Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Fenerbahçe - Sevilla ( 20.02.2008 - 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

bence değil. yani dikkatli izlersen sen de olmadıgını dusunursun. fenerli olsam belki ben de dusunurum bilmiyorum ama olayda mantık ara biraz. arkaya sarkan fenerli yok zaten adamın topa sırtı donuk nasıl penaltı olsun. televizyonda konusulanlara da aldanma, 100 metreden "pes" diyeni de gördük maçta :) cok severim gerci halit kıvanç'ı da heyecanlıydı biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
bence değil. yani dikkatli izlersen sen de olmadıgını dusunursun. fenerli olsam belki ben de dusunurum bilmiyorum ama olayda mantık ara biraz. arkaya sarkan fenerli yok zaten adamın topa sırtı donuk nasıl penaltı olsun. televizyonda konusulanlara da aldanma, 100 metreden "pes" diyeni de gördük maçta :) cok severim gerci halit kıvanç'ı da heyecanlıydı biraz.
haklısın şu an pozisyona baktım kafası arkada bakıyor oyuncu var mı diye bence de penaltı değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

sevilla gol yiyince saldırdı, berabere olunca rölantiye aldı, amacına ulaştı, zaten gollü bir beraberlik veya tek farklı mağlubiyet onların işine yarıyordu.

3-2 lik real madrid galibiyetinde bile sevinememiştim çeyrek finalde, ki o maç reali mahvetmiştik desem yeridir.

bu maçta ise fb biraz şanssızdı ilk yediği gol çok erken geldi ama en olacağı da buydu yani, sonuçta adamlar saldırdığı zaman gol atıyor, sevillanın klasik futbolu bu; ispanyanın en çok gol yiyen ve atan takımı.

galibiyet için tebrikler, tur için üzgünüm diyebilirim.

bu arada evet ben de beraberlik oynamıştım bu maça hatta 2-2 den sonra o kadar rahattım ki nasıl olsa gol olmaz, olursa da sevilla atar yine diye..

ama zico olayı çözüp semihi çok geç aldı oyuna semih golü attı sevillaya zaman kalmadı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık valla paticik'deki çok bilmiş iddaaaaaacılar çok para kaybetti bu gece...

Şansızdık, beceriksizdik, heyecanlıydık ve şerefsiz bir hakemle oynadık ama yine de kazanmayı bildik.

Bu skor sonunda sevilla'da turu geçebilme ümitlerimiz arttı.

Saraçoğlunda 11 maçtır yenilmiyoruz ve bu sezon tüm maçlarımızı kazandık ötesi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

yok valla da ilginç olan kızmayın ama seyirciniz de hiç bağırmıyo nası bi iç saha anlamadım=P

yani illa marş söylesin demiyorum da hani böyle ingiltere gibi aaaaaah, oooooooh gibi sesler çıakrsalar bari hep bir ağızdan=P gerilmekten milletin ağzından sözcük çıkmıyo=)
Sosyal ağlarda paylaş

O pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yok abi. Adamın arkası dönük, topa bakmıyor. Tam arkasındaki takım arkadaşı kafaya çıkıyor. Bu durumda adamın bilerek arkası dönükken hissedip topa elii atması ne kadar gerçekçi?

O değil Fener ikinci maçta kapanırsa Sevilla farka gider. Tarafsız olarak izleyerek şunu söyleyebilirim ki cidden şanslıydınız. Evet onların golleri de şanstı ama kaçırdıkları neler neler var. Daha dakka 4 kalecinin kucağına gitti, dakka 6 bi tane daha gitti :) Hayır adamlar 2-3 harekette 4 kişşinin arasından çıkabiliyorlar. Kendi sahalarında daha rahat kafayla son pasları atarlar diye düşünüyorum. Ama Semih'in golü turu gertirmiş olabilir zira gol atmak zorunda olmanın stresiyle Sevilla'lılar yine saçmalayabilirler.

Bi de Sevilla teknik direktör bulsun yani rahat yarı final oynayacak takım Fener'e yeniliyor, ligde ilk 3 bankoyken 6.lığa anca yükseldiler. Bu Jimenez tam bir mal :D
Sosyal ağlarda paylaş

Xobalt said:
Lucescu vallahi tam bayık bir futbol oynatıyordu ama o dandik kadroyu az kalsın çeyrek finale çıkaracaktı. Takımı 1-1 e bağlamıştı grupta. 5 beraberlik sonra Barca'ya yenildi.

yani o grup da 2. gruptu ve barca, liverpool, roma idi rakipler :)
lucescu avrupa futbolundan anlıyor ama izleyeni de cıldırtıyordu biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerin basarisi basari degil zaten canim, turu da kesin kaybetti, burdan toparlayamaz imkansiz 3-2 kotu bir skor... ama o da ne, mactan once fener 3-0, 4-0 yeniliyordu kesin? simdi de turu kesin gecemiyor?

ya birak allahini severseniz, gs real madridi 3-2 yenince sevinilemezmismis, gayette basaridir, o da basari bu da basari, futbolu hak eden taraf kazanir bahane yaratmaya gerek yok, Fener hak edecek futbol oynarsa alir, alabiliyor cunku gorduk bunu, balla da olsa, sansla da olsa aldi, orda da alma sansi var ve alabilir de. Aldigi zaman da bidahaki turu hak etmesi lazim.

Yanli yorumlara cidden uyuzum, mactan once kanoute, capel posterleri boy boy konulmustu forumlara.

Sevinin biraz yahu, iki tane takimiz avrupada, ikimiz de yolun sonuna kadar gidebiliriz, sidik yarisini birakin artik, biz italyan, ingiliz degiliz 3'er 4'er avrupa zaferi olan ki birbirimizin emegini baltalayip basarisiz olmasini isteyelim.

Umarim gs leverkusen'e hakettigini verir, o da atlar, bunu cidden cok istiyorum ama burada bazi insanlarin yorumlarini gordukten sonra sevinsem de belirtmemin yanlis olacagini dusunuyorum.

Baydiniz breh. Mis gibi yendik iste, guzel de oynadik zaman zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Xobalt said:
Lucescu vallahi tam bayık bir futbol oynatıyordu ama o dandik kadroyu az kalsın çeyrek finale çıkaracaktı. Takımı 1-1 e bağlamıştı grupta. 5 beraberlik sonra Barca'ya yenildi.

yani o grup da 2. gruptu ve barca, liverpool, roma idi rakipler :)
lucescu avrupa futbolundan anlıyor ama izleyeni de cıldırtıyordu biraz.

Ayrıca Liverpool ile Olimpiyat'ta son saniyede yemişti GS, Riise uzun taç kullanmıştı. Hatta top toplayıcı Arda idi, resmi var o veriyor topu golde :D
Sosyal ağlarda paylaş

@Azmodai: Sevindim ben abi takdir de ediyorum da şansınızı çok kıskanıyorum. Bence bizden iyi kadronuz varken sizin hep şanslı olmanız ve bizim sezon başından beri absürd şansssızlıklar yaşamamız yanlış. İlahi adalet bekliyoruz yarın akşam acilen :D

Dua edin de Olympiakos Chelsea'yi elesin. Yoksa çeyrek finalde kalırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
@Azmodai: Sevindim ben abi takdir de ediyorum da şansınızı çok kıskanıyorum. Bence bizden iyi kadronuz varken sizin hep şanslı olmanız ve bizim sezon başından beri absürd şansssızlıklar yaşamamız yanlış. İlahi adalet bekliyoruz yarın akşam acilen :D

Dua edin de Olympiakos Chelsea'yi elesin. Yoksa çeyrek finalde kalırsınız.

katılmıyorum..tamam olympiakosu 5ler fener de chelseaye banko yenilceğine katılmıyorum hatta sevilladanm daha rahat yener diye de iddia ediorum
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:
Şans???

intere atılan gol mu şans?

Bu akşam ki goller mi şans?

Psv cska maçları mı şans?

Şanslısınız diyip kestirip atacağınıza hangi sebeplerden dolayı şanslı olduğumuzu bir söyleseniz de biz de görsek?

Bu akşamki 3.gol hakkaten şansaydı. Fenerbahçe pozisyonları kaçırdı, pozisyonsuz gol attı bugün. Aynı şekilde Sevilla.

Bir de CSKA maçı ilginçti, dışarıdaki. 4 gol de birbirinden saçmasapan ve hata doluydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de Fener'in hep yaptığı hatayı Sevilla yaptı. Rakibi küçümsedi. Affedilmeyecek hata futbolda. Fenerbahçe Türk takımı ya o avantaj da var aslında. Chelsea de aynı hatayı yaparsa eleyebilirsiniz mucizeler sayesinde.

Ayrıca Sevilla defansı çooook eblekti Chelsea defansının öyle oynama ihtimali milyonda bir yani. Ha size denk gelir mi evet şansınız var valla gelebilir :)

@Smoke: Bu akşamki goller şanstı, Sevilla'nın eblek oynaması şanstı. Sevilla çıkması şanstı Barça, Chelsea falan varken. İnter ve Sevilla gibi iki dev takımın size gelip de mal mal oynaması ayrıca bir şans. Oynatmadık da deme yani adamlar iki harekette orta sahanızı geçiyorlardı.

Ha şanslı olun tabii ki ne güzel işte ülke puanı oluyo, Türkiye kazanıyor. Ama sezon boyu bu kadar şanssızlık yaşayınca insan ister istemez kıskanıyor yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...