Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quest Helper addon ?

exhell

Öne çıkan mesajlar

Saolun wowhead database nası bişey, tek addon yeterlimi yoksa ek bişeylermi indirmemiz gerekiyo? bu arada questhelpere gelince bazı mapı açınca bazı qları göstermiyor log olmak zorunda oluyorm 20 sn zaman kaybediyorum her q larımda
Sosyal ağlarda paylaş

exhell said:
bu arada questhelpere gelince bazı mapı açınca bazı qları göstermiyor log olmak zorunda oluyorm 20 sn zaman kaybediyorum her q larımda

Clear waypoint diyince düzeliyor o. Waypoint kısa süre kayboluyor sen işine bakıyorsun bu arada 2-3 mob kesene kadar tekrar düzeliyor. Tabi buda zaman kaybı diyorsan ona diyecek bişeyim yok, questhelperı kullanacaksam bu dikene katlanacağım malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

exhell said:
Saolun wowhead database nası bişey, tek addon yeterlimi yoksa ek bişeylermi indirmemiz gerekiyo? bu arada questhelpere gelince bazı mapı açınca bazı qları göstermiyor log olmak zorunda oluyorm 20 sn zaman kaybediyorum her q larımda

WHDB yükledikten sonra Extended quest log veya benzeri bir quest log addonu yüklediğinde quest logu açıp questi seçince açıklamalarında quest iteminin hangi mobdan yüzde kaç ihtimalle düştüğü ve wowheadde bu questle ilgili yazılmış bütün commentları görebiliyorsun.

Üstüne birde cartopher yüklersen. Quest logdan questi seçip ordan Show Map butonuna bastığında haritaya quest moblarının, quest başlangıç mobunun ve quest bitiş mobunun nerde oldukları ilgili not koyuyor. Vede notlarda açıklamalı bilgide oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yaa bot falan ne!Okudum dün bir sitede bot waypoint de gidip quest yapıp loot yapiyor Şehre dönüp satılacakları alıp tekrar dönüyormuş işine. sende Ailenle daha fazla vakti ayırabiliyormuşsun (!).

bokunu çıkardınız.böyle oynayaksanız ne anlamı kaldı diyecem ama yine size tırs gelip vızz gider. ondan GG
Sosyal ağlarda paylaş

1 - oyun 70 den sora başlar
2 - ama karakterine alışmak için geçen zaman 1 den 70 e kadar geçirdiğin zamandır
eğlence: Bu oynadığın süre zarfında ekranın karşısında wowda gördüğün yaşadığın olaylara gülmen ve heyecanlanmandır.
bu oyunu bu kadar büyütmeyin
ailenizede zaman ayırın hard core raidinizide yapın
kız arkadaşınızıda şirinleyiin...

(questhelper buglı değil ve questhelper + catogropher works fine)
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
exhell said:
bu arada questhelpere gelince bazı mapı açınca bazı qları göstermiyor log olmak zorunda oluyorm 20 sn zaman kaybediyorum her q larımda

Clear waypoint diyince düzeliyor o. Waypoint kısa süre kayboluyor sen işine bakıyorsun bu arada 2-3 mob kesene kadar tekrar düzeliyor. Tabi buda zaman kaybı diyorsan ona diyecek bişeyim yok, questhelperı kullanacaksam bu dikene katlanacağım malesef.

Nasıl deniyor clear waypoint?
Sosyal ağlarda paylaş

Ekranında bir ok çıkıyor. Haritada değil direk oyun ekranında. O oka sağ tık yapınca açılan menüde var "clear waypoint" hedesi.

Clear waypoint yapınca ok kayboluyor, addon questlerine göre tekrar hesap yapıyor (25 questte fullse 1 dakika falan sürüyor) sonra ok tekrar ekranda beliriyor.

Zaten böyle tam hangi questi yapsamki ben şimdi modunda değilken. atıyorum kesmenin gereken mobların yanında iken clear waypoint yapıca siz o moblardan 3-4 tane kesmeden hesap bitiyor, burdan sonra nereye gideceğinizde netleşiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...