Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emoturkey

fede

Öne çıkan mesajlar

emonun biri said:
lise 1de bir çocuk wardı basketbol takımındaydı çok yakışıklıydı bnde onu hep dikizliorum o nerde bn orda bizim voleybol çalışmamız war onlarda basketbol antramnlarını bitirmiş soyunma odalarına giddiler kıs we erkek soyunma odaları yanyana arada bi duwar war duwarla tvan arasında boşluk wardı onar antramndan çıkdıkları iiçin du yapı giyiniolardı bnde onu gözetlerken ne oldunu anlamadan erkekerin soynma odasıan düşdüm meersem kıslar itmiş erkekler kıpkırmısı olmuşdu bn ordan nasıl çıkdıımı hatırlamıorum bile 1 yıl boyunca erkeklerin yanındam geçerken hep biliomusun kanka bisim soyunma odasına gögden kız yagıyo die gülüolardı hep ÇK rezil olmuşdum
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar saldırıları gizli yapın lütfen. Nickleri aynı onların koydukları gibi yapın. Böyle S3RS3R1_3M0 gibisinden bişiler işte. Her neyse öyle saldırın. Böyle olmayacak. Aramızda ki casus kim ben biliyorum. O casusada sesleniyorum. GTFO. Git emolarınla takıl bizim eğlencemizi mahvetme.
Sosyal ağlarda paylaş

Thaumiel said:
Benim bir arkadaşım oranın ciddi üyesi. Ve kendiside Paticik üyesidir :). Ki o sitenin sahibi arkadaşıymış. Yani gerçekten izleniyorsunuz :).

Gizli kapaklı yapın abi işleri. Kimseye söylemeyin. Yapın kaçın.

lam bizden emo görüntülü bi beilow var.. o da yapmaz herhal böle bişi..

o değil de tam üye olayım dedim (okumadım tabii burada yazanları) olamadım..

halbuki eğlenebilirdim.. ühüh ühühü bak şimdiden duygusallık çöktü üstüme..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...