Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunalımda olan iki insana cevap verebilcek varmı ?

emre234

Öne çıkan mesajlar

said:
HellHound, 02 February 2004 01:52 tarihinde demiş ki:
there is no monitor!

Noone can be told what the Monitor is, you have to see it for yourself :D[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [Resimler] Şapırt :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan mı bunalmış ulan şimdi körpecik gençler?
Siz orda ölüm nedir vik vik tanrı nedir vik ivk diye sorgularken adını bile duymadığınız ülkelerde, anlamsız savaşlarda bir sürü insan ölüyor. Onlara kimse sormuyor ölüm nedir diye? Milyonlarca insan dünya üzerinde okur yazar bile değilken, milyonlarcası açlık sınırında yaşarken, başka milyonlarsa sessizce güdülürken siz oturun burda 17 inç monitörün karşısında vik vik vik...

Olmaz!

Sen şanslısın. Hem de çok şanslısın, eğer şu foruma birşeyler yazabilecek "imkan"ın varsa.

Birşeyler yaratacaksın kardeşim. Şu ölümlü dünyada ölümsüz olacak bişeyler getireceksin! Nerde? Peh... Adamlar çıkmış, kıçını koltuğa yayıp "baba tanrı ne ya" diye sorguluor..

Afferin.

Merak ediosan git ilahiyat kitapların aç. O da yok. Google da yazmaya üşeniodur adam ben neler diorum..

Tepemi attırdınız akşam akşam. Böyle bunalım mı olur kardeşim. Bırakın
Sosyal ağlarda paylaş

Siz sanırım sokakta aç 5 kardeş simit satarak araba camları silerek büyüdünüz vah yazık.ARkadaşlar internet bilgisayar sahibi olan insanların bir takım sorunları olamazmış .Sorunsuz süper ne güzel forum a yazı yazabilcek kadar şans ım var oleeey.Taktım lan kafama bukadar karşı çıkıyorsunuz laf edionuz cevap verin !!!!!Hayatın amacı ne ???????????Cevap veremediginiz için bukadar sinirleniyorsunuz saçmalık deyip geçiyorsunuz.987987875 tane cevap yazmışlar hiçbirinde sorunun cevabını alamadım . adam biyerine giren monitörden bahsedior.Cok eylendin buraya monitör geyigini yaptın bikaç kişide vay be bu ne geyik adammış dedi belkide sende sevindin aferim hayatınız bukadar basit işte .Başkaları için yaşıosunuz!
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi emre.
Sana yardımcı olmamız için monitörünün kaç inch olduğunu söylemen lazım.
Yoksa nasıl yardımcı olalım?

Çok kolay bak.
"Ben "17 monitör kullanan bir ergenim."

Bu kadar.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cevap veremediginiz için bukadar sinirleniyorsunuz saçmalık deyip geçiyorsunuz. demişsin

Güzelim o soruların cvb mıvar ya şakamı yapıyon
onları insanlar bilmez
bişeye inanır yada inanmaz ölür gider insanlar okadar acı ama gerçek[signature][hline]Show No Mercy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Boojack, 02 February 2004 01:35 tarihinde demiş ki:
yeeeeeeah "life afterdeath'e" inanıyomusun sen baba k3nk ?

Allah müstehakını versin :)))[signature][hline]One Step Inside doesn't Mean You Understand......

[Bu mesaj NoTwisT tarafından 02 February 2004 09:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla hayatımda bu kadar saçma bir bunalım nedeni görmedim. İnsanlar seni adam yerine koymaz, en yakın arkını kaybetmişsindir, bir sürü terslik üst üste gelmiştir bunalıma girersin de açıkçası ilk defa böyle bi konuda bunalıma gireni görüyorum.

Hayır, bu soruların kesin cevabı yok ki biri sana bişey söylesin. Seni tatmin etmiyosa tatmin etcek bişey bul kardeşim o zaman. Yok olmadı diyosan biz ne yapalım?? Beyfendi hayatın anlamını arıyormuş... Biz çok biliyoruz sanki. Gimli haklı, tarhite milyonlarca insan haksız yere ölmüşken, bir o kadarı şu anda aç otururken bu konunun gündeme gelmesi bile saçma.

Kitleyin bu topici gitsin.[signature][hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.

The Bride / Kill Bill
Katana ile bi salon dolusu adamı kestikten sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

Bunalim oldum, bunalim oldun, bunalim oldu.
Neyse yazi cok salakcaydi kabul de cevaplarin cogu daha salakca. Herkes bir espri bi `cool` olma çabasi içinde ki daha feci bir durum bu.[signature][hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

azuhaua.. biz fransızca dersinde sene başından beri adamların metafizik işlerini yapıoz abuk abuk.. uraşılmaz böle konularla ya!
hayır yani gelecekte her şey açıa çıkar ama şimdiden kasmayalım[signature][hline]şu anda istediini yap! nasolsa bigün yaptıın herşeyden pişmanlık duyacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 02 February 2004 11:44 tarihinde demiş ki:
Iron Maiden ın Life after Death diye şarkısı vardı sanırım. hatırlıyom ama cıkaramıyom :P

Iron Maiden'ın Live After Death diye albümü vardı...[signature][hline]I see angels burning, falling down in ruins
Looking down I see myself, I'm my own enemy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...