Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baliçin futbolcu oluşu

hasansemre

Öne çıkan mesajlar

Ben bursasporun alt yapısında oynuyordum ve baliçi idmanlarda görüyordum şut çekme özürlüydü ama idman bitip futbolcular dağılırdı baliç boş kaleye şut atardı 100 tane 200 tane bom boş kaleye şut atardı bizim hocamızda örnek futbolcu diye bize izletirdi sonunda ne oldu mithiş bir sol ayak oldu adam kendine yoktan varetti baliç gibi çalışan futbolcu bulmak gerçekten zordur.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Emre Belözoğlu zeytinburnuspor daydı.O yıldız takımdaydı ben miniklerdeydim.Bi kere bizim büyük bir maçımız vardı hoca emreyi takıma aldırdı kaçak futbolcu olarak oynadı.O maçta emreyle beraber oynayacaktım ama nasip değilmiş o maçta yedekteydim :)
Sonra şehremini lisesinde okuyordu bende Çapa ortaokulundaydım okullar birbirine bağlıdır.Orda okurken yıldızı parladı gs aldı.ondan sonra bi daha göremedim adamı acaba liseyi bitirdimi?[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Sahsen balıcı sevmem ama emreye taparım dıyebılırım
BU arada bır ıkı seneye kadar Galatasarayda cafer dıye bır arkadasım cıkacak dunya klasmanına gırecek:P
cıddı soluorum ole bır oyuncu takım arkadasımdı burda o gelmedıgı zamanlarda as cıkıodum nasıl sevınırdım 10 numarayı alacam dıee adam sol ayak:P Bende sol ayagım allah kahretsın bu yuzden yedeklerde suruonuodum nıee sag ayak deılım yaahaıfuhaıuf[signature][hline]Dunyada Hıc Kımseye Guvenme Cunku Beyaz Gulun Bıle Golgesı Sıyahtır!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...