Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi Sözlük // Üyelik Silinmesi

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

joscelin verreuil nick'li yazarin moderasyon tarihcesi
an mod aksiyon ayrintilar
11.12.2007 11:03:00 kimi raikkonen ta$i eksi sozluk yazarlari ozur dilesinler bagislayayim -> 4 tarz i eksi suret form 7 tarz i emir idea

bu kadar mevcut modlog un
3 marta kadar da hakkında bi entry girilmiş değil modloga.
Sosyal ağlarda paylaş

5. nesil accountumda göte girebilirden uçtum.
6. nesil accountta gereksiz yere uçuruldum
9. nesil accountumda yazılmış entry girdiğim için çaylak edildim.
çaylaklık geçerse ben iletişime geçmeye çalışırım.
1 hafta müddet verdim yetkililere yoksa patlatırım sözlüğü dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı konu içinde bende bi mesaj attım ve 3 dk sonra uçuruldum.

tamam benimki hakatten g.te girebilir bi entry idi. ama direk accountu sildi adamlar. böyle uyarı falan yok eheh.. seninkide o konda olduuna göre, büyük ihtimal ip'den falan deil, direk mesajtan uçurmuşlardır.

dipnot: artik selçuktan daha da çok nefret ediyorum.. (anladınız siz onu.)
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun süredir kayıtlı okurdum, o yüzden sözlükle ilgili haberleri, mekanizmasının işleyişini falan yakından takip ediyordum. Bu konudaki (Moderasyonda Keyfilik Faktörü) eleştirileri genelde "Çekememezlik yapıyorlar" diye nitelendiriyordum bugüne kadar.

Demek ki birebir görmek gerekiyormuş. Adamlar sebep vermeden, çaylak yapmadan üyeliği silip, mesajları da uçurmuşlar, üstüne "Peki ama neden?" diye sorunca da resmen siktir çekiyolar.

Eh, öyleyse kafam girsin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz anlamadım,ilgi yoğun olduğu için adamlar herhangi bir forumda yaşanmayacak derecede keyfi,umursamaz hareket ediyorlar bu kadar basit.yani gerçekten anlamıyorum ekşi sözlükte yazar olsanız ne olmasanız ne önemi var...ciddi ciddi entry yazıp neden üye olmadım diye üzülenler mi dersin,neden uçuruldum diyen mi?

birsürü sözlük-forum var orada yazın,sorun olduğunda forum adminleriyle rahtça konuşun,ne farkedecek..
Sosyal ağlarda paylaş

Sözlük-Forum konsepti çok farklı bir kere, onları karıştırmayalım.

İkincisi, klon sözlüklerde de yazdığım oldu ama hiçbiri ekşi sözlük kadar kaliteli değil. YAni farklı sözlüklerde özel mesajla uyarıyorum örneğin birisini "Bak bunu yanlış yazmışsın, doğrusu bu olacak" diye, "Ya sktr et takılıyoruz zaten :D:D:D" şeklinde cevap geliyor mesela. Ekşi sözlük iyi kötü bir kalite tutturmuş olduğundan, adam akıllı üyesi de oldukça fazla.

Ayrıyeten tekrarlamaya da gerek yok sanırım, Türkiye'nin en büyük internet topluluğu ve uzun süredir de bir şekilde içinde olduğumdan, katkım olsun da istiyorum içeriğe.

Ha bu kadar kasmayıp, "Canım öyle istiyor" da diyebilirim, o da ayrı bir tartışma konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Arjantin, zaten ben de bu olayla farkına vardım o durumun, anlaşamadığımız nokta orası herhalde.

Yani bugüne kadar hep duyardım sağdan soldan "Abi hesabı uçurmuşlar, olacak iş değil" diye, illa ki bir sebebi vardır diye düşünürdüm. Bu olayla farkettim ki, hakkaten doğruluk payı varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sinir oldum önce, "bu ne vurdumduymazlık arkaşım! böyle iş mi olur?" gibi isyanlarda bulundum fakat sonra çokta takılası bi topluluk olmadığını farkettim.. ara sıra okuyup gülmeli sonra da geçmeli. yazmayınca çok büyük şeyler kaybetmeyeceğim nitekim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...