Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şaman 2v2 (olurmu ki?)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Ğıııı... *drool*

(Abi çok uykum var. Mage/Rogue > Shammy/Warr)

Edit: Warrior sap yiyorsa oynamayı öğrenmeli. Arenaya battlestance'te girilmez, zerker'da girilir ki sap yersen Berserker's rage basıp çıkar, demo shout basar rogue yakalarsın. Ama yetmez yani bu, earh shield spellsteal edildiği zaman tereyağı gibi kesiliyor çünkü shammy. Tek olayı o.)
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Xunn da mage rogue warrior shammy'i alır diyor sanırım. Ya da uykusuz kendisi, çünkü ben yazdığından hiç bir şey anlamadım.

said:
Rogue/Mage eğer Shammy/Warrior'a yenilemez

Çünkü türkçede böyle bir kelime öbeği yok :D

sanırım ben de uykuluyum tam dötünden anlamışım olayı gece saat 6 ya kadar heroic yaptık ffs
Sosyal ağlarda paylaş

full resto/t6 shamanımla arena yapıyorum 0 resi,yanımda 450 resi sl lock var gayet iyi gidiyoruz

2 dps li takımları çok rahat kesiyoruz (2xrogue veya mage rogue biraz sarsıyor haklarını vermek lazım) dps+healer takımlarda priest denk gelirse dispell yüzünden baya zorluyor

iyi pve gearlı bir shaman arenada iş yapıyor ama yanınızdaki adam çok önemli acil bir durumda üstünüzden yükü alabilmeli.

2.4 de değişecek ama şuan için en favori arena stratejisi manaya oynamak pve shaman ruh hastası regen e sahip olduğu için ben açıkcası mana burn vs hiç sallamıyorum çeksinler istedikleri kadar ben daha fazlasını regen ediyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

size nekadar inandırıcı gelmesede 2 tane rogue tatmin edici bir süre tanklıyabilirim ve bu süreçte kendime hiç heal atmama gerek yok zira es+natures guardian benim işimi görür 2 sn lik bir boşluk bulursam hp yi fullerim 1.5k tikleyen bir es nin nekadar sinir bozucu olduğunu tahmin edemezsiniz

öte yandan biraz cabbarnuke gibi olacak ama bugüne kadar çok şükür 1vs1 da rogue a yenilmedim

mage/rogue ikilisine gelince stun ciddi sorun polly ise ciddiye alınacak birşey değil önemli olan combat a kendinizin arzu ettiği yerde girebilmeniz ben herzaman en yakın sütunla ilişki kuruyorum yanımdaki lock mage e hiçbir zaman rahat vermediği için mage sorun değil arada bana 1-2 saniye kazandırırsa zaten line of sight ile mageden kurtulmak mümkün
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...