Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İllidan Down By Revolution

drerd

Öne çıkan mesajlar

TBC content cleared by Revolution Guild

http://img147.imageshack.us/img147/8305/illidownqh7.jpg

Emeği geçen, bize destek olan, sabır göstermiş olan herkese teşekkürler

Not: Yeni bir topic açarak yine bir forum kirliliği oluyor ama haddimi aşıyorum bu sefer. daha da kesilecek boss kalmadığına göre artık kirletmeyeceğiz burayı. başarılar
Sosyal ağlarda paylaş

bak miroglu zamaninda bi takim insanlarla aran bozulmus olabilir yada revoya karsi husumet te besliyo olabilirsin ama
illa kötü davranip insanlarin üstünde olan antipatini daha ilerilere taşimak zorunda deilsin sonucta buraya ister kilit yaz ister forum kirliligi yaz ister kitlesinler ister temizlesinler nolursa olsun kimse seni takmio benim sana yazmamin sebebi ise ben artik revo guildinde deilim ciktim guildten ayni sekilde bl ye geldim ally arkadaslarimla oynuorm ama bak ben onlarla beraber sevinebiliyorum yani sende yapabilirsin biraksu miroglu miraul ayaklarini da sevin tebrik et insanlari kötülük kazanmaz kimse kötülere bravo demez sadece bi polimik yaratirsin insanlar iclerinden sadece sana ya küfür eder ya da birak deymez derler o yüzden boswer gel senle pollyannacilik oynialim
Sosyal ağlarda paylaş

asduaısd size yusuf miraul kurallarini sayiyiorm.
1 sizin azeroth dediginiz bu bitirim dünyasinda illidan kelimesini ortadan kaldiriyorum
2 master loot , main tank , gm , officer dostunuz da olmicak düsmaninizda
3 gri iteme roll atmak dahil hic bir sekilde kumar oynamicaksiniz ahusduhıasıd
Sosyal ağlarda paylaş

ottan boktan nem kaptinizin farkindasiniz sanirim doktor erdinc yazmis oraya forum kirliligi die bende geyik msg caktim.
+ bundan once revo konularina yazdigim msg larda ne yazmisim?
forum kurallarina uyulmadigini belirtmisim vsvs ilk gz diyenlerdenim. kimseye laf sokmamisim vs vs ama anlamakta zorlandiginiz icin bunu anlayamamissiniz neyse size bosa konusuluor bunu kendiniz kanitladiniz

catzee FU plx

guppish miroglu ne lol ya sakamisin arkadasim ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

fon müzii calar* Haydarinna rinna rinna rinanaaaay

M adem kötüsün iyi olmaya calisma
i stersen hep kötü kal
R azı ol kaderine laf yemeye alisma
A nca sen haydarbasin kalkani al
U lan celenayla sakin dalasma
L üzum yok boyle seylere...

(cinasli kafiye aaab) auhsduhıasd
Sosyal ağlarda paylaş