Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTS - FENERBAHCE - GALATASARAY @ 3 Şubat 2008 saat: 19:00

Aykan

Öne çıkan mesajlar

Pyro said:
Bir derbi maçı için insanların bu kadar gaza gelmesi çok komik görünüyor. Futbol bu yenersin de yenilirsin de. Maç final maçı olsa belki diyeceğim ama değil. Çok boş yere gaz yapan adamlar var, cidden güldüm gece gece.

kendi takımın üzerinde iddiaya girersin kazanırsan süper dalga geçersin kaybedersen utancından evden çıkamazsın bu duyguları yaşamadıysan komik görünür sana
Sosyal ağlarda paylaş

slickers said:
Pyro said:
Bir derbi maçı için insanların bu kadar gaza gelmesi çok komik görünüyor. Futbol bu yenersin de yenilirsin de. Maç final maçı olsa belki diyeceğim ama değil. Çok boş yere gaz yapan adamlar var, cidden güldüm gece gece.

kendi takımın üzerinde iddiaya girersin kazanırsan süper dalga geçersin kaybedersen utancından evden çıkamazsın bu duyguları yaşamadıysan komik görünür sana

gslimisin fenerlimisin bilmiyorum ama yorumuna katılıyorum

kazanırsan o gönül rahatlığı ile dolaşmanın hazzı
yada kaybedersen evden çıkmak istememe durumu her ikiside yaşanması gereken şeyler.

bir fenerli olarak hiç utancımdan evden çıkmak istemediğim olmadı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
SturmVogel said:
Geçen 2 yıla göre daha zayıf bir GS var karşımızda, bence 6lık maç olması hiç de süpriz olmaz.

Kısaca 3 ihtimalli bir maç:

1-0
3-0
6-0

Yok hayır, dediğin gibi, GS geçen seneye göre daha zayıf sakatlıklar yüzünden, o yüzden 6 tane atabileceğini pek sanmıyorum... Belki 4 tane atarız. O da maksimum.

evet bende katılıyorum cünkü 2 carlos atıcak 4 tanede gs kendi kalesine atıcak =)
Sosyal ağlarda paylaş

ortamı yumuşatalım biraz futbol konuşalım.
Şimdi fenerbahçe olarak imkanımız varken bile (semih-kezman) çift forvet hiç bir zaman,hiç bir maça çıkmadık.Bugün televizyonlara,gazetelere bakıyorum muhtemel 11 lere.
Galatasaray yine çift forvet,yine sanki kazanmaya çıkıyor gibi bir tablo var.
Burada hani ezmek gibi bir şey söylemiyorum hepimizin gördüğü üzere şuanda eksikleri yüzünden baya bi kalite farkı var iki takım arasında.
Fenerbahçenin kapanan takımlara karşı ne kadar zor gol bulduğunu fakat üstüne gelen takımlara çok rahat ve bol goller attığını biliyoruz(inter-sivas en belirgin 2 örnek).
Çift forvet yüzünden galatasarayın orta sahasında belirgin boşluklar oluyor doğal olarak,ligde küçük anadolu takımlarında başarılı orta saha oyuncuları olmadığından dolayı yarı sahayı çok rahat bir şekilde geçebiliyorlar(arda vs)
Gerçi az önce ntvde de konuşuldu,orta sahaya konulacak yedek adam yok şuan.
Garip bir maç bizi bekliyor yine,fenerbahçe beşiktaş gibi geriden gelip maçı çevirmeyi öğrendi,eskisi gibi moralleri bozup maçı salıvermiyor.
Erken gollere senelerdir bu derbide alıştık.
Hani eğer galatasaray bir gol bulursa 2-1 gibi bir sonuç bizi bekliyor olabilir fakat bu dediğim galatasaray kapanırsa ancak güzel bir sonuçla samiyene döner.
Derbi maçlarda hiç bir şey belli olmaz gerçi skor bakımından,çok kısır maçlar da yaşadık,bol gollü maçlar da yaşadık ama bu gençler saraçoğlu atmosferine dayanamıyor bu bir gerçek.
Hoş gs'yi elediğimizde beşiktaş muhtemelen bizi yine yolcu yapıcak,kupa umutları başka baharlara kalıcak :)
biz de alıştık napalım? (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray bir bakıma mecburiyetten çift forvet ile çıkıyor. Orta sahada oynatacak adam yok. Barış, Arda, Mehmet, Serkan dışında. Hiç beğenilmeyen Mehmet Güven bile sakat. O yüzden Ümit Karan ve Hakan Şükür'ün biraz daha koşması, mücadele etmesi gerekiyor, az çok defansa-orta sahaya yardım etmesi gerekiyor. Yoksa Fenerbahçe'nin 5 li orta sahasıyla baş edemez Galatasaray.

Galatasaray ne kapanan ne de kontrolsüz hücum yapan bir taktikle çıkmamalı. Orta sahada ayağa pes yapıp, tempoyu düşürmesi lazım. 90 dakika boyunca " Çanakkale Geçilmez " oynarsa yan toptan, kornerden, frikikten vs. gol yeme şansı çok yüksek.

Maçın favorisi Fenerbahçe. Galatasaray'ın kadrosunda 10 eksik var, yedeklerde Aykut ve Carrusca dışında oyuncu yok. Yani Paf takım oyuncularından oluşuyor. Feldkamp'ın oyuna müdahele etme şansı bile yok yani. Galatasaray'ın iki avantajı var. Birisi kupa maçı olması, diğeri ise en azından medyaya yansıdığı kadarıyla hırslı olmaları. Ben bu avantajlara rağmen Fenerbahçe'nin kazanacağını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...