Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW'da Faşizm

Xo

Öne çıkan mesajlar

Yalnız Helluri denen arkadaşı Vay Ak da görmek isterdim. Başarılı bir iletişime sahip gerek guild chatte gerek te party chatte.

Tabii Efrim ide es geçmemek lazım. Son ss de guild chatten darbeyi vurmuş.

Arkadaşların başarılarınının devamını dilerim. Güzel çalışma. Ellerine emeklerine sağlık. +Rep. Terazilerine değdirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Chris_Metcalf said:
Helluri sorunsuz uyum sağlarmış hakkaten.

Cross Realm Applicationları kabul ediyoruz.

www.vayak.eu

Helluri FTW!!

Onu bunu bırak da o vayak.eu ya girmeye çalıştım. Girmedi bilgisayar. Sinirlendim bir an. ''Niye girmiyon lan it'' diye söylendim sonra keklendiğimi hissettim. Çok pis uykum gelmiş.

Ayrıca Koof türk olsa o da Vay Ak ye yakışırdı. Arada güzel sanat eserleri ortaya çıkarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

MAlesef bizim gibi "3. dünya ülkelerine" yönelik ırkçı yaklaşımlar pek dikkate alınmıyor firmalar tarafından. O kadar konuşulmuş 1 tane mavi reply yok.

Benzeri benim başıma SWG de gelmişti, adam bir dünya sövdü, gerçi karakteri bakımından adam olup olmadığı ayrı tartışılır da, yaşı henüz 12 olan bir bir genç kardeş diye düzelteyim, tek sebep Türk olmam, kendisi yünan falan da değil, Norveçli.

Tabi şikayet ettim ve hiç bir cacık olmadı. Olmadığı gibi, sinirime hakim olamayarak, elemanın küfürlerine karşılık savurduğum bir kaç mini küfüre(screw you vs gibi) de uyarı geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok özür dilerim ama söylemem lazım. Konunun dışına çıkıyorum özür dilerim gerçekten...

Hadi kendimizi küçümseyelim kendimizden şüphe edelim. O 1. dünya ülkelerinin 3ünü bu ülke topraklarından uzaylılar mı çıkardı ? Ne bu kendine güvensizlik kendini küçük görme manyaklığı. Yazık hiç ruh kalmamış kimsede.

Dünyanın en büyük 2. ordusuna sahip bir ülke 3. dünya ülkesi diye adlandırılıyor ne güzel. Kime göre neye göre ? T.C'ni küçük görme küçük gösterip halkı umutsuzluğa düşürmeye çalışanların eline koz verme. Bizim tek ihtiyacımız olan vatanına bağlı dirayetli liderler şimdikiler gibi vatansızlar koltuk sevdalısı dangalaklar değil. Ha halkının aptallığını eleştirebilirsin bak ona bişey demem. Bu halk 50 yılını bir çobana emanet edip harap etmiş bi 50 yılınıda Tayyitilere emanet ederse o zaman en has 3. dünya ülkesi olabiliriz.

80de kıyıma uğrayan genç zihinlerin halka öcü gibi gösterilen sosyal demokrasinin uğradığı kıyımın bedelini ödüyoruz sefasını sürenleri görüyoruz. Özgürlük miğfer demokrasi kalkan saltanat sürüyorlar... Umarım 90 ve sonrasında gelen gençlik düzgün yetişiyordur aksini düşünmek ne acı olur.

Neyse...

Blizzard niye bişey yapmamış... Sen savunman gereken konuya /signed ftw lol rofl lmao yazmaktan öteye gideme sonra niye bişey yapmıyor yahu diye düşün.

Biz organize değiliz esas mesele bu. Git islam kelimesini içeren bir konu aç forumlarda konusunun önemi bile yok kafana göre seç. 1-2 saat içinde 15 sayfa olur adım gibi eminim. Niye ? Adamlar /signed yazıp ucuz laflar etmiyor olayı alevlendirecek boyuta getirecek laflar ediyor blizzardın unutulur gider ellemeyelim taktiği işe yaramıyor müdahele etmek zorunda kalıyor. /signed lol rofl nedir ya ? Yok mu senin kendine has düşüncen kardeşim ? Nasıl bir bireysin ki bir olay karşısında 1 cümle kuramama acizliğini gösteriyorsun. Pes diyorum. Birlik olup birbirimizi savunursak haksızlığın yaşandığı anlarda /signed lol rofl yazmaktan öteye gidersek birşeyler elde ederiz. Aksi takdirde böyle burada sayfaları doldurur dururuz.

Not: ''SEN'' diye hitap edilen kişi sen değilsin genele hitap söz konusu. Karışıklık olmasın diye söylemek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi böle isnanları ciddiye alıp tartışmak cok manalı değil, rofl yazıp gecmek lazım, ciddiye alındıkları kadar dinlenecektirler, ki saldırdıkları kişiler kaale almazsa zaten kimse sözlerine kulak vermez.

en iyi optison rofldur, lulz dur bence bu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:
Ya çok özür dilerim ama söylemem lazım. Konunun dışına çıkıyorum özür dilerim gerçekten...

Hadi kendimizi küçümseyelim kendimizden şüphe edelim. O 1. dünya ülkelerinin 3ünü bu ülke topraklarından uzaylılar mı çıkardı ? Ne bu kendine güvensizlik kendini küçük görme manyaklığı. Yazık hiç ruh kalmamış kimsede.

Dünyanın en büyük 2. ordusuna sahip bir ülke 3. dünya ülkesi diye adlandırılıyor ne güzel. Kime göre neye göre ? T.C'ni küçük görme küçük gösterip halkı umutsuzluğa düşürmeye çalışanların eline koz verme. Bizim tek ihtiyacımız olan vatanına bağlı dirayetli liderler şimdikiler gibi vatansızlar koltuk sevdalısı dangalaklar değil. Ha halkının aptallığını eleştirebilirsin bak ona bişey demem. Bu halk 50 yılını bir çobana emanet edip harap etmiş bi 50 yılınıda Tayyitilere emanet ederse o zaman en has 3. dünya ülkesi olabiliriz.

80de kıyıma uğrayan genç zihinlerin halka öcü gibi gösterilen sosyal demokrasinin uğradığı kıyımın bedelini ödüyoruz sefasını sürenleri görüyoruz. Özgürlük miğfer demokrasi kalkan saltanat sürüyorlar... Umarım 90 ve sonrasında gelen gençlik düzgün yetişiyordur aksini düşünmek ne acı olur.

Neyse...

Blizzard niye bişey yapmamış... Sen savunman gereken konuya /signed ftw lol rofl lmao yazmaktan öteye gideme sonra niye bişey yapmıyor yahu diye düşün.

Biz organize değiliz esas mesele bu. Git islam kelimesini içeren bir konu aç forumlarda konusunun önemi bile yok kafana göre seç. 1-2 saat içinde 15 sayfa olur adım gibi eminim. Niye ? Adamlar /signed yazıp ucuz laflar etmiyor olayı alevlendirecek boyuta getirecek laflar ediyor blizzardın unutulur gider ellemeyelim taktiği işe yaramıyor müdahele etmek zorunda kalıyor. /signed lol rofl nedir ya ? Yok mu senin kendine has düşüncen kardeşim ? Nasıl bir bireysin ki bir olay karşısında 1 cümle kuramama acizliğini gösteriyorsun. Pes diyorum. Birlik olup birbirimizi savunursak haksızlığın yaşandığı anlarda /signed lol rofl yazmaktan öteye gidersek birşeyler elde ederiz. Aksi takdirde böyle burada sayfaları doldurur dururuz.

Not: ''SEN'' diye hitap edilen kişi sen değilsin genele hitap söz konusu. Karışıklık olmasın diye söylemek istedim.

Dostum eğer benim "3. dünya ülkesi" yazımdan bu kadar hırs yaptıysan, tırnak işaretlerine dikkatini çekerim.

Bu benim düşüncem değil, bize yakıştırılan sıfattır.
Ben kendi adıma rahatım, Çağlayan'da, Ankara'da orda burda bağırmaktan sesim kısıldı.

Sen ne kadar yırtsan da kendini, adamların gözünde 3. dünya ülkesiyiz. Hele ki, yazılım şirketlerinin bakış açısından.

İstersen bu konuyu tartışırken"Cd lasımmıi, ofis var, wintows var, dükkan var abi" diyen güzide esnafımızdan bir kaç tane de çağıralım. Ama tartışmamak daha iyi yine konu sapıyor çünkü, o zaman amerikanın coni si ile Türkiye'nin Ali sinin geliri bir mi tartışmasına dönecek iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...