Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Yazdıklarım

BlueStar

Öne çıkan mesajlar

6 sını demin yazdım,birini düzenledim, digerinide gecen cumartesi Aksamı..
yorumlarınızı paylasmanız dilegiyle, peAce.
[hline]
Çıkmasın Aklından[hline]
Ne kadarda ben[hline]
Abartamıyorum[hline]
Duymakmı istiyorsun[hline]
Eritiyor bizi zaman[hline]
Vaktimiz Dolmadan[hline]
Anlat[hline]
Bende Anlamadım[hline]Im tasteless, there's beauty in strange places
...... who cares?

[Bu mesaj BlueStar tarafından 25 December 2003 03:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu kdr reply ye cok sasırdım harbi..
neyse bunlarda bugünden,
[hline]Ruh ikizim[hline]
Burda Bize Rahat Yok[hline]
Gümüş Pranga[hline]
Güneşmi Bu Zamanında Doğsun[hline]
Yalnızken[hline]
sizé uyan falan çıkarsa aradan yazın biseyler..[hline]Im tasteless, there's beauty in strange places
...... who cares?
Sosyal ağlarda paylaş

Elestrı yapıcak bir bırıkımım yok ama sadece verılmıs emek bıle ve karsılıksız olması gercekten cok guzel''''yenı geldım vee etrafı dolasıyorum orjınal fıkırler falan buldum mesela garbage falan mılletın rahatlaması ıcın yapılmıs bır yer galıba full cıddı konusulmasın gıdın rahatlayın tadında ehehe :) konu dısı falan standard zaten bıde gazoz kapakları ılgınc mesaj yazdıkca gazoz kapagı kazanıyon garbage dan sam dıye bı elemanda 2 tane var en fazla onda gordum'''benım olayıım bılgısayar ama sıır muzık edebıyata karsı ızlıyen yonum var o yuzden sevdım yanı ehe '2''[hline]I am Pain,I am Hope,I am Suffer
Sosyal ağlarda paylaş

heh her yönüyle ihtiyaclarını karşılayıp ve birikimlerini paylaşabiliceğin özgür bir forum.. :) valla 0 yazdıkca flag(gasos kapagı:) ) alma olayı minumum bin mesajdan baslıyor neyse, sana foruma hosgeldin diyorum ve yorumlarının devamı dilegiyle hadi kurcala bakalım forumu 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Blue Star denemelerin ve çabalarını çok takdir ediyorum çok holar ama zaten bunu herkes söylüyor bu bilmediğin bir şey değil. Fakat kimsenin söylemediği ve bir süredir özellikle takip ettiğim ve çok takdir ettiğim bir şey var: Düzenin.

Forumu kullanışın açısından gördüğün en düzenli kişisin gerçekten seni tebrik ediyorum. Gösterdiğin bu düzene ve duyarlılığa çok teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ghaldszar, böyle bir yönden görebilmene vede ilgine çok sevindim cidden..
ve mümkünse, elimden geldiğince karalıyacağım..
buraya yazmayı seviyorum, ne bir tanıyanım var nede okudukları zaman soru yağmuruna tutan arkadaslarım :)..
Asıl ilginden dolayı, ben teşekkür ederim..

bunlarda yeni bir kac siir..
[hline]
Yanan Bir Gemi Gibi[hline]
Suskun[hline]
İhtimal[hline]
Gece[hline]
Sen...

[Bu mesaj BlueStar tarafından 23 January 2004 07:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaşananların bi sır olduğunu gördüğünde
ve bu sırları ölene kadar yüreğinde saklayabildiğinde
düşünmene gerek olmadıını anlaman yeterlidir
çünkü seni içten seven birinin varlığına inanman gerekir![signature][hline]şu anda istediini yap! nasolsa bigün yaptıın herşeyden pişmanlık duyacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...