Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BE Mage & UD Mage

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Samah said:
neden silence?zaten mage sin bide ustunde craft seti var sadece 4k atıyorsan ayıp derim ben ama , konu karışmasın.
Mage e female yakısmıyor ben bunu dusunuyorum.Ne acarsanız acında male olsun bence

Neden silence? Çünkü 4k frostbolttan sora bi sessizlik kaplıyor ortamı. Craft setle 4k frostboltun üstüne atan varsa beri gelsin. Karşındaki de çıplak dolaşan kurbağa değil ki üstü başı en az senin kadar düzgün olan bir adam yani. 10k mı atacaktık?
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey racial değil sonuçta zevk alıcağın, zevk aldığın karakteri oynuyuyosun . Tip önemli bi konu ben 70 priestimi sildim gıcık uyuz oldum priestin tipine baydı acaip fazla takılmıyodum o yüzden ...

Sana hoş görünen bişi aç başkası önemli değil sana güzel görünsün gerisi yalan .. Ha pevepeci adamım ben başka bişi oynamam diyosan Undead derdim ben .. Belf bence zaten sux bi ırk .. Undead Male zıplaması olsun spell animasyonları olsun dance olsun 1 numara ... ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, millet Gay elf falan diyebilir, ama Blood Elf male'den memnunum ben, undeadlerin animasyonları tatmin etmiyor beni, frostbolt attıgını hissedemiyorsun mesela garip bir şekilde. Ayrıca Arcane Torren acayip kalite bir racial, stealth'ten rogue çıkarır, extra silence, ve WotF gibi sadece locklara karşı etkili değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...