Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık havalı tufek ve tabanca

Masakari

Öne çıkan mesajlar

Hatsan mod 135 model tufek ve Blow marka havalı tabancamı satıyorum ikisininde kullanımı ve satısı yasaldır ve faturaları mevcuttur ıkısı ıcın 225 ytl fıyat bıctım

mod 135 oldukca guclu (magnum class) bır tufektır 5.5mm sacma atar namludan kurmalıdır kundagı cevız agacındandır tufekle beraber yanında gelen durbun,durbun tutucu,atıs gozlugu ve plastık ayaklıkta yanında verılecektır.

Blow marka tabanca da namludan kurmalı 4.5mm sacma atar

tufek fazla kullanılmadı 500 yakın atıs yapılmıstır hazıran 2007 de alındı tabanca ıce kasım 2007 de alındı

res

onumuz sevgılıler gunu beyler sevgılınıze alın nasılsa kullanmıyacagı ıcın sılahlar sıze kalır
bayanlar sevgılınıze daha guzel bır hedıye bulamazsınız alın sevındırın sevgılınızı
Sosyal ağlarda paylaş

7.65 bir silah. ben favori olarak ispanyol llama yı severim. kabza emniyeti ve kapak üstündeki bant şeritle çok şık bir silah. piyasa değeri olarakta 500ytl civarı. çokta uygun. kullandığım 7.65 ler içinde ele en düzgün oturan silahlardan biri.
ilgilenen olursa belki satarım...

Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:
Hatsan mod 135 model tufek ve Blow marka havalı tabancamı satıyorum ikisininde kullanımı ve satısı yasaldır ve faturaları mevcuttur ıkısı ıcın 225 ytl fıyat bıctım

mod 135 oldukca guclu (magnum class) bır tufektır 5.5mm sacma atar namludan kurmalıdır kundagı cevız agacındandır tufekle beraber yanında gelen durbun,durbun tutucu,atıs gozlugu ve plastık ayaklıkta yanında verılecektır.

Blow marka tabanca da namludan kurmalı 4.5mm sacma atar

tufek fazla kullanılmadı 500 yakın atıs yapılmıstır hazıran 2007 de alındı tabanca ıce kasım 2007 de alındı

res

onumuz sevgılıler gunu beyler sevgılınıze alın nasılsa kullanmıyacagı ıcın sılahlar sıze kalır
bayanlar sevgılınıze daha guzel bır hedıye bulamazsınız alın sevındırın sevgılınızı

şiddete hayır! adam öldürmeye teşebbüs mü ettircen sen bana :) o tüfeği satın alsam sinirlendiğimi hururum şahsen :p
Sosyal ağlarda paylaş

havalı tabanca ile 10 mt gibi bi mesafeden 3 el atı$ hedefi yere sermeye yeter tabi kola bacağa değil de daha ziyade göğüs kafesi gibi bi bölgeye.. ama i$te sadece o kdar.. öldürücü bi etkisi mutlaka vardır 100 taneyi 0 mesafeden kafana saydırmaya kalkarsan falan da mesafe arttıkça $iddet ciddi $ekilde azalıyo özellikle 25 mtden sonra boncuklu tabancalar gibi bi etkisi oluyo.

ps: kafaya 0dan saydırma dı$ındakiler tecrübe ile sabittir.

domuz olayına gelcek olursak da evet domuzu vurman mümkün ama öldürmen mümkün değil..
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:
adam öldürmez bunlar

abi nasıl ya :) köyde kuş tavuk sincap sıçan köstebek bir şey bırakmadım gerçi bu silahlar çeşit çeşit benimki duvara atarsan tuğlanın içine girio. biraz sadist olcak ama sadistim ^^ inekte vurdum.
üzülmedim o salak kuşlar circiricir edip balkona sıçıyoru
yine üzülmedim sincap eve giriyodu köstebek ekini parçalıyordu tavuuda yemek için vurdum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sypro said:
mesafe arttıkça $iddet ciddi $ekilde azalıyo özellikle 25 mtden sonra boncuklu tabancalar gibi bi etkisi oluyo.

NOOO.

bende var hatsan havalı. ama kaç oldugunu bilmiyorum.
yakın mesafeden kutu kolayı delemezken 30 metreden isabet ettirirsem 2 ye bölecek kadar parçalıyordu kutuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

tufekte ve tabancada yiv-set oldugu ıcın attıgını vurabılıyorsun
tufek yaylı havalı bır tufek oldukca guclu 80 metreden soda sısesı kırıyor (kalın yesıl camlı olanlardan) 50 metreden canlılara cıddı hasar verır (kafa yada kalbe gelıse hedef gg)

tufek agır ve cok ses cıkartıyor tepmesı var kısaca alırım pencereye cıkar 2-3 atıs yaparım dıyorsanız vaz gecın bu sevdadan
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
kermit said:
7.65 bir silah. ben favori olarak ispanyol llama yı severim. kabza emniyeti ve kapak üstündeki bant şeritle çok şık bir silah. piyasa değeri olarakta 500ytl civarı. çokta uygun. kullandığım 7.65 ler içinde ele en düzgün oturan silahlardan biri.
ilgilenen olursa belki satarım...

ben ilgileniyorum, ozelden mesaj attim oradan konusalim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...