Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi oyun vardı kafayı yedirtecek...

sermeric

Öne çıkan mesajlar

level 44-45 spoiler

buldum geçmenin yolunu. sonra çok kolay bi yolunu dah buldum. Şöle yapıyoruz. Topun ineceği yerde metal sheetler arasına bi tane rubber koyup tension'ı -100yapıyoruz. starta basınca o kısmı kırıp atıyor aşağıya.

gerisini halledersiniz zati.

45'için ise ilk önce soldan fırlatacak katapult yapayım dedim, ama çok pahalı oluyor bi de çok uzağa atmıyor. ortanın sağındaki noktaya yetişemiyorum misal. sonra o noktadan sallanan lunapark gondolu gibi bişi yaptım. sallanan gondola iniyor top ve diğer tarafından fırlayıp ineceği yere gidiyor. böle bişiler işte

Sosyal ağlarda paylaş

ee bitti bu :(

yalnız şey olayı güzel. rastgele bir bölüm yaratıp sonra bi sürü farklı yol ile geçmeye çalışıyorsun.

Misal şöle bişi yaptım önce

Sonra bi sürü farklı yöntem ile aştım bölümü.

işte 1.si şöle bişiler

sonra roketli bişiler de denedim ^_^ yanarlı dönerli olsun

aradan ipi kaldırdım, arkaya koydum ağırlık falan

bi de garip bişiler yapıverdim. aradan, dereden, iğne deliğinden geçirmece..

aslında bölüm yapan falan varsa koysun yaw.. onları yükler, çözmeye çalışırız.

-di mi kamuran?
+evet abim

random bölümlere random çözümler.. yaw bi de çok garip çözümleriniz varsa bi koyun görelim, feyz alalım ^_^

çok eğlencelli çok

edit: bu arada şu mesajdaki resimlerin sıralarını karıştırmadan koymuş olmam beni bile şaşırttı! 'kesin sıvarım bi yerde' diyordum ama hepiciği doğru olmuş ^_^ sonuncusu en ucuzu olmuş bu arada. şimdi farkettim ben de.. dur gidip gene random bi void bölümü yapıp oynayayım ben yine
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah abi ben bikere kuzenle otururken al hadi geç bakalı diye öylesine bi bölüm yapmıştım.Yani imkansız diye düşünüyodum sağ üste desteği sol üste topu sağ alt köşeyede mavi yuvarlağı koydum.Yaklaşık 1-1.5 saat ugras sonunda yaptı ama piskopat ötesi bişey olmuştu üstüste izlemiştik resmen onun kaydı duruyomudur acaba bi yerlerde xD.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sitesinde milletin yaptığı bölümler de japan diye bi paket var. 50 bölüm falan olsa gerek. ve adamı özgür bırakıyor çözümlerde..

şöle söyleyeyim, ratinglere göre sıraladığınızda en üstte olan adamın bölümleri size sadece tek çözüm yolu bırakıyor (ki ben bunu sevmiyorum) adamın düşünce yapısına göre çözüyorsunuz. genelde her bölüm için tek veya iki çok benzer çözüm yolu oluyor. diğer taraftan japan olan ise epey bi sınırsız bırakıyor sizi. 4-5farklı çözüm geliştirebiliyorsunuz.

yalnız oyunda ankastre eleman eksikliği ve materyallerin azlığı sıkıntı veriyor. rüzgar panelleri, elektrikle çalışan ekipmanlar gibi ekstra şeyleri hatırlıyorum da TIM ve benzeri diğer oyunlarda kullanılan.. zamanında yapılan oyunlar daha bir kapasiteliymiş vallahi.

bunun benzeri başka yeni oyunlar varsa onları da bilmek isteriz tabii ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...