Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild arıyorum..

bosphorus

Öne çıkan mesajlar

karazhanda netherspite,nightbane hariç hepsinde deneyimim var..

prince %6 da takılmıştık sadece. diğer bosslar en az 3er kere down.

ZA da ayı bossu da indirmişliğim var.

armory linki vermiyim..
1586AP unbuffed
171 hit rating
~24% crit

ahım şahım bi char değil.. karazhandan 25 manlere geçiş döneminde işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Xavius ölü server, roguela orda guild bulmak ölüm gibi bir şey. Dışarı açılayım dersen de zor, tüm roguelar 24 saat oynayan nolifer tipler. Çok fazlalar ayrıca. Kimse rogue recruit etmiyor.

(aylarca guild arayıp (üstelik t5 yeni yeni yayılırken t4+ setim vardı :/ ) bulamayan bir xaviuslu rogue olarak söylüyorum bunları. Bir roguela progress görebilmek için deli gibi farm yapman çılgın gibi heroic yapman, iyi guildlerdeki insanlarla kanka olman ve ağzından bal damlaması şart. Yoksa çoook zor bu saatten sonra roguela guild bulmak.)
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Xavius ölü server, roguela orda guild bulmak ölüm gibi bir şey. Dışarı açılayım dersen de zor, tüm roguelar 24 saat oynayan nolifer tipler. Çok fazlalar ayrıca. Kimse rogue recruit etmiyor.

(aylarca guild arayıp (üstelik t5 yeni yeni yayılırken t4+ setim vardı :/ ) bulamayan bir xaviuslu rogue olarak söylüyorum bunları. Bir roguela progress görebilmek için deli gibi farm yapman çılgın gibi heroic yapman, iyi guildlerdeki insanlarla kanka olman ve ağzından bal damlaması şart. Yoksa çoook zor bu saatten sonra roguela guild bulmak.)

aynen rogue'a özgü bir durum sanki :D bizim guildde 5 raider rogue var ve hepsi de her raid sign edip gelen tipler xD
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi deli gibi farm yapmak nasıl bişi bilmiyorum :)

bitirmediğim heroic kalmadı.. badge ile alabileceğim item da yok gibi.. 4 tane aldım zaten xD

Bm heroic farmlıyorum kemer için inat etti düşmedi :)

ama dediğiniz gibi xavius ölü server..

Şimdi bir guilde girmeye çalışıyorum.. Eğer kabul etmezlerse artık seçerim sizi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi deli gibi farm şöyle oluyor, yeni eklenen badge itemleri için 200+ badge kasıyorsun. Sonra pug karazhan, zul aman gruplarında epic topluyorsun. 250+ hit 1600+ ap 27+ crit (dagger için daha fazla) falan yapıyorsun bir de buildine göre armor ignore ya da haste ekliyorsun bunların yanına. Arenada rating yapıp vengeful swordlarını vs. topluyorsun (bunlar instancelarda drop beklememen için iyi olur. Merciless'e vs. arena point harcayacağına 2v2de 1850+ rating tutturman daha hayırlı.)

Bunlar guildin olmadan yapabileceklerin. Bunları yapınca da işte gidip guild guild dolaşıp bir şekilde kendini kabul ettirmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:
Evet en iyisi dps. Wipe yedin mi suçlu healer hihihihih

evet doğru ama iyinin en iyisi rogue dps:DÇünkü hiç bir işin yok moblara kafa göz girişmekten başka.fury warriorsan offtank yaptırabilirler , mage/lock isen CC yada onun gibi aksiyonlara sokabilirler ama rogue ölemi ya:DVur gitsin anasını satiim:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...