Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lotr:Return of the king - *Spoiler* - Tartısma Topigi

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

said:
Viktor, 22 December 2003 23:40 tarihinde demiş ki:
theoden ın death dıye bagırdıgı
Sonunda biri doğru söylemiş :)

Bu arada bir film hatası daha;

Sam Frodo'yu orc kulesinden kurtardıktan sonra, orc kılığına bürünürler.Frodo bundan önce çırılçıplaktır.Fakat dağa yaklaştıkları bir sonraki sahnede ikisininde orc kılığından sıyrılmış olduğunu ve Frodo'nun standart hobbit kıyafetlerine büründüğünü görüyoruz.Mordor'un ortasında nerden bulduki acaba?[hline]BabacumMostors, 14 December 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
goddammit arya mestırs!

hadi şokoleti yemeye gidelim
Sosyal ağlarda paylaş

tmm da orclar frodoyu soyup masaya yatırdılar
kıyafetleri oralarda bi yerdeydi
sora sam bunu kurtarınca frodo direk eski kyafetlerini giymiştir orda
sonra ustunede orc armorunu giydi.sorada cıkardı normal kıyafetleri ustundeydi[hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 23 December 2003 15:02 tarihinde demiş ki:
bu arada ian mc kellen gandalf rolune ne kadar yakisir bi adammis. ozellikle son paragraf bakin ;

http://edition.cnn.com/2003/SHOWBIZ/Movies/12/22/cnna.mckellen/index.html[hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.

adamı daha magneto olarak gördüğümde (x-men'de elle tutulur tek oyuncuydu film kötü olduğu halde) anlamıştım "bundan bişiler çıkacak" diye, adam gitti lotr gibi bir kitabın en zor karakterini canlandırdı. abimiz cidden.. :)[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam bi film yaptı bu kadarmı beyenmedinizin anasını satıyım o zaman ızlemeseydınız daha once kımsenın yapamadıgını yaptı adam sız ne dıorsunuz eksık olcak herhalde bence superdı vfılm madem cok bılıorsunuz sız cekın herşeye 4/4 lük bakıorsunuz ama dünyada hiçbirşey4/4'lük değildir bunuda kafanıza yerleştirin yanı bu kadar cok seyi okudum yok suna gay buna komik demişsiniz valla helal olsun dıyorum once halk olarak kendi yaptıgımız filmlere bakalım sonra bide p.j nin yaptıgı lotr a bakın adam ordada dedı zaten tolkienin lotrs ı olarak ızlemeyın pj nın lotr sı olarak ızleyın deedı adam herhalde extendedını yapacak neden para lazım adamda kendını dusunucek tabı madem bu kadar risk almıs karşılıgıınıda alması lazım bukadarınıda gormedım hepınıze daha nice güzell edebiyat uyarlamalarını sabırsızlıkla cıkmasını beklıyecegınızı dusunmustum fakat herkez yok su gay yok bu cok komik benı koparttı yok su vs... sadece birşey diyecem her güzelin bir kusuru vardır...
Sosyal ağlarda paylaş

bi,de beyler bu aragorn un arwenı opusune cok gülmüşsünüz size birşey sormak istiyorum kendinizi o adamın yerıne koyun film setinde o kadar kisinin arasında bide siz onu öpün ( liv'i ) ulan siz öpemezdinizya eliniz ayuagınıza dolanırdı adam da dogal opms yanı liv tyler de cok güzel birisi degil vede sadece bi konuda katılıorum oda filmin afişinde kadın topu topuna 5dk oynamıs fılmde söylediklerinize bakın ya komik yanı dua edınde liv tyler oyamıs bıde a.joulie oynasaydı nasıl olurdu yada cameron diaz yada p.cruz yada baska birisi carmen electra? bence en uygunu liv olurdu neyse ben bu forumu herkezın cok beyenecegını dusunerek okuyayım dedım fakat herkez kötümsemiş filmi
Sosyal ağlarda paylaş

Carmen Electra Arwen'i oynicak ? Sende Tolkien'den daha güçlü bi yaratıcılık var bea[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Viggo Mortensen harika bir oyunculuk sergiledi. Sadece Liv Tyler karşısında kendini kaybetti, o da hepimize olur değil mi? :-)[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

film olarak harika ama kitaba yapılmış bir saygısızlık olarak nitelendiriyorum...

bu filmi izleyince hayal kırıklığına ugradım ve düş dünyamda gördüklerimi görememenin üzüntüsü içerisindeyim
tanrı Tolkien in kemiklerinin sızlamasını dindirsin...:(

sana da binbir ayıplar peter.. daha kotusunu de yapabilirdin doğrusu:yapma:[hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...
Sosyal ağlarda paylaş

daha nice eserler varken yazarını mezarında ters döndüren, p.j'nin lotr serisi bunlar arasına giremez sanıyorum. kitabı birebir aktarmalarının imkansız olması bir yana, öyle de yapılsaydı gene nemli sayıda kişi beğenmeyecekti, gene tolkien'in mezarda romatizmasının azdığı söylenecekti..[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sosyal ağlarda paylaş

film gördüğüm en iyi savaş sahnelerine sahip.ama o kadar diyebilirim.bi kere gandalftan başka yerine cuk oturan karakter yok(zaten ingiltere de bu sene yılın aadamı seçildi)tamamen ticari kaygılarla yapılmış ve asıl hedef kitlede sanki kitabı okumuyanlar olmuş.yani adam LOTR daki karakterleri almış süslemek için savaş sahnelerini de unutmamış.filmin sonuna gelindiğinde kitap henüz yarılanmıştı.kalan yarısını da 15 dakikalık bir klip eşliğinde geçmiş zaten.ama yine de hakkını vermeden geçmek ayıp olur.savaş sahneleri gerçekten çok iyiydi.[hline]Ne kaldı ki elimizde ümide dair.İsmini anmaktan başka........
Sosyal ağlarda paylaş

benim canlandırdığım dünya john howe'un resimlerinde olduğu gibi, john howe da filmin mekan vb tasarımında yardımcı olduğu için birebir hayal ettiğim gibiydi çoğu yer, bence zaten başka türlü de olamazdı. sonuç olarak benim için hava hoş en azından atmosfer açısından.. :)[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...