Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tebessüm

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
www.itiraf.com dan birkaç tane tebessümlük yazı buldum

Truvalı_Paris; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
Yıllar önce bir arkadaş grubuyla Taksim'de bir bara gitmiştik. Aramızda kendine gayet güvenen, havalı bir çocuk, bütün gece gözünü kırpmadan karşı masadaki kızlardan birini kesti. Birkaç saat aralıksız kesilen kız bir ara yerinden kalktı. Masamıza yaklaştı. Suratında büyük bir sırıtışla oturan bizimkine, "Pardon, sürekli bana bakıyorsun. Çok mu beğendin beni?" dedi. Çocuk gevrek gevrek, "Evet, çok" diye cevap verdi. Eğer bir gün magmaya otoban yapılırsa bence kızın, "Öyleyse anneni çağır da babam bir tane daha yapsın" cevabı gişelerin üzerine altın harflerle yazılmalı.

felise; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İzmir
Dün gece bir arkadaşımla takıntılardan konuşuyorduk. Eşinin yaptığı bir şeyi anlatınca bunu siteye kesin yazmalıyım dedim. Word programında, hani köşede insan suratlı bir ataç var da işlem yapmadığınızda uyuklar ya, arkadaşın eşi işte o atacın uykusunu bölmemek için bir süre durup bekliyormuş. İnceliğe bakar mısınız?

caaadııı; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 18; İl: Eskişehir
Otobüse bindiğimde yer seçimi yaparken... 1) Öncelikle cam kenarında bir koltuk bakarım. Boş değilse... 2) Hemcinsim olan birinin yanına otururum. Yoksa... 3) Yanı boş olan erkeklere bakarım. En yakışıklı hangisi ise onun yanına otururum. Aynı mantıkla... Otobüste bir erkek yanıma oturduğunda diğer bayanlara, "Demek ki ben hepinizden güzelim" diye şöyle bir bakarım.

mersişeker; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: Eskişehir
Kayınvalideme, emekli maaşını çektiği bankadan kredi kartı alabilmesi için form vermişler. Doldurmam için bana rica etti. "Annenizin kızlık soyadı" kısmına geldik. Bizimki, "Annem babamla evlendiğinde kız değilmiş. Babam ikinci kocası" dedi! Dalga geçtiğimi düşünmesin diye gülmemek için kendimi zor tuttum yaa.[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Yönetim iş başındadır olaylara zamanında müdahele eder
karakedi, 26 January 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
kavga etmeyin bu konu başlığında.

karakedi, 26 January 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
justin sende aşık olup durma zırt pırt :P

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
valla hakikaten cok kötü bi durum simdiden hazırlıklı olun :)
yani o herif gibi bütün geceniz rezil olabilir :p[signature][hline]Grandmaster Hamburger

Sosyal ağlarda paylaş

Düşündüklerim:

Truvalı_Paris; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
Yıllar önce bir arkadaş grubuyla Taksim'de bir bara gitmiştik. Aramızda kendine gayet güvenen, havalı bir çocuk, bütün gece gözünü kırpmadan karşı masadaki kızlardan birini kesti. Birkaç saat aralıksız kesilen kız bir ara yerinden kalktı. Masamıza yaklaştı. Suratında büyük bir sırıtışla oturan bizimkine, "Pardon, sürekli bana bakıyorsun. Çok mu beğendin beni?" dedi. Çocuk gevrek gevrek, "Evet, çok" diye cevap verdi. Eğer bir gün magmaya otoban yapılırsa bence kızın, "Öyleyse anneni çağır da babam bir tane daha yapsın" cevabı gişelerin üzerine altın harflerle yazılmalı.

1'e cvp: Ben sizde;sizden ve benden bi tane daha yapmaya çalışsam.

2: no comment
3: 18'inde yerini ve kimliğini arayan az gelişmiş bir dişi.
4: Düsürüst ve saf bir ihtiyar.[signature][hline]kütüphanede unutmuşum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 31 January 2004 23:49 tarihinde demiş ki:
kendini intihar etmez canım, olsa olsa intihar eder.

türk filmi misali duygu dolu intihar edince "kendini intihar etmiş" oluyor:)
ama o adam ya kör olmuştur yada cinsel tercihini değiştirmiştir(aseksüel mesela)
bu arada quote yaparken imzayı silmeye kasmıyom atrık. çok süfer olmuş takdir ettim[signature][hline]"127*625+3 işleminden elde edilen sayının 5 tabanındaki eşitinin rakamlarının toplamının 10 tabanındaki değeri kaçtır?"(Yaşasın ÖSS!)
Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır?(Long live ÖSS!)
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
eheh iyi değil çünki lisede yapılan bir la dalaşı degil bu
bardasın aksamın bi vakti kız kesiyor karizma yapıyor ve sonudan kız gelip laf koyup gidiyor
karsında bekleyip sende ne laf dicen diye suratına bakmaz
ayrıca o duurmlarda laf dalaşına girmezsin
bu yuzden herkesin bi hakkı var :)

şimdi o durum için laf üretmeye calışmayın[signature][hline]Grandmaster Hamburger

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ilk cevabını iyi seçiceksin
kız senin ayagına beni begendinmi eğer begendin ise hadi takılalım demek için gelmez yani bariz belli
saf gibi evet begendim demicen kızı direk geri yollamak için bişi diceksin veya önemsemiceksin ağır takılacaksın

kız zaten belli etmiş boşuna bakıyosun bana tipimdegilsin dicek öyle bişi gelip soruyosa bundan başka anlam çıkmaz ;)[signature][hline]Grandmaster Hamburger

Sosyal ağlarda paylaş

gidip omuzundan çeviriceksin lafı söliceksin.Güzel olmakdan rahatsız olsan bile böyle biryerde laf söyleyip sırtını dönecek kadar da seviyesiz (artık ne laf kullanılırsa) olamazsın diyeceksin. ama öyleyim derse peki deyip bulaşmıcaksın [edit: birine benzettim diyerek de geçiştirilebilir][signature][hline]Gitar Nubisi
------------
Catdog, 01 January 2004 13:15 tarihinde pazar alanında demiş ki:
burası satış sitesi değil yanlış yerde ilan vermişsin

[Bu mesaj shapshal tarafından 01 February 2004 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Vallaha yapmadığım yapmayacağım bişe.
Pozisyonu tahmin etmekte kolay.
Zekice verilmiş kıvrak bir yanıta aynı şekilde verilmiş bir karşılık gibi geldi.
Lise'yi bitireli 10 yıl oluyor bu arada hafızam artık eskisi gibi değil.[signature][hline]Show No Mercy
Sosyal ağlarda paylaş

"Sen getir anneni ben o işi hallederim hem sende nasiplenirsin" .

Hani böle bi durum olursa aklınızda bulunsun ama o dumurla bunu düşünebileceğimi sanmıyorum . Demekki neymiş kıza asılmadan önce hazırlık yapmalıymış bu iş ciddi bi iş laubaliliye gelmez .[signature][hline]You hate me to say that i did not obey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

2.'deki adam bi efsane olsa gerek.. yani o adamla 1 saatimi geçirmem.. kesin tokat atarsın o adama :) (yanlız çok inceyim yumruk değil tokat madem dövücem ince döviym hehe)
ilki ise kız öyle bir şey dediği an yapmanız gereken tek şey susmak kız gittiğinde üff..falan diyip bozulduğunuzu belli etmek fakat kızın da böyle bir şey yapmasının doğru olmadıını dalga geçen arkadaşlarınıza anlatmaya çalışmak..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 31 January 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
caaadııı; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 18; İl: Eskişehir
Otobüse bindiğimde yer seçimi yaparken... 1) Öncelikle cam kenarında bir koltuk bakarım. Boş değilse... 2) Hemcinsim olan birinin yanına otururum. Yoksa... 3) Yanı boş olan erkeklere bakarım. En yakışıklı hangisi ise onun yanına otururum. Aynı mantıkla... Otobüste bir erkek yanıma oturduğunda diğer bayanlara, "Demek ki ben hepinizden güzelim" diye şöyle bir bakarım.

tam tersi em orta gemellikle yaslı kadımlarım yamıma otururum pem[signature][hline] Part metal, part bone and all death..

I trade for life with the insurgents. My resources, unlike theirs, are limitless.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...