Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Fenerbahçe - Sevilla ( 20.02.2008 - 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

Madcat said:
iyi bir skoru çok istiyorum ama gerçekten zor...
yenilicez.
başarılar fenerbahçem...!

madcatcim şimdi yenilecez diye düşünme lütfen sen inan kazanacağımıza herkes biliyor zor maç ama fenerbahçemiz kazanacak güce sahip:) gerekenleri yaparsak kazanırız.
Sosyal ağlarda paylaş

umarım zico vatanda yazdığı gibi ofsayt taktiği falan denemez sevilla forveti hantal edu ve luganodan çok daha hızlı arkaya atılan her top pozisyon olur onun yerine çakılı defans yapıp uzaktan şutlarda gol yememeye çalışmalı bence...
beni en çok korkutan şey ise volkanın yan top zaafiyeti ve sevillanın inanılmaz kanat üstünlüğü burda da genç gökhanın ve tecrübeli carlosun iyi dayanıp rakibin etkili kanat oyuncularını durdurması gerekiyor yoksa hepimiz çok üzülebiliriz...
defansları gerçekten zayıf alex in müthiş pasları bu durumdan faydalanmamızı sağlayabilir ama semihin eksikliği gerçekten çok üzücü bir galatasaraylı olarak servete çok kızgınım.Deividin son haftalardaki yükselen grafiği umut verici kezman da en azından bedava golleri kaçırmıyor artık...
ama sözün özü fenerbahçe bu sevillaya bir şekilde gol atar diye düşünüyorum önemli olan gol yememeyi başarabilmesi...
sevilla çok daha güçlü bir takım ve 2 maçta da favori ama bakarsınız fenerbahçe de yıllar önce galatasarayın yaptığı gibi bi sürpriz yapar ve rakibine üstünlük sağlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Eeht said:
Madcat said:
iyi bir skoru çok istiyorum ama gerçekten zor...
yenilicez.
başarılar fenerbahçem...!

madcatcim şimdi yenilecez diye düşünme lütfen sen inan kazanacağımıza herkes biliyor zor maç ama fenerbahçemiz kazanacak güce sahip:) gerekenleri yaparsak kazanırız.

bütün temennimiz o güzel kardeşim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ezmode said:
BiTcH_oFBaT said:
Mike said:
1 2 3 4 5 gs 7 bjk 9 10

onrdaki 7 yerinede fb yaz bence. çabuk unutmuşsun adı sanı duyulmayan takımdan 7 yediğinizi.

kmden 7 yedi fener

sigma'dan

laf sokmak çin yazmadım. birileri ile dalga geçmeden önce o konu hakkında bilgi sahibi olmak lazım. yoksa banane kim kimden kaç yemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:

O mantık doğruysa Türkiye - Japonya oynasın ben "Japonya'ya başarılar" diyeyim o zaman

Nerede yaşıyoruz Allahım

başka ülkelerde de bir takımın taraftarları rakip takımları avrupa maçlarında genelde desteklemiyorlar. örneğin liverpool'u 2-1 yendiğimiz maç man utd taraftarlarını çok sevindirmişti.

futbol bu eğlence işte fazla takmamak lazım ama benim şahsi görüşüm bir dereceden sonra artık türk takımlarının arkasında olmak iyidir. gruplar falan bitti çünkü artık fenerbahçe'nin gittiği her yer aldığı her galibiyet bize yüksek ülke puanı olarak geri dönecek. hem zaten seneye 5 takımla avrupadayız bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsn khala bu maç fenerin
bu arada ne bu brezilya yakıştırmaları yazık yahu ac milan chelsea ezik zaten yabancı oynattkları için dmi. kral olan türk takımları efsane hepsi çok başarılı ya =) 2-0 fener

rumen alcaıma brezilyalı alırım daha iyi
ps.( paran varsa brezilyadan yoksa romanyadan)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...