Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş-Trabzonspor

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

MrLevie said:
şaka bi yana Beşiktaşın puan kaybedeceği maç olarak görüyordum bu maçı. fakat gökdenizin de gitmiş olmasıyla Trabzon bitmiştir bana göre. o yüzden beşiktaş alır gibi. 3-0 gibi bir skor da veriyorum.

aa bilmişim:)

şaka bi yana Trabzon'un pozisyonlarında Rüştü ilk dönemlerini hatırlattı resmen. Barışın da atıldığı kart kart değil yani yazık olmuş elemana:)
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
ben bakiye o kadar hakaret ettim ki, şimdi iyi demeye utanıyorum iyi oynadığı maçlarda itiraf etmek istiyorum buradan heauhe. inşallah geliştirir kendini en çok ben istiyorum bunu.

avrupa şampiyonasında bakiye şans tanınmalı bence.

haha düşünsene orda hata yaparsa filan herkes anlar halimizi heralde.
ama genede nazar değmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Baki'ye mükemmel bir futbolcu , tek eksiği maç içersinde telaşlı davranması. Bunun sebebide Baki'nin adı çıktığı için , insanların en ufak hatasında homurdanması ve laf etmesi. Beşiktaş'ta defans oynamak dünyanın en zor işi , çünkü ortasahada oynayan oyuncular savunmaın karşıladığı topları toplayamıyorlar ve bu toplar tekrar defansa geliyor. Savunma oyuncuları 1 karşılıyor 2 karşılıyor fakat nereye kadar sonunda tabiki hata yapıyorlar.

Tello'ya çok iyi transfer diyosunuz fakat ben buna hiç katılmıyorum. İlk geldiği zaman 3-4 maç oynadı ve gerisi yalan , sadece İbrahim Üzülmez gibi çok koşuyor o kadar , tello'yu statta izleyin kafayı yersiniz! Bence başarısız bir transfer ve yakında kokusu çıkıcak meydana.

Holosko'ya gelince , inanılmaz! çok yararlı bir transfer , bu forumda Burak ve Koray'ın satılıp Holosko'nun alınmasına laf edenler acaba şimdi neler diyorlar? Burak ile Koray'ın neler yaptığı ortada.

Sonuç olarak Şampiyonluk maçı İnönüdeki Fenerbahçe maçıdır , o maçı kazanan şampiyon olur...
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:
Baki'ye mükemmel bir futbolcu , tek eksiği maç içersinde telaşlı davranması. Bunun sebebide Baki'nin adı çıktığı için , insanların en ufak hatasında homurdanması ve laf etmesi. Beşiktaş'ta defans oynamak dünyanın en zor işi , çünkü ortasahada oynayan oyuncular savunmaın karşıladığı topları toplayamıyorlar ve bu toplar tekrar defansa geliyor. Savunma oyuncuları 1 karşılıyor 2 karşılıyor fakat nereye kadar sonunda tabiki hata yapıyorlar.

Tello'ya çok iyi transfer diyosunuz fakat ben buna hiç katılmıyorum. İlk geldiği zaman 3-4 maç oynadı ve gerisi yalan , sadece İbrahim Üzülmez gibi çok koşuyor o kadar , tello'yu statta izleyin kafayı yersiniz! Bence başarısız bir transfer ve yakında kokusu çıkıcak meydana.

Holosko'ya gelince , inanılmaz! çok yararlı bir transfer , bu forumda Burak ve Koray'ın satılıp Holosko'nun alınmasına laf edenler acaba şimdi neler diyorlar? Burak ile Koray'ın neler yaptığı ortada.

Sonuç olarak Şampiyonluk maçı İnönüdeki Fenerbahçe maçıdır , o maçı kazanan şampiyon olur...

Burak ve Koray çok iyi oynuyor, denilmiyor ama özellikle Koray çok iyi bir alternatifti. Şimdi Cisse sakat, Toraman'da kırmızı kart gördü, oynayacak adam yok. Toraman bile oranın adamı değildi, zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...