Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Galatasaray - V.Manisaspor

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

Tal said:
Rewendor said:
Ezmode said:
sende bende biliyoruz gs bu sene gene 2. bitiricek türkiye kupasından elenicek isimsiz saçma sapan adamlar getiricek FENERBAHÇE adam gib itakım dostum tr liginde geçmiş olsn

Mesaj yanlış yere gelmiş, eğlence bölümüne mi taşısak bu fıkrayı :)

Fanatizmden uzak, düzgün belirtilmiş görüşlere daha çok yer verelim... lütfen.

Lütfen Rewendor, sende bende tüm forumda biliyoki... biz 2. bitiricekmişiz

HEHEHEHHE ÇOK KOMİKSİNİZ.adamla aklınız sıra dalga geçiyosunuz ama 2 gün sonra olurda adamın dediği çıkarsa ölene kadar dalga geçerim.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
öff iyi saçmalıyosunuz harbiden. o fizikli ne oyuncular geldi geçti futbol tarihinden. iyi bir forvetten anladıgınız nedir sizin? boyu uzun olsun, omuzları genis ve ucgen vucutlu olsun, mumkunse gozleri de yesil olsun kaleciyi kendine asık etsin.

alakasız
Sosyal ağlarda paylaş

Jay-Jay said:
Rooney, robinho, messi, owen, martins, tevez..

Var bi sürü örneği, kendini geliştirirse serkan da neden olmasın :)

verdiğin örnekler beni haklı çıkarıyor zaten. rooney, messi, owen, martins ve tevez o boylarına rağmen dana gibi adamlar. savunmayı paramparça ediyorlar. ama hiçbirinin boyu serkan çalık kadar değil bu arada. belki messi vardır ama o da messi zaten. serkan çalıkla messiyi karşılaştırmak komik oluyor.

o fizikle ancak top toplayıcı olabilir diyorum serkan çalık için son kez. tabi dünyanın sayılı yeteneklerinden birisi olmazsa.

robinho ise ayaklarının aşırı hızı ile çalım atıyor sürekli o fiziğini kapatmaya çalışıyor ama eziyorlar adamı yinede.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
Tal said:
Rewendor said:
Ezmode said:
sende bende biliyoruz gs bu sene gene 2. bitiricek türkiye kupasından elenicek isimsiz saçma sapan adamlar getiricek FENERBAHÇE adam gib itakım dostum tr liginde geçmiş olsn

Mesaj yanlış yere gelmiş, eğlence bölümüne mi taşısak bu fıkrayı :)

Fanatizmden uzak, düzgün belirtilmiş görüşlere daha çok yer verelim... lütfen.

Lütfen Rewendor, sende bende tüm forumda biliyoki... biz 2. bitiricekmişiz

HEHEHEHHE ÇOK KOMİKSİNİZ.adamla aklınız sıra dalga geçiyosunuz ama 2 gün sonra olurda adamın dediği çıkarsa ölene kadar dalga geçerim.

iyi böyle olucak ztn gs şampiyon olcak diyen biri ancak kendini kandırır bütün herkes biliyo bunu zaten =)
Sosyal ağlarda paylaş

Görmemişin zengin başkanı olmuş laf atıyor etrafa. Görmemiş derken kişisel değil Fenerbahçelilerin geneli :D

Biz Avrupa'nın tozunu attıralım sonra zor günler geçirelim yöneticimiz yok diye, bi silah kaçakçısı gelsin iki adam alsın Avrupa'da yine başarı yok ama 3 günlük bomba takımla hava atılsın. LOL!

Ayrıca ezmode nikin de "ez" mode: on anlamında mı ne bi eziş çabası her mesajda??
Sosyal ağlarda paylaş

kişilere hakareti affetmeyiz, bu bir. kimse silah kaçakçısı değil aksi kanıtlandığı sürece.

ikincisi, fenerbahçe kulübü adına aziz yıldırım ın parayla transfer yaptığı günler bitti. artık kulüp kendi parasını kendi kazanıyor. bu iş beşiktaş ta böyle yürümüyor yönetime borçlanılıyor, o yüzden yönetime rakip çıkmıyor; galatasaray da hala böyle paralı yönetici arıyor, fakat fenerbahçe o dönemi atlattı artık.
Sosyal ağlarda paylaş

gs paralı başkan arasa ünal aysana zaten satardı kalan hisselerinide daha geçenlerde gs holdingleşmesi için diğer hisseleri satın almak istedi. şu an gs a.ş nin elinde %50-55 yakın bi hisse bulunuyo. %30 luk bi kesim ünal aysanda bulunuyo AIG den alınan hisseler ve bu satış ile yine ünal aysana rehin verilen bir kısım.%16 civarıda halka arzla satıldı.

ünal aysan gs nin holdingleşmesi için teklif götürdü yine geçen günlerde kalan diğer hisselerin bi kızmını alıp gs ye ortak olup holdingleştirmek için ama gs nin liseli tayfası tabiki karşı çıktı buna yönetim ellerinden gideceği için.
Sosyal ağlarda paylaş

Abdürrahim Albayrak başkan değildi öncelikle. Ayrıca,Hakan Şükür'de verdi cebinden bazı oyuncuların maaşlarını bu ne ki Yıldırım Demirören ve Aziz Yıldırım'ın katkılarının yanında, devede kulak. Abdürrahim Albayrak'a borcu kalmadı klubün, Albayrak'ın A takıma tahsis ettiği otobüs bile onla beraber gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Borcu kalmış kalmamış mı bilemem hatta sen de bilemezsin ama benim demek istediğim şu Fenerbahçe tarihine bakınca paralı başkanları görüyoruz hep ama Galatasaray'da bu böyle olmamıştır. Galatasaray para koyacak yönetici peşinde değildir, borçlara rağmen Cem Uzan'ı kuyruğuna zil takıp kovalamazlardı yoksa.

Ben paralı başkanı kötü bir nitelik olarak söylemiyorum ama böyle bir fark var ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

valla o farkı görüyoruz işte faruk süren zamanından beri eufa kazanmasından sonra bile klüp kasasına para koyamadı çünkü klüp profesyonel olarak yönetilmiyor.hayali stad maketlerine kaç milyon dolarlar ödendiğini kimse söyleyemiyor kaç sene geçti aradan. gs de özellikle bi liselidir gidiyo ama katkıları açıkça ortada kaç senedir. lise dışından klübe başkan adaylığını geçtim yöneci kadrosuna bile giremiyosun ki abdülrahim albayrak gibi adamı bile dışladılar sırf liseli olmadığı için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...