Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Galatasaray - V.Manisaspor

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

Turkcell Süper Lig 20.Hafta: Galatasaray - V.Manisapor
Ali Sami Yen Stadı
LigTV
19.00
09.02.2008 / Cumartesi
Hakem: ?

Selamlar,

Song ve Barusso'nun takımları yari finalde birbirleriyle karşılaşacaklar. Bu demek oluyorki birisi finale yükselirken, diğeri de 3.lük maçı yapacak. Yani turnuvanın son gününe kadar orada kalacaklar. Dolayısıyla Galatasaray ikisinden de mahrum kalacak.

Bu ikilinin dışında sakatlara bakacak olursak; Hakan Balta iyileşti, Lincoln iyileşti, Ayhan iyileşti, Nonda iyileşti.

Eksikler Song, Barusso, Linderoth, Sabri (kadro dışı), Hasan (sakat).

V.Manisaspor'da Yılmaz Vural'ın gelmesiyle takım bir ivme kazandı. Transfer döneminin de en iyi takımı denilebilir. Transferleri; Koray Avcı (Beşiktaş), Burak Yılmaz (Beşiktaş), Allyson (Denizlispor), Jose Antonio Dos Santos (B. Mönchengladbach), Thomas Dalgaard (Randers), Targino Da Silva (Vitoria Guimaraes), Yılmaz Vural T.D. (Serbest), Martinez (Sakaryaspor, Kiralık)

Sanırım Koray'ın sakatlığı var ve oynayamayacak. Onun dışında Burak çok formda, henüz geçen hafta hat-trick yaptı. Allyson Denizlispor'dan bildiğimiz gibi iyi bir oyuncu. Dos Santos, Dalgaard, Targino hakkında bilgim yok. Martinez yine önemli bir transfer. Geçen sene Süper Lig'de en beğenilen ilk 3 kaleciden biriydi.

Galatasaray geçen hafta sonu Fenerbahçe maçıyla moral, özgüven kazandı. Çok zorlu bir döneme Fenerbahçe maçı ile girdi, sırada Manisa maçı var. Bu zorlu seride en kolay halka görünüyor ama tedbirli olunması lazım, konsantre olunması lazım. Taraftarın da Ali Sami Yen'i dolduracağını düşünüyorum. Çünkü bilet fiyatları gayet cüzzi.

http://www.galatasaray.org/detay.asp?PID=1094&HID=1&haberID=303717

İlk 11 tahminine gelirsek:

Orkun

Uğur-Emre-Servet-Hakan

Barış(Serkan)-Mehmet-Arda(Ayhan)

Lincoln

Nonda-Hakan(Ümit)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda'yı kesemez. Kanımca Lincoln ilk 11de başlamaz. Başlarsa tek forvet Ümit karan'a gidilebilir.

Ama bence Serkan, Arda, Topal kesilmemeli. Lincoln ve Ayhan oynamalı. :D

Kadroyu kurmak zor da değil aslında şu an formda olanları 11de başlatırsın, sakatlıktan çıkanları sonradan alırsın.

said:
Bi duşa girsin şu takım topluca mümkünse,bu ne cenabetliktir ya.

Bence konu cenabetlik olunca topluca duşa girmeleri pek iyi bir fikir değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eehhe ben söylemiştim. Sabah muhtemel kadroya baktım Ayhan yok, Lincoln var. Hakan tek forvet Serkan sağda Barış-Topal ortada Lincoln önlerindeydi. Ama Barış SAğda Serkan-Hakan ikilisi de olabilir.

Lincoln 11de başlamayabilir de ama oynayacağı kesin çünkü oynayacak diye açıklama yaptılar biletler tükendi. Oynatmama riskini göze alamazlar seçime giderken taraftara kazık olmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...