Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Wars ??

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Bu oyunu oynamak istiyorum warhammer cikana kadar .. acaba bu oyun hakkinda bilgisi olan var mi ? En sonra 1 yil once oynamasik onuda 2 hafta falan .. hayal meyal hatirliyrum .. Biraz bilgi verirseniz sevinirim.. Lvl maximum kac? Pvp secenegi nasil .. Oyundaki son lvl a geldigimizde GW bize ne gibi secenekler sunuyor .. vb
Sosyal ağlarda paylaş

sordpun soruların cevapları aşağıdaki gw bölümünde var, özetleyeyim ben de (1 yıldan fazla süredir oynamıyorum) :

pvp üstüne kurulu bir oyun, level sınırı 20 ama zaten hikaye modu dışında level önemsenen bir şey değil.

pve opsiyonu da var da pvp kısmında zaten pve itemları yalan, en fazla prestij için tutarsın yanında.

ben oynarken arena pvp si için muhteşem bir oyundu, wowdaki arena sisteminin muhtemel arak kaynağı.

ha ben tavsiye etmem, multiplayer deathmatch havası veriyor bir yerden sonra ve çok taktik gerektiriyor hardcore oynamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç başlama, 2 acc var 1 yıldır oynamıyorum. Bayıyor bir müddet sonra.
En sağlam türk guildlerinden dark saganın bile çoğu oyuncusu bıraktı.
Çok kafa yoruyorsun bide başlıcan etcen öğrencen. ohoo hiç deneme bile.
Başta çok eğlenceli geliyor süper grafikleri var fakat sonra herşey aynı.
Adam gibi guildin olmadıktan sonra pvpde yapamıyorsun zaten. Random arenalarda çürüyorsun.
Bide saçma bi rank sistemi var aslında güzel birşey ama battlelara girerken durmadan rank istiyorlar. Rank en aşağı 3 olcak anca öyle girebilceksin gruplara falan. hiç başlama tavsiye etmem.
Sosyal ağlarda paylaş

rank 3 ve fazlası olmakta oyunu angutça oynamamak için geçerli bir neden değil.rank3 ve fazlası tamamen yalandır.geçmişte iway(i will avenge you) warrior buildleri ile ranklerını şişiren tipler nerfle şaşırıp kalabiliyor.çok düşünmek ve çok kafa patlatmak lazım, arkadaşın dediği gibi guildin çevren olması lazım.GW 2 yi bekle GW 1 bitti gibi artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...