Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gold aldığınız yerler

Apache

Öne çıkan mesajlar

evet bayram var 10 unda gelin denmişler , bugün 5 gibi kapanmıştı siparişler zaten.

ancak ben 3 ünde vermiştim olay o :

itemgarden'ın live helpinde çok eğlendim yanlız, yetkili "we will sent refund after ok thanks" dedi mesela, adamla 5 dk kadar konuştum , sonunda dedim siz refund edin ben ayın 10 unda migrate olup oraya bir daha veriyorum, tamam mı dedim anca öyle anlaştık lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Wowda official olarak hazır karakter satsalar keşke ne güzel olurdu. Yani kendisi kasmayınca insan oyundan fazla bir zevk alamıyor, belki harcamış oluyor hikayeyi ama bir süre sonra lvl kasmak dungeon yapma halini alıyor ve ben çok sıkılıyorum bundan. Hiçbir oyunda tam olarak karakter kasamamışımdır bugüne kadar. UO'da bile kasamadım düşünün :D

Level 70 olan arkadaşlara sormak istiyorum, oyuna direk level 70 bir karakterle başlamak sizce çok şey kaybettirir mi 0'dan başlamaktan? Ben level 40'a kadar geldim fakat çok sıkıldım bıraktım oyunu, baydım.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:
peh delikanlı adam farmlar satın almaz

WoW'da delikanlılık olduğunu da nerden çıkardın? Örneğin ....

Buara da konuyu fazla dağıtmadan ben de düşüncelerimi ekleyeyim. Bence de bu yeni yıl işi kötü oldu. Tam da gold almayı düşündüğüm srada :( 3k küsür kastım, 1s dahakasmaya çalışırsam kusucam artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...