Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

account iptali

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

Senin aslında report etmekle sorumlu olmaman, onun zaten botla kasamıyor olması lazım. Sen neden Blizzing görevini üstleniyorsun ki? Ama olmuyor işte Blizz kolayını seçti playerlara yaptırıyor bu işi.
Report etmek en doğrusu hatta ben normal oynarken ilk önce 40 kişiyi report edip başlıyorum oyuna. İnsan kendide Bot kullanınca başkası leechlediğinde daha bi rahatsız oluyor galşiba :) ÖYle botlar varki 48 saat aralıksız kasıp 1 kez inactive yemiyor adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Diyorsanki hacklendim birisi girip acc ile bot kullandı böyle böyle benim kulandığım ip düzeneği budur hacklandım ve banlanmışım diye mail at ama dersenki ben numlockla leech yapiyorum yalan söylüyorsun derim numlock seni haraket ettirsede,5 Dakikalik otomatik afk sisteminden kurtarmaz koşarken AFKye düşersin.
ha kullandıysan bot iyi olmuş kulağına küpe olsun bundan sonra..

Sıkılmam özellikle hala bot kullanmakda diretenleri tek tek isim server olarak ticketlerim ben gecenin bi yarısı oturmuşum kasıyorum onlar mışıl mışıl uyurken honor kasacak yağma yok her oyundan sonra 1 dkk mı ayırır tek tek ticket yazarim yada isimleri not eder toplu halde yollarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard illaki botumsu aktiviteleri bi şekilde takip edebileceği bir sistemi vardir sanmıyorumki hataya düşsünler ever oyun içi sistemleri denyoda olsa bu tip konularda çok dikkatli davranıyorlar hata sonucu ile verilmiş yaptırımların geri dönme payı var böyle büyük şirketlerin bu konularda seçici olacağından eminim şak diye bi çırpıda kalemini kırmazlar adamın mutlak bi açık bi kanıt ararlar haksızmıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama leecherların yararı da var :) Gece saat 4te bile 2 dakika bekleme ile AVye girip 150-200 min. honor alıyorsanız 10-12 dakikalık maçta bu leecherlar sayesindedir, onlar olmasa beklersiniz bi AV için 40 dakika. Doğru, etik bir hareket değil ama Blizz yapılmasına izin verdiği sürece yaparım acımam.
Sosyal ağlarda paylaş

=p
1.5 yıldır pvp yapıyorum neredeyse toplam idle time 10% flmdır,yani amaç sadece honour kasmaksa niye afk bot 3rd kullanıyorlar ? full s3+vindicator bile olsa leechtir o adam gitmez öteye yetemez pvp yapmaya zaten.alacagı zaten s1 bi kaç parça vind cokta uzun zaman isteyen zor bişi değil ama normal yollarla 1-2 hafta alınır maximum.cok dogru bi karar bence uyarısız direk kapatsınlar acc.adı üstünde battleground pvp yapmıyorsan işin ne diye sorarlar ?pardon ama raide girip arkada sotede birsey yapmadan item alabiliyormusunuz ?bu sekilde abuse ediyorlar hala blizzard soyle boyle nasıl bi sistem gelirse gelsin max 1-2 hafta sonra gene bi programla onüne geçilir nasıl engellenebilirki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben özellikle işten bayılıyorum leechlemeye. Sote bi leech yerim var gidiyorum oraya mis gibi alt tabliyip işimle uğraşıyorum 12 dakka sonra girip duruma bakıyoruım kazandık mı ne oldu diye sonra aynen devam.
Oynamadan neden BG yapıyorum sorusunun cevabı basit. Keyif meselesi. Itemlarımı alıp sonra BG yapmak istiyorum. Bu şans bana verilmiş mi? Verilmiş, neden kullanmayayım. Hayır efendim devletin açıkları üzerinden vergi kaçırmıyorum çünkü onun cezası Real :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hide olamayan insanlara acıyorum bende. druidim ile cat formda hide oluyorum slash + numlock baslıyor yavaş yavaş yürümeye arkada foruma bakıyorum msnde konusyorum falanda filanda arada bi tönünü degistiriyorum ne report yiyorum ne bişi. :D Varsa böle sanslar kullanmak lazım..Druidim sonucta 3 ayrı setim var bırakında leechleyeyim sdaasddsadas
Sosyal ağlarda paylaş

Abso, artik biraksan soyle ortami geren soylemleri? Etik olmayan herseyi mumkun olmasini dayanak alarak savunuyosun, daha once de yaptin bunu 1-2 kere. Kendin utanmiyosun iyi guzel senin bilecegin is, ama ustune kalkip normal ugrasanlara enayi diyosun. Saka, farazi falan olmaz durup dururken hicbirsey kusura bakma, yazma madem boyle dusunmedin. Sonra sana tepki gosterenlere de karsilik veriyosun hala. Kusura bakma ama yaptigin piskinlige giriyor sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha oncede dediğim gibi paramı ödeyen benim o yüzden başkasına karışmak düşmez. :)
Kaldı ki gayet güzel item topluyorum yavaş yavaşa gerekkalmıyor.
Etik mi derseniz bana göre etik sonuçta kimsenin itemını almıyorum kendi honor puanımla kendi itemımım alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
yanlış bişi sonuçta ama adam doğru konuşmuş, açık varsa başkaları sömürüyorsa sen neden sömürmüycen, yani herkes akıllı sen mi enayisin, milleti sen mi kurtarıcaksın muhabbeti, sonuçta kişiden kişiye değişir. karşısına geçilmek isteniyorsa, dediği gibi blizzard kıçını kırıp yapılmasını engellici bişiler yapsın onu bunu banlıcana. bir dünya parasını alıyorlar her ay milletin. araba kat yat alcana blizz patronları biraz oyunun securitysini geliştirmek için yatırım yapsınlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...