Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Proxy'siz youtube izlemece

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Kendime musluman birsey yaptim, sonra daha bi cinlik edip domain alip icine koydum.

Girip youtube ustunde arama yapiyorsunuz, sonra ustune bir de izleyebiliyorsunuz.

Ahanda burdan : http://videoproxy.org

Hala bazi sorunlari var cevreden duydugum kadariyla ama genel olarak sorunsuz izliyorum kendi bilgisayarimda.

Video'yu actiktan sonra bir kac kere play demeniz gerekebilir.

Bu yaptigim sey yuzunden google beni atabilir, Turkiye'de banlayabilir. Cok abanmayin o yuzden : p
Sosyal ağlarda paylaş

Sunucu bulunamadı

www.videoproxy.org konumundaki sunucu bulunamıyor.

* Adres yanlış yazılmış olabilir.

* Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.

* Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.
Sosyal ağlarda paylaş

Denyonun biri direk sitesine yerlestirmis veriyi ceken player.php'yi, kendi sitesinin yukunu bana bindiriyor. Hey allahim madem denyo yarattin bunlari, ne diye kullanacak az bucuk akil verdin ki ?

Neyse, izlediginiz bir video linkini arkadasiniza verdiginizde izleyemeyebilir. Boyle olursa linkteki ana sayfa linkine tiklasin, sonra geri donsun. Sorun kalmayacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...