan olan herşey öldürülebilir"di o. benim ama ilk "hiçbir erkek 40 yıl için bir kadına söz veremez. veren de yalan söyler" geldi aklıma.[signature][hline]En son insan yapısı olmayan neye hayranlık duydun. Bir çiçeği ne zaman kokladın en son. Gökyüzüne ne zaman baktın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 28 January 2004 15:24 tarihinde demiş ki:
o laf başkasınındı diye hatırlıyorum.
conan warcry atmaz bence,en aazından çrlerinde atnmıyor hiç.

yüh Conan lar gelsin sana emi!

adam kral olduktan sonra verdiği davette bile karısı kaçırılınca o kadar soylunun baronun kontes in önünde nara(warcry) atıyo.

Conanlardan güzel quotelar buldukça buraya yazarım bak aklıma geldi bir tane.

Barbarlık insanlığın doğal halidir.....Uygarlık ise olayların gelişimi sonucu oluşan anormal halidir..... Ve babrbarlık hep kazanacaktır![signature][hline]Aket Atum

Sosyal ağlarda paylaş

hay bin kunduz o

swingde yada teksde yaşlı bi adam vardı kunduz şapkası vardı o diyodu[signature][hline]Aket Atum

Barbarlık insanlığın doğal halidir.....Uygarlık ise olayların gelişimi sonucu oluşan anormal halidir..... Ve barbarlık hep kazanacaktır!

Sosyal ağlarda paylaş

şerafettin in bir bölümünde Conan l dalga geçiyodu

Anadolu haritası yapmışlar ülke adları: kunilaya, kolonya falan dı çok geiyk bi bölümdü exorcist lede dalga geçiyodu[signature][hline]Aket Atum

Barbarlık insanlığın doğal halidir.....Uygarlık ise olayların gelişimi sonucu oluşan anormal halidir..... Ve barbarlık hep kazanacaktır!

Sosyal ağlarda paylaş

Conan o lafi diyo ama warcry olarak deil bir yada iki kere soyluo..
Warcry olarak : Krom Adına Mİthra Adına vs vs[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 02 February 2004 14:37 tarihinde demiş ki:
"if it pleeds, we cam kill it" (klavyem pozuk)

bu lafta Arnold un ama predator de diyo bunu[signature][hline]Aket Atum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...