Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

raidde Dreamstate/Resto druid?

Kenu

Öne çıkan mesajlar

şimdiye kadar hiç dreamstate olmadım, bugün bomber hybrid priestimiz full holy gitmiş, raid lideri bugün Kael'de be Hyjal'da dreamstate olur musun diye sordu kabul ettim :P denemek istiyodum uzun zamandır

daha önce deneyen arkadaşlar var mıdır merak ediyorum. any tips plx?

bu arada lutfen ToL > Dreamstate tartışmasına dönmesin. Zevktir, seçimdir... bana kalsa da ToL iyidir diyebilirim ama bugün Dreamstate ile MT heallemek görevim.

statlar 33/28 spec ile suanda 2023 bonus healing, 280/180 mp5 unbuffed.

hangi down rankları önerirsiniz? action barda suanda sadece rank 4 ile 13 var... iki tane daha eklemeyi düşünüyorum en az. 7 ve 10 fena durmuyo. rank 4 suandda 1600-1700 civarı healliyo, rank 7 3.3k gibi bişey, rank 10 5k falan, rank 13 de 6.5 k.

macroları /stopcasting le yaptım, biraz sinir bozucu, mash button olayı kalmıyo sürekli cancel ediyo mash edersen. keşke şöyle bi olay olabilseydi, butonu spamlemek halinde, ilk mesela spame başladığımız 1-1.5 saniye boyunca stop castin etmeyecek ancak 1.5 saniyeden sonra iptal edebileceksin. anlatamadım sanırım :P ... zaman alcak herhalde alışması ama stop casting ve downranking macroları ile ilgili tavsiyelere açığım. gief
Sosyal ağlarda paylaş

dreamstate in en guzel ozelligi ht ile guzel heal ve regen bonuslari. gerci dotlardan kaybediyorsun biraz ama regen telafi ediyor. stat olarak int secmen daha verimli oluyor regen icin, zaten build ismi belli ediyor eheh. ben pek sevmedim, 3 saniye cast huzunlendiriyordu :P

ht rank 8 en iyi secenek. primary skill olarak onu kullanirsin.

edit: macro kismini anlayamadim fena uykusuzum. ns+ht13 yeter diyordum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...