Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Realm Seçimi

khala

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
BG önemli çünkü bazılarında Avyi ally alır geri kalanı horde alır diğerlerinde tam tersi. Mümkünse AVyi allynin diğerlerini hordeunkazandığı BG seçin. Her zaman için AV markları toplamak daha kolay ç
nk
hayatınız AVde geçecek nasılsa honor için :)

abi varmı tavsiye ettiğin realm peki hangisi veya hangileri AV yi genellikle Horde'un kazandığı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ve tabi birde bekleme sırası az olan en önemlisi :) Yani 1 tek BG için 10 dakka bekliyorsan işkenceye döner bir zaman sonra o iş. Yani normal AV 15-20 dakika dürüyor ve kazanırsan 450-500 civarı honor veriyor. Senin her bir AV cycleın 30 dakka sürerse beklemeler ile. 10 saatte 20 AV yaparsın en iyi ihtimalle ve %60 kazansan 12x500~ 6000honor eder. Ama hızlı bir Bgde bekleme 1 dakika ve kazanma gene %60 ise 10 saatte 18x500~ 9000honor ederki uzun vadede %50 daha çok honor demek :)
Tavsiye edebileceğim benim bildiğim böyle server yok ama zaten toplam 2 serverı biliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cyclone battlegroupta sıra mıra yok 2v2 hariç, salı günleri 33dk. kadar çıkabiliyor yalnız :D Fakat horde av kazanamıyor, wsg de nadir, ama ab de bariz eziyor, eots 50% diyelim. Ben dahil, AV daily geldiği zaman yapmayan birçok arkadaşım var. Zaten istesende yapamıyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

yeni açılam serverda daha rahat kasarsın dusuk lvl dungeon ve q lar için party bulabilirsin ama 70 e geldiğinde çekilmez bir bg ve arena sırası beklersin ama dolu realmlerde pvp veya arena sırası 1 dkk civarı oluyor.. ben chromaggustayım bg ve arena sıraları genelde 1 dkk ama alt kasıyorum ortalıkta kimseler yok B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Stormscale'i tavsiye ederim, pvp takımı kurupta, skilled player bulmak konusunda zorluk çekmezsiniz. Sunstrider'da fena değil, queueler 1dk nın altında bgler için, arenalarda 7-8 dkk gündüz! :) Ama Vindicationdan kaçın arkadaşlar, blizzard nasıl bir kazık atmış o bg serverlarına belli değil, topu topu 6 server var, şöyle bir honor kasayım desen oturur ağlarsın :D world pvp yapayım desen anca sincap kesersin :D İyi karar verin aman diyim..
Sosyal ağlarda paylaş

biz bl de her yere 1 dk da giriyoruz (ally) avda hep kazanırdık hordelar son zamanda galva defe basladılar neden yaparlarsa normalde 15 dk biticek oyun 30-40 dk suruyor bizim saf ally illaki galva yapıcak. diger bg lerde ab de eziliyoruz cogunlukla wsg de eziliyoruz gibi eos eh cogunlukla alıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:
deathwing'den uzak dur zor kaçtım =p

yılın angutu olarak kendimi gösteriyorum jaedenar yerine sylvanas'a migrate ettim nasıl olduysa bilmiyorum aklımda bi sekilde oyle kalmıs hersey bu sabah /who dan arkadasları aramamla kafama dank etti
sogudum oyundan pf açsınlar migrate hakkımı shit :>
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...