Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

your freedom sorusu

Lynseth

Öne çıkan mesajlar

2 gun once forumda gordugum your freedomı denedim kendime ilk kurdugumda yesil ms barı beni baya mutlu etti ama soyle 1 problemim var o bar artık kırmızı(your freedoma ragmen) 2 arkadasta daha denedim biri yesille oynuyo digerinde 7k msi gordum aynen forumda soylendigi gibi kurdum sorun nerden kaynaklanıyo olabilir ucret konusunda falan hicbirsey yapmadım ondan mı yoksa server secimim mi kotu bu programa ragmen 2k ms yarım ederseniz sevinirim

dipnot kendinizi acı cekiyo sanıyosunuz(ttnet) ama daha hicbisey gormediniz odtu kkkya gelmeyi deneyin!:(
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.your-freedom.net/142 Bu adresteki online olan ve almanya sunucularını tercih et. Mesela ben şöyle test edip giriyorum. Sunuculara paket boyutu büyük ölçekli ping atiyorum.Paket kaybı olmayan, ms değeri birbirine en yakın ve düşük olan sunucuyu seçiyorum.

CMD>ping -l 1000 -n 10 ems15.your-freedom.de

Sonuç

Pinging ems15.your-freedom.de [193.37.152.232] with 1000 bytes of data:

Reply from 193.37.152.232: bytes=1000 time=51ms TTL=55
Reply from 193.37.152.232: bytes=1000 time=48ms TTL=55
Reply from 193.37.152.232: bytes=1000 time=49ms TTL=55
Reply from 193.37.152.232: bytes=1000 time=50ms TTL=55
Reply from 193.37.152.232: bytes=1000 time=41ms TTL=55
Reply from 193.37.152.232: bytes=1000 time=49ms TTL=55
Reply from 193.37.152.232: bytes=1000 time=50ms TTL=55
Reply from 193.37.152.232: bytes=1000 time=48ms TTL=55

Sosyal ağlarda paylaş

İlk olarak en 4 euro olan versiyonunu alman gerekir.
ikincisi bazı iplerde modemden yf serverına gidene kadar çok fazla losa uğruyo o yüzden farklar görebilirsin. bunun için sürekli reset at modeme elbet iyi bi ip 30 dk da denk geliyor.

Ben raid öncesi çoğunukla modemi resetlemekle geçiriyom:)
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin bir çözüm olmamakla beraber başımdan şöyle bir tecrübe geçtiği için paylaşmak istedim. Yourfreedom'ı arkadaşım ilk önerdiğinde hemen kısıtlı versiyonunu kurdum ve oyuna girdim. İlk başta gerçekten yeşil bar görmek umutlandırdı ancak bu pek uzun sürmedi. Üstelik yourfreedom kullanmadan girdiğimde 300-400 ms alırken, yourfreedom ile 2-3k ms görmeye başladım.

Sonra arkadaşlarımdan bir diğeri şunu yap düzelecek dedi ve düzeldi, şuan 1.5 haftaya yakın bir süredir sorunsuz şekilde oynuyorum. Yapmamı istediği şey Görev Yöneticisinden(Task manager/ctrl+alt+del) işlemler(process) sekmesinde "freedom.exe" yi bulup öncelik zamanını gerçek zaman(real time) a getirmekti.

Bende işe yaradı, belki de problemin budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ondskan said:
Kesin bir çözüm olmamakla beraber başımdan şöyle bir tecrübe geçtiği için paylaşmak istedim. Yourfreedom'ı arkadaşım ilk önerdiğinde hemen kısıtlı versiyonunu kurdum ve oyuna girdim. İlk başta gerçekten yeşil bar görmek umutlandırdı ancak bu pek uzun sürmedi. Üstelik yourfreedom kullanmadan girdiğimde 300-400 ms alırken, yourfreedom ile 2-3k ms görmeye başladım.

Sonra arkadaşlarımdan bir diğeri şunu yap düzelecek dedi ve düzeldi, şuan 1.5 haftaya yakın bir süredir sorunsuz şekilde oynuyorum. Yapmamı istediği şey Görev Yöneticisinden(Task manager/ctrl+alt+del) işlemler(process) sekmesinde "freedom.exe" yi bulup öncelik zamanını gerçek zaman(real time) a getirmekti.

Bende işe yaradı, belki de problemin budur.

evet bu cozum buralarda bi yerde yazıyor (239482 adet your freedom basliklrindan birinde :P) ayrıca bazı AMD işlemcilerde problem yasanıyor your freedom ile oda buralarda bi yerde yazıodu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...