Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi Sözlük // Üyelik Silinmesi

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Evet, Fenerbahçe maçının olduğu akşam, ortada hiçbir neden yokken şak diye silindi üyeliğim, üstüne entry'lerimi de uçurmuşlar.

Bu olayı bağlayabildiğim tek konu, Sevilla-Fenerbahçe maçına bir entry yazmam -ki maçın olduğu günün sabahı, öylesine yazılmış bir entry'ydi-, ama gel gör ki, kesinlikle üyeliğin ve entry'lerin silinmesini gerektirecek bir entry değildi o da.

Şimdi sorun şurda, iletişim kısmından sorunu yazıyorum ama gelmesi gereken mail, e-mail adresime gelmiyor. 2 farklı mail adresi denedim, junk'ından bulk'ına her yere baktım, yok o mail. Dolayısıyla sözlük yönetimiyle iletişime geçemiyorum.

1-2 yazar arkadaş da, bir kaç gündür online olmuyor, o yüzden siz bir danışayım dedim. Sözlük hesabımın kapalı olmasını istemiyorum hiç mi hiç, ne yapılabilir şu durumda?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu direkt "Bi parmak bal çalmak" gibi oldu. Zaten uzun zamandır okur olarak üyeydim(2 sene kadar), bi sabah kalktım çaylak yazar olmuşum. 2 gün sonra da yazarlığımı onayladılar.

Diyorum ya, üyeliğin açıldığı ilk günlerden bu yana 100 tane entry'm yok. Ben iki düşünüp bir yazarken, çaylak falan yapmaya da zahmet etmemişler adamlar, direkt entry'lerle beraber uçurmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi aklıma geldi, bir sebebi daha olabilir sanırım.

Ev arkadaşım da üye alımları açılınca başvurmuştu yazarlık için, aynı ip'den kaynaklanan bir şey olmasın?

Gerçi onun yazarlığı daha kabul edilmedi de, kendi entry'lerime oy vermek için fake account açtım sanmasınlar?

Hoş, görüyolardır herhalde kimin neye oy verdiğini.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:
Şimdi aklıma geldi, bir sebebi daha olabilir sanırım.

Ev arkadaşım da üye alımları açılınca başvurmuştu yazarlık için, aynı ip'den kaynaklanan bir şey olmasın?

Gerçi onun yazarlığı daha kabul edilmedi de, kendi entry'lerime oy vermek için fake account açtım sanmasınlar?

Hoş, görüyolardır herhalde kimin neye oy verdiğini.

Evet bu yasak, büyük ihtimalle sebep bu. Direkt şutluyorlar, hatta bi yerde de yazıyordu. Böyle bi durum varsa msj atman lazımdı onlara, bilgilendirmek için
Sosyal ağlarda paylaş

diğer arkadaşının acc duruyorsa onunla yazmayı dene iletişimden
büyük ihtimalle bu yüzden uçurulmuşsun
yok öyle değilse de fizbanın dediği gibi üstü kapalı cevap verirler=)
benim 1-2 arkadaşım da geri çaylak olmuşlar, yazar olmayı bekliyorlar yeniden hehe=)
Sosyal ağlarda paylaş

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=11345106 said:

sevgili sozluk yazarlari,

onlarca kez sorulmasi dolayisi ile belirtmek isterim ki; ayni ip'den giren esiniz, dostunuz, kardesiniz varsa endiselenmenize gerek yok. kisisel tarihcenizde not alinmak uzere "su su nickli yazar ile ayni ip'den giriyorum" seklinde bir notu moderatorlerden birine iletmeniz halinde sorun cozulecektir.

yeni gelenlere ho$geldiniz der gozlerinizden operim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
önceden vardı hesabım orda, güzel güzel seyler de yazmıstım ki hiç bi mesajım da silinmemişti hani. sonra bir gün sildiler hesabı nedeni de belli degil. mail atıp danıstım birkaç kere ama tabi yanıt da gelmedi. sonra da aman ya ne ugrasıcam diyip bırakmıstım. hoş yazdıgım bikaç şeyin yedegini almak istemiştim ama silindikten sonra imkanı yok. mesela ufc ile ilgili cok güzel br yazım vardı epey açıklayıcı falan bisürü de mesaj geldidi teşekkür etmek icin.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:
bakacam da, nick in neydi yahu ? asteroth adına görünen birşey yok 5-6 martta

Hay allah salaklığa bak, "Modlog'a bakar mısın" deyip nick'i söylemedik =)

Sözlük nick'im "Joscelin Verreuil".

Her gün 50 tane entry falan değil, en fazla 1-2 tane giriyordum, çoğunlukla okuyorum zaten, alışkanlık olmuş. Arada ilgimi çeken bir iki konuya ruh halime göre entry giriyordum, hoş oluyordu.

Şimdi işin kötüsü, iletişim'den attığım mesajın "İletildi" mail'i, e-mail adresime gelmiyor. Yani "iletişim"den ulaşamıyorum adamlara. Zaugna'ya rica ettim (=P) moderatörlerden birine mesaj attı ama ondan da cevap yok sanırım.

Arada kaldım şimdi, yedek falan da almamıştım, olur da hesabım geri açılırsa, eski entry'lerim uçmuş mu olacak şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...