Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Retri Paladin / Arena / PvP / Sam

CapN

Öne çıkan mesajlar

Retriyi zaten bitek Türk tayfası eziyor... Gidip tüm rated raid ve dps videolarını izleyin. Mustala büyük çoğunlukta retri paladin göreceksiniz. Tututp blizzard nerflemiş olabilir, ve ya hiç bufflamamış olabilir... Ama hiç olmassa, her nerfde ve ya unbuffed durumda Warlocklar gibi forumlarda "We're leavin' the game, if you don't..." tarzında konuşmalarla tehdit savurup popülasyonumuzu kullanmadan DPS yapabiliyoruz... Kalıp oynamamak çok önemli. Kalıp o kadar çok paladin varki... Kendi paladinimle Seal değiştirmeden kesebildiğim angutlar var o nebze.

[video]http://youtube.com/watch?v=jw4GGjlD4Tg?feature=oembed" width="459">

Şölede bi örnek veriyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin dpsi güzel ekipman verince coşuyordu ben almıştım guilde bi polonlayı adam(Vithar) dediki abi ben ret olacam en sağlam dpslerden biri olcam dedi kafasına koyduğunu yapan bi tipdi izin verdik denemesine Dark Edge insanity Annihilation glowes abo ribcage felan gayet leziz bi gear yapdi Ud bosslarda 1.2-1.3k dpsyi çok rahat geçiyordu ki şu an da çoğu end-game guildin vardir bi ret palasi kenarda haksızmıyım?

//edit: Amma çok kullaniyorum şu alakası yoku yahu :D
Sosyal ağlarda paylaş

of 2. resim komedi sdfgosdf.dmg aralığına bak 800-1k filan.

hala ap-str-stam filan kasarak dmg vurabiliceğini filan sanıyo millet ya.o kadardır oynuyosun paladini spell dmg class ı olduğunu anlayamadınmı hala be adam.geçen paladin prot hem tankladı hem dmg verdi adam full spell dmg üstündekiler.elemental shamanım ben 1.ydim adam 2. dmg de aramızda da 40k filan bi fark vardı belki çok azdı toplam vurulan dmg e kıyas.bırakın şu 2h swordları bilmemneleri de spell dmg kasın artık.class ı özü gibi oynayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
sam yok, yerine beni yolladi. gorevi layigiyla yapmaya caliscam.

paladin zaten oyundaki en gucsuz class. illumanti nerfinden sonra daha da beter olduk. horde racialleri zaten saka gibi overpowered hepsi. ha ne? shaman? NERF NERF. zaten en gucsuz blizz in adaletinden mahrum class paladin, retri hic deneme. biz plate giyoruz ama blizz bize heal at diyo!! he bi de nerf shaman
,
lol
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
of 2. resim komedi sdfgosdf.dmg aralığına bak 800-1k filan.

hala ap-str-stam filan kasarak dmg vurabiliceğini filan sanıyo millet ya.o kadardır oynuyosun paladini spell dmg class ı olduğunu anlayamadınmı hala be adam.geçen paladin prot hem tankladı hem dmg verdi adam full spell dmg üstündekiler.elemental shamanım ben 1.ydim adam 2. dmg de aramızda da 40k filan bi fark vardı belki çok azdı toplam vurulan dmg e kıyas.bırakın şu 2h swordları bilmemneleri de spell dmg kasın artık.class ı özü gibi oynayın.

Ap - Str - Stam kasarak damage vurabılıyorum evet. Sanırım buda tercih meselesi Istersem AP STR kasarım , istersem spell damage kasarım. Hatta gear yapmadan önce burda topic açmıştım spell mı gıtmelıyım yoksa ap mı ozamanda herkez ap demıstı. Sonuc olarak söle açıklamalarınız komık oluyor bu karakter ıkısınıde kaldırıyor dımı arkadasım ? Ben spell seçmiyorum Blizde buna ızın verıyormu ıtemlarda verıyor ozaman bende kullanıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

ehe penth'cim şimdi üşenmesem pre-tbc 2.0'da yaptığım 19-1 ab'lerden ss'leri, wsg'de dmg'de birinci geldiğim zamanların ss'lerini, auto attack + crusader strike full hp'den 2-shot'ladığım mage'in ss'ini filan koyacaktım.

ne var ki "pvp'de nasıl oydum" videolarında da zaten çoğu zaman dikkati çeken bir olay rakiplerin ne yaptığıdır. nasıl oynadığıdır. karakterlerinin ekipmanıdır.

kusura bakma ama maalesef oynadığın puan seviyesinin pek anlamı olmadığını söylemek zorundayım. özellikle 2vs2 gibi bracketlarda sırf sınıf/build sinerjisiyle ilerlemek daha kolay olduğundan 1800'ün de birşey ifade edeceğini pek sanmıyorum.

ne var ki şu yama itibariyle en azından be retridinlerin hatırı sayılır dmg'ye ulaştıkları doğru. ama pvp'de bir melee sınıfın en önemli olayı hedefinin üzerinde durabilmesidir. bu da mevcut nerfli bof ile yapılamayacak birşey. işte burada da gene başkasının eline bakıyorsun slowing için. healing effect düşürmek için gene başkasının eline bakıyorsun.

5vs5'de gayet güzel kitelıyorduk retridinleri ama 1700'leri geçince kayboldular doğrusunu söylemek gerekirse. respec düşünmeye başlayasım vardı. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea
Sevgıler

Ilk msjımda bunu yanlış yazmısım daha sonrada edıtleyemedım herkez penth sandı sanırım benı :) Msjların penth ile alakası yoktur sadece guilde gırdıgımde bırşey solemıstı bana ordan gelen bır makara yuzunden yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...