Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA : Galatasaray - Bayern Leverkusen (13.02.2008 - 19.45)

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

Abi yok böyle bir olay ya. Ligde böyle oynayınca 6 atan adamlar uefada da böyle oynadıklarında atamıyorlar. Bir şanssızlık var. Bordeaux maçında da oldu, Helsingborgsda da. Delirmek üzereyim ya bu nasıl bir kabiliyetsizliktir, bu nasıl bir şanssızlıktır.

Ama bu gençler bana ciddi umut veriyor, gelecekleri var bunların. Bu kadro bu disiplini sonraki teknik direktörlerde de korursa ve yine Kalli gibi ofansif düşünen disiplinli bi teknik adam gelirse harika olur bu takım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xobalt said:
Yazık oldu gol atamamak ama 0-0 lık beraberlik 1-1, 2-2 den çok daha iyi. Çok az şansı olsa Galatasaray'ın, deplasmanda gol atar diye düşünüyorum. Gol atarsa da rakibe 2 gol gerekecek.

Niye çok az olsun ki şansı? Adamlar ayaklarında top tutamadı maç boyunca. Pek öyle büyütülecek bir takım değilmiş. Ben bunu gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Niye çok az olsun ki şansı? Adamlar ayaklarında top tutamadı maç boyunca. Pek öyle büyütülecek bir takım değilmiş. Ben bunu gördüm.

anlamıyorum ben zaten OF LEVERKUSEN GELDİ 5 çeker diyen tipleri bana sorarsanız turu geçersek inşallah büyük ihtimal rakibimiz hamburg olur, bence leverkusenden daha zorlu bir rakip olur... almanya liginde 3. olması bişey ifade etmiyor, sevilla da ispanya liginde çok kötü durumda..
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
Fistan said:
sabaha kadar alt, berabere.
0-0
1-1

DeathLord said:
fistan böyle oyna iddaayı da kazanalım sen nası olsa hep kaybediyorsun =)

hadi uza şimdi
AHHAHAHHA

ok da tamamen bala bildin su macı 100kez oynasalar 99 unu gs kazanırdır. ayıp olmasa ballı bir terim kullancam ama kullanmıyım =)
Sosyal ağlarda paylaş

Jay-Jay said:
Almanya deplasman sayılmaz bea, tarafsız saha gibi bişey (:P)

Ama bence geçerler turu, maçın tamamını el cezireden seyrettim, yani leverkusen hiç bişey yapamadı ki maç boyunca.. Ah lincoln nonda falan ilk 11de başlayaydı..

bence lincoln iiki ilk 11 de baslami.. ama gec girdi.
60 da takim yorulmaya baslarken girmeliydi.
nonda hakan yerine basliyabilirdi ama ben hakani cok begendim bugun. her futbolcu gol kacirir.
hakan biraz fazla kacirio gerci ama bugun ii oynadi diye dusunuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok kesin ümit karan cenabetti (:D

İlk yarıda çaprazdan kaleciyle karşı karşıya, atamadı.

2. yarının başında soldan ortaladılar ceza sahasında markajsız bomboş topa vurdu, kalecinin kucağına.

70de falan dönen topu defans ıskaladı bunun önüne düştü yine kaleciyle karşı karşıya vurdu, tribüne gitti top.

Sonrası aynı böyleydi -.-

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...