Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evanescence garip bir grup ya da yeni klibi my immortal

Bone

Öne çıkan mesajlar

my immortal konusunda belki bir çoğunuzun bildiği bir şeyi söylemek isterim ben burda...
normalde klipte dinlediğiniz my immortal o parçanın orjinal versiyonu değil orjinal versiynunda bütün grubuun parçaya girmesi gibi bir olay yok
ki bana göre sadece piyano ile çok da vurucu olmayan bir melodiyle albümün en vasat parçalarından(haunted ve my imaginary ile birlikte) oluyordu ama onlar da bunun farkına varmış olacak ki 2 ay önce falan my i
mmortal ın şimdi dinlediğiniz vwersiyonunu sitelerinden dinletime(bu ne dewmek????) sundular

bu arada evanescence in turnesi sırasında grubun kurucu üyelerinden ve gitaristi ben moody turneyi yarıda bırakarak sebepsiz bir şekilde tam bir "go home" yaptı hemen ardından da amy ona ağzına geleni saymaktan geri kalmadı
ben şimdilik bütübn bunları seyrediyorum evenascence oldukça sevdiğim bir grup ama yaşayışları falan hiç de ilgilencdiğim bir şey değil dilerim fos çıkmayıp dağılmazlar da biz de yeni bring me to life lar dinleriz

şu mesajlarda kısa kesmeyi öğrensem neler yapacam da ıhıh olmuyor[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Evet söylediğin çok doğru. Klipteki my immortal ile albumdeki my immortal arasında çok fark var. Bi kere şarkıda sadece piyano var. Arada öyle grubun tamamı girmior.

Emin olmak için defalarca dinledim artık eminim."Amy Lee 'nin clipteki yorumu da farklı ! bence daha kötü olmuş. Orjinali çok daha güzeldi -benim için-[hline]:.Dynun Dreamcast®:.
I'll be your biggest |FeaR|
Sosyal ağlarda paylaş

katılıyorum.

bring me to life'dan da, going under'dan da çok daha güzel bence şarkı. albümün tamamını dinlemedim ama my immortal harika cidden.

bu arada amy'nin 20 yaşında olduğuna hala inanamıyorum.

[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 28 December 2003 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 22 December 2003 11:45 tarihinde demiş ki:
cok guzel bi sarki my immortal, klipte kotu diil
bring me to life'a 10 basar hatta
tabi zevk meselesi..[hline]-->Four String Magic<--
time well
[i]wasted

bune bende katılıyorum benımde cok sevdıgım bır sarkıdır my ımmortal
klıpe gelınce soylenecek bır sey yok dıye dusunuyorum[hline]Döncem ben sanaaa...
''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

siz bi kere de my immortal i yıldızların altında göğe bakarken açık havada dinleyin.

ben sahsen terasta çatıya çıkıp dinliyordum evanescence yazın
süper bir şarkı,zaten kliptede Amy öle yapiyor :)

güzel grup yaw,keşke konsere gelseler[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wendigo, 25 December 2003 13:38 tarihinde demiş ki:
said:
Fragrant, 23 December 2003 14:02 tarihinde demiş ki:
abi şarkı zaten süper,klip te amy'ye daha fazla vurulmama neden oldu..gidip isteyecem allahın izniyle yaşımız da tutuyo hem. ;)[hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!

o işi hallettik hayırlısıylan
bu c.tesi dallar düğün salonun da nişanımıza beklerim ;)[hline]uyku ölümün kardeşidir
www.seksendort.com

AMY BENİM OLACAK LAAAAAAAAAAAAN YAŞATMAM İKİNİZİ DE!!!!!! :D[hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Dövüşmeyin leayn, sizin gibi kıçıkırıkları ne yapsın o kız. Hem genç hem güzel hem şanlı hem şöhretli hem paralı hem pullu.[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
said:
Dynun, 28 December 2003 10:03 tarihinde demiş ki:
Evet söylediğin çok doğru. Klipteki my immortal ile albumdeki my immortal arasında çok fark var. Bi kere şarkıda sadece piyano var. Arada öyle grubun tamamı girmior.

Ben de bunu yazıcaktım direk de ii ki okumuşum mesajların devamını, bi de Dream TV'de arada sırada çalan konserden alıntı kısmı var ki arada sırada nefesi kesiliyor piyano çalarken eğilmekten.
Daha önce kasette dinlemişim ve sözleri hoşuma gitmişti;
These wounds won't seem to heal,
There is pain is just too real,
There is just too much that,
Time can not erase.. kısmı var ya hani acılarım o kadar çok ki zaman bile silemez dio; orası çok hoşuma gitmişti dinlerken.
Bi de klip versiyonu daha iyi bence değişik bölümleri var şarkı arada sırada değişio falan, kasetteki çok sadeydi..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...