Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Client Editing

XWB

Öne çıkan mesajlar

hex editor'e ihtiyacın var o zaman. ilk bakışta kullanması basit gelir. Daha sonra hafiften sıyırmaya başlar insanlar.

3 gün sadece 6 saat uyuyarak hex editle uğraştığım bir dönemden sonra DNA'nın içeriğine baktığımda kompile edilmiş bir humancode olduğunu düşündüm.

gerçi hala da düşüncemi koruyorum. ;)[signature][hline]Silencer
Sosyal ağlarda paylaş

amaç sadece türkçeleştirmekse tamam da macro, inj ya da speedi önlemek için gereksiz birşey. çünkü reverse engineeringden anlayan anlamayan herhangi biri aynı clientı hex editor ile açıp clientın orjinal versiyonundaki değişiklikler ile karşılaştırıyor. sonra deneme yanılma ile "injection a çözüm buldum", "speede çözüm buldum" düşüncelerinizi eritiyor.[signature][hline]its supersonic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 29 January 2004 15:50 tarihinde demiş ki:
Nebula'nın bir önceki client'ını kırabilen var mı ? ;)

var ve injectionda bilmediğiniz bir komut da var göktuğcum

yanlış anlaşılmasın diye belirtmek istiyorum. bunu yapan ben değilim. anti-nebulacılıkla işim olmaz. belki adını hatırlarsın ya da duymuşsundur. ariadne(arda) ile de konuşmuştun, bahsi geçmişti. Barracuda dediğimiz şahsiyet.[signature][hline]its supersonic
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca başka birşeyi daha belirtmek istiyorum. yapılan tam olarak nebula clientı kırmak değil. başka bir yol ile (başka clientlar) nebulaya bağlanmak.

bir ara 3 günde bir yeni client çıkardığınız zamanda da imzası bulunan şahsiyet bu.
"bize gelsene bu gece nebula clientı kırdım"
"nuhaha olm bugün (sabah 1-2 arası bir client yayınlanmıştı) yenisini çıkardılar"
"e işte onu kırdım diyom ya"
"hönk?" muhabbetini yaşadığımı hatırlarım.[signature][hline]its supersonic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 29 January 2004 15:54 tarihinde demiş ki:
Ariadne (eski staff) kendisine bir sunucu açtım. Ve bizim client'dan başka bir client ile girmeyi denedi haftalarca ve beceremedi.

İsteyen ile benzer bir iddaya'da girebilirim ;)

valla ben hatırlamıyorum. ayrıca benim bahsettiğim kişi ariande-arda değil. sana şu anda nebulaya farklı client ve injection ile girebildiğini söyleyebilirim.
ek: crash bugı çalışmıyor. fakat injectionla girilebiliyor.
[signature][hline]its supersonic

[Bu mesaj MumChamber tarafından 29 January 2004 16:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

speedin bittiğini biliyorum.

inj konusunda inj çalışmıyor doğru
injectionla girilemiyor yanlış :)

ayrıcana gözden kaçırdığınız ufak ama işe yarar bir injection özelliği var. :) iki dakka araştırsan bulursun aslında

Edit: tavrım yanlış anlaşılmasın, ulu orta ilan etmek istemiyorum. icq ya da msn istemeyi düşünmüyorum. bir ara iletişim konusunda çektiğimiz en büyük sıkıntı buydu hatırlarsan.
[signature][hline]its supersonic

[Bu mesaj MumChamber tarafından 29 January 2004 16:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 29 January 2004 15:57 tarihinde demiş ki:
en son çıkarttığımız client ile 5 ay sorunsuz (injection'sız) geçirebildik. Forumlardan da takip ettiysen hiç injection için forum açılmadı.

her gün yeni client cıkardıgınız zamanı hatırlıyor musun? artık biz de siz de bıkmıştınız. son bir client çıktı. artık abuse etmemek üzere anlaştık (grubumuz içinde). ve sadece rename gibi özel şeyler için injectionı KULLANDIK. Fakat kimsenin haberi yoktu. Yani kırılamaması gibi birşey yok. malesef silencer :) inanmıyorsan sana isimleri ve değişmiş hallerini özel mesajla söyleyebilirim :) bu arada şu anki clientta "ExeStealth Shareware / www.webtoolmaster.com" gibi bir yazı var hex editorla actıgımda gördüm yarıldım :) wildgenie satın alsaymıs bari programı :) hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...