Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Sevilla - Fenerbahçe ( 04.03.2008, 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

bu macta biraz tecrube konusacak gibi geliyor bana. fb nin mutlaka gol için saldırması, rakibe saglam pres uygulayıp oyun kurmasına engel olması gerek. oyun kontrolunu rakibe bırakır ve gol yememek için direnirse hüsran olur. ilk mactaki gibi oynaması gerek aynı fbnin.

benim dayılarım ve babam da gitti sevilla'ya. inter macına da gitmişlerdi 3 yiyip dönmüşlerdi, bakalım simdi nolcak merak ediyorum, geldiklerinde feci dalga gecebilirim :D
Sosyal ağlarda paylaş

hiç stressiz güzel bir maç izleyeceğimizdden çok eminim, ilk 20 dakkada sevilla skoru istediği duruma getirecek ve bizde aman gol yemeyelim diye kaslıp durmadan rahat bir 70 dakka izleriz, ama herşeye rağmen umarım hezimet oolmaz bu sene çok gol yedik deplasmanlarda( türk takımları) böle kırılgan takımlar türk takımları durumu iyice yerleşmesin avrupa takımlarında..
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:
La bombonera'yı tanımıyorsunuz yazıyor. Bunlarda Boca Juniors gibi bombonera diyorlarmış stadlarına ne demekse artık.

şeker kutusu anlamına gelir.
Boja Juniors stadının girişinde bi yazı vardır
dinim boca, tanrım maradona, mabedim la bombonera diye.
adamlarfutbola aşık. ve eğer takip ediyorsanız arjantin ligini gerçek futbolun orada oynandığını görmeniz mümkün. milyon dolarlık transferler yapılıyor avrupada ama o liglerde oynayan oyuncuların çoğu o pahalı oyuncalara denk ve daha iyi. gereksiz oldu bu yazı ama yazayım dedim. her neyse
fenerbahçeye bjk li olarak başarılar diliyorum. inşallah bi üst tura çıkar. maçını izlerken sanki bjk maçı izliyorum öyle bi heyecanlanıyom yani =)
bol şans.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Galatasaray taraftarı olarak düşüncem şudur.
Ben Türkiye'de yaşayan bir bireyim , tabiki Fenarbahçe'nin yenmesi Türkiye'nin lehine olacaktır. Puan getirecektir Avrupa başarılarında ; ama şöyle bir durum var.

Fenerbahçe'nin şampiyonlar ligi şampiyonu olduğunu düşündükçe içim daralıyor. Hayır kıskançlık değil , heriflerin aldığını düşündükçe sınır dışı operasyondan farkı kalmayacağına eminim bilader. 10 bin yıl reklam edicekler olayı. Klasik futbol muhabbetlerinde paso muhabbeti geçicek. İlah falan zannedicekler elemanlar kendilerini tek korkum odur. Her ne kadar 17 Mayıs 2000 de aldığımız UEFA kupasını reklam edemesekte 6 Kasım'da yediğimiz 6 gölü zehir ettiler bize. Adımızı 6s olarak değiştiren komik arkadaşlar da var. Kazanmasın bilader , almasın kupayı.

Ps: evet crymore
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tek başına kezmanı oynatmasına sinir oluyorum ziconun. Sonra adamlar tamam belli defansa çekilecekler korkak oynacaklar hurra saldırıyolar. Hiç diğilse bi deividi onun gerisinde ortasahaya yardım etcek şekilde falan oynatsa, baştan bi beraberliğe oynuyorum havası vermese. Deividden ofansif ortasaha olur mu demeyin, zico varsa olur, herif kaç hafta sağ açık oynadı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...