Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu yaşa geldik hala bir uo sevdası ah ah...

visaoglu

Öne çıkan mesajlar

abi simetri hastalığı var bende bilgisayara özel. arada gerçek hayatta da oluyor :d
klasörleri bile dizerim masaüstünde (klavuz çizgisine hizalama kapalı :p) milim milim. işi gücü bırakıp buna odaklanabiliyorum.

o büyüleri dizmeye üşendiğim için de kaç servera başlamadım bi ben bilirim :d
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Şimdi bazıları snn zamanından olanlar tanırlar beni ..En eski ultimacılardanım..Yaş 37 ultima ile ilk tanıştıgım zaman 1993 adventure serilerini oynuyordum üniversitedeyim o dönemler..Avatar dedigimiz paper doll larımızdaki ultimanın kahramanı yane hikayeyi işliyoruz o dönemlerde.Sene 1996 ya geldiginde ilk beta server ı acıldı ultima online ın o beta server hala oside test server oalrak acık sadece trinsic vardı ..ilk türkiyeden girdigimizde tam hatırlamıyorum ama 1800 bbs zart zurt baglantı ile osi ye girmeye çalışıyorduk.Sonra ısdn baglantı aldık.dungeonlarda gezebilmek için takıla takıla gezerdik .bekar evimizde gündüz işe gidenler gider dolaba kagıt yapıştırırdık diger arakdaslar alışverişi yapar oside akşama oyun için hazırlık yapardı.Sonra snn acıldı.Oyunu biliyoruz diye girdik yardımcı olmak ..Güzel günlerdi snn..Hatta bu paticigin bile ilk adımları orda atıldı.Baggio kardeşimde ordaydı cove mezarlıgında takılırdı.Horse lord lar.Sonra bu Frp ile ilgilenen arkadaslar yavaş yavaş kaydılar diger dünyalara.Sonradan gelen kesim daha bir varoş oldu.Daha bir bilgisiz .daha bir hilebaz tabir ettigimiz 5 para etmez kişiler geldi.Edit bilgisizlik cehalet moda oldu.bir oyun dibe vurdu.şu anda rezalet gibi ortam bende özlüyorum yaşım 37.Oyun oynamayı seviyorum bu yaşa geldiğim halde.Gectigimiz yaz osiye tekrar girdim.Eski hava yok.yani Lord ların lord oldugu savaşcıların savaşcı oldugu.Pk lerin Pk oldugu dönemler o karizma o ortam zor sanırım..işden güçden fırsat buldugumda.bakınıyorum hala eskilerden birilerini bulmak için.Bu yeni gelen uo kitlesi kalite bakımından cok kötü yani gerek staff gerek player bakımından kaliteli adamlar yok artık.Zaten toplumumuz da bozuldu.Genel bozukluk var.ama gecen 2 ay önce falan kayıp diyarlar diye bir yer acıldı.uzun cok uzun aradan sonra tekrar başladık uo ya bu serverda bu reklam unusuru olarak degil.Gördügüm en kaliteli oyuncu kitlesi var.Eski tadı alıyorum.Buda ortamdan kaynaklanıyor ayrıca server osiye bire bir gidiyor.yane Bütün standartları osi ile bire bir .Bu cok güzel bişi boyalı eşşek ve lama yok ne ise orjinali o.Straticsde ne yazıyorsa KD de de oyle.Bu beni tatmin ediyor cunku diger sacma sapan yapılmış dengeler yok.yane forumuna gelin bakın.Deneyin..Herkese saygılar şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün fena halde dağıldım, bilgisayarımda ultima olsa da şöyle güzel bi serverda fisher char açıp balık tutsam sonra tekne alıp işi büyütsem pişirsem balıklarımı ah ah falan derken bi baktım bilgisayarımda ultima varmış zaten ehuh. ama server bulamadım :p
Sosyal ağlarda paylaş

kayip diyarları dene ama Ml sistemi ..yani balık avlamak bayagı zevkli ..haa balık avlamak diyince.Akvaryum var balık besliyorsun akvaryumda yeni cıkan ev eşyalarından..Denemeni tavsiye ediyorum..papaganlar var..ögretiyorsun konustugunu tekrarlıyor falan filan..ama cook kasman lazım papagan yemi yapmak için ölüyor yoksa..kayıp diyarları dene cok zevkli yeni gelen şeyler cok güzel şeyler var
Sosyal ağlarda paylaş

dark Venue (DV) de ılk poıson fens (neydı la bu ) charı kasan bendım . 100 poı yapınca deadly yıyen adam kesın bayılırdı kurtulusu yoktu .Ben onu 1 ila 3 ayda hem alchm hem poı kasark tek tek her skıllı elle yaptım
1 2 ay sonra easyuo mudur ne merettır o cıkmıstı adamlar 2 gunde kasmıslardı

bız su clıent gocerten programda (rus neydı ısmı deyın bakım) criss e surmeyı macro yapmıstık kosarken suruyordum felan genede bayıltırdım karsımakını .. hıcde easyuo ıle oynamadım delıkanlılık olmazdı bızı ıcın .Bır elınde sıgara bır elınde mouse herseyı program yapsın. Adranalın ıcın butun parmaklarını kullanıcaksın geberecen arada sırada kı hırs olsun zevk alasın oyundan ..

breh breh guzel gunlerdı :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...