Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışma masası alma konusunda fikir danışma başlığı

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

Durum şu, senelerdir kullandığım bir masa var ama çok ufak, 106x60 santim boyutlarında ve bilgisayar olduğu için kesinlikle ders çalışılacak bir yer yok. Bilgisayar (klavye, mouse pad, hoparlörler ve ekran) tüm masayı kaplıyor zaten. Şöyle kendime büyük, rahat, güzel bir masa alayım dedim. Ikea'nın sitesine baktım, hiç güzel masa yok. Hepsi çekmecesiz falan. Başka sitelere falan baktım ama çok fazla çeşit var, bir hayli kafam karıştı açıkcası. Bir kere, böyle hem bilgisayarın olacağı hem de çalışacak yer olacak büyük bir masa kaç santim olmalı, 160 paklar mı beni? Ve hangi mobilyacı güzel masa yapar? Şöyle 90 derece açıyla dönen L şeklinde masalar var, onlar kullanışlı mıdır, çok yer kaplar mı? yakın zamanda çalışma masası almış ve bu konuda fikir sahibi olanlar fikirlerini buraya dökerlerse çok güzel olur. Ayrıyeten belirteyim, alttan kayarak gelen klavye hedesini hiç sevmiyorum! :) teşekkürler

edit: para çok mühim değil, inanılmaz pahalı olmadığı sürece karşılayabilirim büyük ihtimalle
Sosyal ağlarda paylaş

L masalar iyidir ama PCyi genelde köşeye koyacağından 2 tarafından da yer işgal eder anlamı kalmaz. An mantıklısı uzun bir masa almak veya ayrı ayrı masalarla halletmek yani hali hazırdaki masanı PC için ayır ve kendine gene normal boyutlarda 2. bir çalışma masası al ki ders çalışırken nete girme şansın kalmasın aklın karışmasın :)
Veya duvardan duvara boyutlarında büyük bir masa alıp altına 2 tane keson atarak çekmece sorununu halledersin hemde hareketli olması avantaj sağlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ama şöyle de bir şey var, bunu odama alıcam ve şimdi odayı kare düşünün, bir kenarında masa varsa, tam karşı kenarında da yatağım var ve ben uyurken bir şeyler izleyerek uyuyan bir insanım. Yani monitörün yatağıma dönük olması şart, bu L tipi masayla nasıl yaparım bunu bilmem. Böyle geniş, kocaman bi uzun masa almak daha mantıklı galiba... Bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...