Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.4 (Yeni eklenenler)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Bu oyundaki en temiz dps yarışı patchwerkteydi, 0 aggro, 100% dps time. Umarım öyle bir boss görürüz yine

0 aggro degil sadece main tankın rage gain i inanılmaz yüksek oldugundan aggro kaybetmesi imkansız olucak kadar treat üretebilio elimde Fusion dan bi mage in pre ignite nerf den önceki aggro aldığı video var =) onun dışında bizzat kendim aggro cektim ondan biliorum :P

işalla naxx kadar güzel bi instance yaparlar yine =(
Sosyal ağlarda paylaş

Patchwerkde ilk pull ilke gelen en yakın 3 targete 10k mı ne proxy aggro vardi hurray diye 10k aggro ile başlıyordu tank zaten öküz gibi koduğundan rage hiç sorun olmuyordu hoş genede aggro sorun oluyordu.
Benim en çok hoşuma giden bosslar patchwerk/grobbulus/heigan
En uyuzlari thadius da telekom sağolsun dc belini büküyordu adamın aşağı inmeyip platformdan dps yaptığımı yada bütün addonları/msn/vt felan kapatıp platformdan öyle atladığımı hatırlarım :D
bide lolatheb nerfret köpek boss heal alamiyorsun warlocksun potun cd si shadow prot pota a bandajı dmg a sakliyosun böhühü :(
Gerçi crit buffu ile gene dpsyi az buçuk toparliyordun ama gerçekden warlockların canına ot tıkayan bi kaç encounterden biridir :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu patch notelar onaylandı mı ? bana kolpa gibi geliyor. ya da blizzardçok fena ..şak geçiyor paladinlerle. forumlarda blue postlar bıd bıd edip duruyordu PVP DE BÜYÜK DEĞİŞİKLERRR 2.4 GELİYORRR diye ARTIK PETE FEAR ATABİLİRSİNİZ mi diyorlar şimdi de?

ahaaha bu ne lan kırrım böyle oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...