Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

??.02.2008 Ankara

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

Spastik_Serce said:
olm adamların nefesi kuvvetli değil. nargile kasıyorlar. yakamadılar tabi. semihte bıraksan ölene kadar çekicek abi . manyak lan.

bırak şimdi millete laf etmeyi aga, geldin yanıma yavşadın, içim bi hoş oldu lan. sdfsgd

SELÇÜÜÜÜÜEEEK! ABİ KERİM ABİ NASSIN ABİ, VAR MI Bİ İHTİYACIN ABİ.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben cok feci deli felan yoruldum yani, benim atişlarimi bilenler anlamiştir zaten, sonlara doru boyle bi yavasladi, ne kol ne bilem ne parmak ne bel kaldi abi, o derece. :D

Bir de tam hoparlorlerin altindaydik, kafa beyinde kalmadi.

Nasil yatmak istiyorum bi bilsen, ama yatamam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
abi adam eryaman'a gitti yani, ne gotursun bi demet cicek mi ?

bunuda söyledikten sonra ne olduğu açığa çıktı zaten :D

Oha,şenol ipek nere göksu nere,nettin eralp öeh :)

Baluu said:
abi ben cok feci deli felan yoruldum yani, benim atişlarimi bilenler anlamiştir zaten, sonlara doru boyle bi yavasladi, ne kol ne bilem ne parmak ne bel kaldi abi, o derece. :D

Bir de tam hoparlorlerin altindaydik, kafa beyinde kalmadi.

Nasil yatmak istiyorum bi bilsen, ama yatamam :(

Olm eminim ben senin gibi atış yapsam(gerçi yapamam 5 numaralı top falan olması lazım,senin gibi o topları multi power fırlatabilmek için) eminim 2 gün falan yatardım evde,yorgunluktan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Can çok alindi yaaa, abi napalim yani, içmek istemedim bu nedenle de gelmek istemedim. Ha bowling oynayalim denildi, valla olur dedim. Gelseydiniz siz de beraber oynardik, siz içiçez dediniz, yani biz teklif ettik, siz de teklif ettiniz, taraflarin istekleri farkli yönlerdeydi. Felan filan..

Darilmaca, gücenmece olmasin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...